Şuhut İnternet İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut İnternet İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tezgahtar

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Tecrübeli Tezgahtar iş arkadaşı arıyoruz

1 yıl önce

Asistan

Miss Medikal ve Sağlık Malzemeleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Genel Müdürün özel asistanlığını yapacak Asistan aramaktayız.

1 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Sarıca Hukuk Bürosu - Şuhut

Şişli’de bulunan ofisimize, banka dosyalarının tahsilatı için görevlendirilmek üzere; kanuni takibe düşen borçların tahsilini sağlayamaya yönelik çalışmalar yapacak, telefon görüşmeleri ile tahsilatı en etkili şekilde gerçekleştirecek, Tahsilat Uzmanı/Yetkilisi arkadaşlar arıyoruz.Borçlu dosyalarının incelemesini yaparak dosyanın tahsil kabiliyetini değerlendirebilecek,Alternatif tahsilat kanallarının geliştirilmesine yönelik süreçlerde görev alabilecek,Borçlulara hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgiyi aktararak tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilecek ve ödeme planına bağlı olarak ödemeleri takip edebilecek,Hedef ve performans doğrultusunda borç tahsilatını yapabilecek ve tahsilat oranına bağlı yüksek performans primi ile çalışabilecek takım arkadaşları aranmaktadır.Çalışma saatleri: 09.00-18.00 arasında olup hafta sonu çalışması bulunmamaktadır.Çalışma koşulları ücret+yol+yemek+prim(dosya kapama ve kısmi tahsilatlar/taksit tahsilatları üzerinden de prim ödendiğinden sektöre göre yüksek ücretlerle prim ödenmektedir.)

8 ay önce

Lastik-Jant Servis Ustası

Hs Dış Ticaret ve Otomotiv Sanayi Ltd Şti - Şuhut

Michelin bayisinde çalışacak tecrübeli Lastik Ustası aranıyor.

10 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı içerisinde yer alan Teknopark idari binasındaki ofisimizde görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı/Reklam ve Tanıtım Uzmanı aramaktayız.Dijital kampanya yönetimi başta olmak üzere; dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 1 yıl deneyimi olan, yenilikçi ve popüler gelişmeleri takip edebilecek, iletişim ve koordinasyon becerisi yüksek takım arkadaşları aramaktayız.İstihdam İEP ( İş Başı Eğitim ) kapsamında gerçekleştirilecektir!

9 ay önce

Temizlik Personeli

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda ofis içi servis ve temizlikte çalışacak Temizlik Personeli aramaktayız.

8 ay önce

Kesimhane İşçisi

Aydın Kardeşler Tekstil San Tic Ltd Şti - Şuhut

Güngören’de bulunan tekstil firmamızda kesimhane de çalışacak yardımcı çırak arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Cleant Temizlik İnş Gıda Turizm Tic ve San A.Ş. - Şuhut

Antalyada yeni açılan şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere İNŞAAT SONRASI OFİS, DAİRE vb. alanlarda temizlik yapabilecek mobil ekip olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Matba Grafikeri

Otuzbeş Matbaa Reklamcılık San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Matbaamıza deneyimli Matbaa Grafikeri aramaktayız.

11 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Üretim Elemanı

Işık Cam San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Isıcam işleme ve sevkiyat bölümlerinde çalışacak tercihen vasıflı ve vasıfsız 20- 40 yaş arası bay ve bayan personel alınacaktır.

1 ay önce

Danışma Görevlisi

Cia Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Şuhut

Acil Danışma Görevlisi aranıyor .Bizimle çalışmak isteyen tüm adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Beton Pompa Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Adana Sarıçam Buruk mahallesinde yapılan 619 Adet konut şantiyemizde bulunan kendi beton santralimizden çıkardığımız betonu dökecek Beton Pompa Operatörü alınacaktır. Araçlarımız Mercedes Axor 47 lik ve 36 lık 2 adet pompamız var. Lojman imkanımız mevut.3 öğün yemek imkanımız var.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Şuhut

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

10 ay önce

Ütücü

Mr Jeff Kuru Temizleme - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ütücü aramaktayız.Çamaşırhane de ütü yapacak,Paketleyip hazır hala getirecek,Çamaşır yıkama işlemlerinden sorumlu,Dükkan temizliğinden de sorumlu olabilecek.

1 ay önce

Çevre Mühendisi

Yılkasan Geri Dönüşüm A.Ş. - Şuhut

Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun. Geri Dönüşüm sektöründe tam zamanlı çalışabilecek Esenyurt civarında ikamet eden en az 2 yıl deneyimli. personel alınacaktır.

5 ay önce

Mimar

Membratek Membran Yapılar San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

İkitelli OSBde bulunan asma germe gölgelik şirketimizde aktif çalışacak, şirketimize gelen membran gölgelendir iş taleplerini müşteri isteğine göre hızlıca 3D görselleştirme yapacak, şirket maillerini kontrol edecek, teklif hazırlayabilen, mümkünse web siteleri hakkında bilgi sahibi olan ve sosyal medya yönetebilen, Autocad bilgisi olan, şirketin tüm bilgisayar işlerini yürütebilecek çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Pazıl Reklam Dan Matbaa ve Org Ltd Şti - Şuhut

Ai , Photoshop ve Corel programlarına hakim deneyimli Grafik Tasarımcısı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

E-Ticaret Yöneticisi

Limka - Şuhut

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için E-Ticaret Yöneticisi ekip arkadaşı aramaktayız.E-Ticaret sitesinin sorunsuz ve güncel işlemesini sağlamakSipariş alımından, sevkiyata ve siparişin müşteriye teslimine kadar olan tüm süreçlerin yönetilmesiSitenin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin oluşturulması ve kordinasyonuPazardaki trendlerin ve yeni gelişmelerin takip edilerek; satış arttırmaya, iş geliştirmeye yönelik çalışmaların yapılması, uygun satış stratejilerinin belirlenmesiWeb sitesi üzerinde kategori düzenlemeleri ve ürün güncellemelerinin titizlikle gerçekleştirilmesiWeb sitesinin geliştirilmesi üzerine projeler üretilip, uygulamaya alınmasıSEO stratejilerinin oluşturulması, uygulanması ve performans sonuçlarının raporlanması, Satış kanalındaki trafiğin analiz edilerek satış artırıcı projelerin üretilmesi, kampanyaların oluşturmasıPeriyodik faaliyet raporlarının hazırlanıp üst yönetime sunulması E-ticaret satış ve performans yönetiminin yürütülmesi.

4 gün önce

Yönetici Asistanı

Kuzey Ege Reklam Oto Mak San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ofis ortamında Yönetici Asistanı olarak çalışacak ayrıca yöneticinin beslenme ve yemeği konusuyla da ilgilenecek personel aramaktayız.

5 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler