Şuhut Kongre - Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Kongre - Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Danışmanı

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Satış Danışmanı alınacaktır.

9 ay önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

The Fatosh Butik - Şuhut

Mağazamızı kendi mağazası gibi görüp özenli ve düzgün çalısacak Mağaza Sorumlusu ekip arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

İnternet Salon Görevlisi

Moodoyun Oyuncak San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Playstation cafe de çalışmak üzere müşterileri karşılayacak, yiyecek ve içecek servisi yapacak 20- 30 yaşlarında erkek İnternet Salon Görevlisi alınacaktır.

11 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Digital Asistan - Şuhut

Sahada çalışabilecek deneyimli satış temsilcisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Aykut Tekin Sigorta ve Aracılık Hizmetleri - Şuhut

Mersin de 30 yıldır Sigorta acentesi olarak hizmet veren işyerimize ,Üniversitelerin bankacılık veya sigortacılık bölümünden mezun olan yada olmayan farklı bölümlerden de okumuş çalışma isteği olan kendisine yeni bir meslek yapmak düşüncesinde çalışkan dinamik olumlu pozitif müşteri odaklı hizmet sektöründe çalışacak eleman aramaktayız.Kendi müşteri portföyüne sahip işyerimizde önve detay eğitim verilerek sisteme adapte edilecek,ve var olan bu portföyü yönetebilecek katkı koyacak başarılı olmayı kendisine hedef koyan biri ile çalışmak istiyoruz.

2 hafta önce

çağrı merkezi ve tesis tanıtımı

Aforia Termal Ege Bölge Danışmanlığı - Şuhut

İzmirde bulunan çağrı merkezi ve tanıtım ofisimize haftasonu seyahat engeli olmayan ; Bayan ekip arkadaşları aramaktayız. ARANAN NİTELİKLER; - Güler yüzlü, - Ses tonu, diksiyonu düzgün , iletişim becerisi gelişmiş, - Giyimine özen gösteren, - Öğrenmeye açık, - Takım çalışmasına yatkın, - İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek.

1 yıl önce

ÖN MUHASEBE ELEMANI

ERK DİZAYN MOBİLYA VE İÇ MİMARLIK - Şuhut

ÖN MUHASEBE ELEMANI

2 ay önce

Veteriner Hekim

Asbir Hayvancılık Süt Ürünleri Tic ve San Ltd Şti - Şuhut

Amasya Merkez ilçesi Meşeli Çiftliği Köyünde bulunan 300 baş hayvan kapasiteleri 110 sağmal olan süt sığırcılığı çiftliğimize tecrübeli Veteriner Hekim çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Saha Araştırmacısı

Method Research Company - Şuhut

İstanbul Bölgesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip erkek - bayan Anketör aramaktayız.Çalışma Şartları;Asgari ücretPrim (100 TL ile 1.100 TL Arası)Yol ÜcretiYemek kartıHarcırahSGKİş Tanımı• Sahada sorumlu olduğu bölgelerde anket yapmak,• Kurumsal firmalardan alınan randevulu anketleri yapmak,• Haftalık saha toplantılarına katılmak,• Projelerle ilgili eğitimlere katılmak.

3 ay önce

Manav Personeli

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Manav Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Edu Global - Şuhut

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova(Polonya), Koblenz(Almanya) ve Prag(Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak Bursa’da “Yönetici Asistanı” takım arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Yöneticinin günlük iş akışını ve ajandasını takip etmek, gerekli planlamayı sağlamak, İhtiyaç duyulan araştırma, rapor, metin ve sunumlar ile ilgili gerekli dokümantasyonu hazırlamak, Telefon, mail, randevu ve toplantı trafiğini yönetmek, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Kuruma gelen misafirleri karşılamak, Tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak.

1 yıl önce

Temizlik Personeli

Cleant Temizlik İnş Gıda Turizm Tic ve San A.Ş. - Şuhut

Antalyada yeni açılan şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere İNŞAAT SONRASI OFİS, DAİRE vb. alanlarda temizlik yapabilecek mobil ekip olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Nesilce Soft - Şuhut

2 (İKİ AY) Ekip arkadaşlarıyla çalışıp, sonradan serbest uzaktan en az 5 yıl çalışacak sözleşmeli yazılımcılar işe alınacaktır.

2 gün önce

Çevre Mühendisi

Aytar Pet Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Atık ve geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren işyerimize Viranşehirde ikamet eden Çevre Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.Çalışma saatleri: 08:00 -18:00

5 ay önce

Satış Danışmanı

Mirsan Oto Lastik San ve Tic A.Ş. - Şuhut

40 yıllık tecrübeye dayalı bir firmada çalışacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Ticari Taksi Şoförü

Mavişehir Taksi - Şuhut

İzmir Mavişehir lokasyonunda bulunan taksi durağında görev alacak, bütün gerekli kartlara sahip, emekli Taksi Şoförleri alınacaktır.

1 yıl önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamıza dijital pazarlama ve sosyal medya alanında deneyimli personel alımı yapılacaktır.Gerek danışmanlığını yaptığımız gerekse kendi projelerimizde aktif olabilecek kişilerin başvurmasını rica ediyoruz.

1 yıl önce

Cnc Operatörü

Kamsan Makina San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Başakşehirde bulunan firmamızda, CNC tezgahta çalışacak operatör alınacaktır.

5 ay önce

Asistan

Plane and River Gayrimenkul - Şuhut

1996dan günümüze dek sektöründe pazar liderliğini üstlenen 5 Şubeli Emlak Zincirimizin Ümraniye -Armağanevler ,Çamlık ile Kadıköy Caddebostan Şubelerine aşağıdaki görev tanımında ve niteliklerde Sekreter alınacaktır.İş Tanımı:Ofise gelen misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Ofise gelen telefon trafiğinin yönetimi ve kayıtlarının yapılması,Ofisimizin düzeni ve temizliği.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Iskc Yazılım ve Danışmanlık - Şuhut

Firmamızın projelerinin tanıtımı için görsel,video ve web sayfası tanıtımları için web tasarım hazırlayacak Kadın Grafik Tasarımcısı arkadaşlar arıyoruz.

11 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler