Şuhut İnsan Kaynakları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut İnsan Kaynakları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Hırdavat Mutfak - Şuhut

Şirketimize Muhasebe bilen Bayan Eleman arıyoruz.Muhasebeci olmayanlar lütfen başvurmasın.

4 ay önce

Model Makineci

Gözde Öz Moda Evi - Şuhut

Modelleri en temiz ve yanlışsız şekilde dikebilecek Model Makineci arıyoruz.Firmaların koleksiyon hazırlığı aşamasında kalıp dikim ütü paket her şey bünyemizdedir.Ceket ve abiye ağırlı çalışmaktayız.Dikilecek olan ürünü kesilmiş şekilde size veriyoruz.

10 ay önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Şuhut

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Galen Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere deneyimli Elektrik Elektronik Mühendisi arıyoruz.

7 ay önce

Satış Uzmanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Şuhut

Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması

1 yıl önce

Saha Satış Uzmanı

Eys İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ltd Şti - Şuhut

EYS İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Bünyesinde çalışmak üzere İstanbul Avrupa Yakasında ikamet Saha Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Devsa Kağıtçılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

ICC Uluslar Arası Belgelendirme - Şuhut

Prosafe aş Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın adayları aramaktayız.İş Tanımı:Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde becerilerini uygulayabilmek,operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

3 ay önce

Aşçı

Tur-pol Turizm San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Turpol Otel ve Restoran 1982den beri Hazar Gölü kıyısında turizm alanında faaliyet göstermektedir. Bir aile işletmesi olan Turpol, çoğunluğunu ailelerin oluşturduğu bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Turpol Elazığ-Diyarbakir yolunun 25.km sinde bulunmaktadır.

3 ay önce

Acil gündüz 9 saat site bay bahçıvan /3700+ymk/ bağcılar

VİZYON VİP - Şuhut

Bağcılar, yalçın koreş caddesi site projemizde çalışacak, 23-45 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma haftaiçi 1 gün izin, 3700tl maaş+ymk ile çalışcak deneyimli bay bahçıvan personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Bağcılar Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Bahçıvan olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları İrtibat: 05051825070 - 05541429781

5 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Uyarlar İnşaat Makina Çelik San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Nilüfer Başköyde bulunan Fabrikamızda iyi derecede ofis programlarını bilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Depo Sevkiyat Sorumlusu aramaktayız.Lütfen kriterleri uymayan başvuruda bulunmasın.

9 ay önce

Smd Operatörü

Eleka Elektronik Aydınlatma San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamıza Smd Dizgi Operatörü aramaktayız.

8 ay önce

Servis Garsonu

Bereket Restaurant - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere, Acil Servis Garsonu alınacaktır

4 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Aksu Yazılım ve Dan San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Yazılım uzmanı arıyoruz.

3 hafta önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

Mavi Yıldız Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Şuhut

İstanbul Avrupa Yakası Esenlerde bulunan kurumumuza öğrenci artışından dolayı,Sadece 4 yıllık Lisans mezunu ZİHİNSEL ENGELLİLER ALAN ÖĞRETMENİZİHİNSEL ENGELLİLER SINIF ÖĞRETMENİ arayışımız vardır.Kurumumuz MENDERES,ÜÇYÜZLÜ Metrosuna yürüyüş mesafesindedir..

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Depar Çocuk Gereçleri San Tic A.Ş. - Şuhut

İdari bölümde;Mutfaktan sorumlu olabilecek,Çay kahve servisi yapabilecek,Genel temizlikten (ofisler, tuvaletler vb.) sorumlu olacak,Dışarıdan gelen yemeği personele servisi edebilecek Çay Servisi ve Temizlik Personeli arıyoruz.

8 ay önce

Sekreter

Ünal Gayrimenkul & İnşaat - Şuhut

Emlak ofisinde çalışacak Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Stajyer Avukat

Ak Hukuk Bürosu / Ak Law Firm - Şuhut

Özel Hukuk ve İdare Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillere hizmet veren büromuz için; stajyer avukat aramaktayız.

9 ay önce

Gayrimenkul Müdürü

Hari Uluslararası Dış Ticaret Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Müdürü aramaktayız.Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

3 ay önce

Videolu Ürün Tanıtımı - Tesettür Giyim

Emsale Işık Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Sosyal medya hesaplarımız için tesettür elbiselerimizi giyip videolu bir şekilde tanıtımı yapmasını istiyoruz.

11 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler