Şuhut Okullar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Okullar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Konut Sitesi Müdürü

Flyinn Residence 2 Site Yönetimi - Şuhut

İstanbul Bakırköy Florya bölgesinde çalışacak Site Müdürü aranıyor.

8 ay önce

Satış Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Catring firmamızda çalışacak acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Lansman Destek Hostesi - Avrupa Yakası

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Şuhut

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.-İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti olan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Şuhut

Asansör Periyodik Muayene, Asansör / Makine Belgelendirme (CE) ve İş Ekipmanları Periyodik Kontrolü, Ölçüm test (LVD, EMC) gibi konularda denetim ve belgelendirme faaliyeti gerçekleştiren Akredite A Tipi muayene kuruluşu olan firmamız bünyesinde, muayene, denetim, test ve belgelendirme süreçlerinde ve organizasyonlarında görevlendirilmek üzerek tecrübeli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

6 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Barış Boran Ticaret - Şuhut

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren, sitemiz için müşteri destek ve ofis işlemleri için Büro Memuru çalışma arkadaşları arıyoruz. Yemek ve servis hizmeti vardır. Maaş, deneyime ve yeteneğe göreyüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Şuhut

Afrikadaki firmamızın inşaat projeleri işlerinde çalışmak üzere İnşaat Teknikeri alınacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Tek Yıldız Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit etmek,Belirlenen hedefler doğrultusunda satışları arttırmak,Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,Faaliyetleri ile ilgili düzenli raporlar hazırlamak.

10 ay önce

İlaçlama Teknisyeni

Greenworld Çevre Sağlığı İlaçlama Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Aylık program dahilinde müşterilere rutin haşere kontrol hizmeri vererek ilaçlama işlerini gerçekleştirecek,İşyerinde risk oluşturabilecek yapısal eksikleri tespit ederek müşteriye iletebilecekMüşteriler ile güçlü iletişim kurabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Akgün Tasarım Analiz İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe aramaktayız.

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Görsel, Yazılı ve Sosyal Medya mecralarında reklam ve tanıtım etkinliklerinin yapılması, fikir ve içeriklerin üretilmesi, internet sitesi içeriklerini yönetebilecek ve güncelleyebilecek,Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, (Facebook,İnstagram, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) güncel içerik paylaşımlarını organize edecek,Sosyal medya hesaplarını kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya hesapları için video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Şirket web sitesini ihtiyaçlara uygun güncellemek,Yaratıcı, özgün konseptler ve içerikler üretmek.

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bektaş Group Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

İstanbul K.çekmece/Sefaköyde buluna firmamızda klima filtresi için Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

5 ay önce

Avukat

Ak Hukuk Bürosu / Ak Law Firm - Şuhut

Özel Hukuk ve İdare Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillere hizmet veren büromuz için; avukat aramaktayız.

9 ay önce

Web Tasarımcısı

Extra Bilişim - Şuhut

Wordpress, HTML CSS,,Herhangi Bir Program İle Grafik Tasarımlar Yapabilme YeteneğiOrta seviye SEO Bilgisi, Yaşı 20 den büyük Erkek veya Kadın arkadaşlar aramaktayız. MAAŞ+ SİGORTA+YEMEK verilecektir. Çalışma Saatleri Sabah: 9.00 - 17.30

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hmy Otomotiv - Şuhut

Firmamızda çalışacak, düzenli çalışkan tercihen deneyimli, diksiyonu düzgün çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Spiker/Sunucu

Bonus Ticaret - Şuhut

Sosyal medya stüdyomuzda çalışacak içeriklerde oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Kamera önünde ve sokak röportajlarında çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Maaş 2500 +sgk+yol +yemek + ve tüm sosyal imkanlar Çalışma saatlerimiz sabah 08:30 akşam 18:00 cumartesi 13:00

11 ay önce

Masöz

Bey Spa Masaj & Hamam - Şuhut

Deneyimli veya deneyimsiz kadın Masöz çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Yönetici Yardımcısı

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Şuhut

İş Tanımı· Yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ,· Yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak,· Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,· Yöneticinin kurum içi ve dışı yazılı – sözlü iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,· Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, 

4 ay önce

Güzellik Uzmanı

Tuğba Gündoğdu Güzellik Merkezi - Şuhut

Microblading kıl tekniği ve dudak renklendirme işlemlerinde tecrübeli, ya da ipek kirpik uygulamasını ustalıkla yapabilecek yarı ya da tam zamanlı 20-45 yaş arasında Güzellik Uzmanı alınacaktır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz

4 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler