Şuhut İnsan Kaynakları Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut İnsan Kaynakları Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tornacı

Pamir Hidrolik Makina San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

İzmir Bornova-Işıkkent Geri Kazanımcılar Sanayi Sitesinde bulunan AR-GE atölyemizde çalışmak üzere, çalışma arkadaşları aranmaktadır.Mesaimiz 09:00-18:00 olup, Cumartesi günüde çalışılmaktadır.

10 ay önce

Satış Destek Personeli

Saga Güvenlik Sistemleri ve Teknoloji Hiz Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere Satış Destek Personeli aramaktayız.İŞ TANIMITahsilatların düzenli ve zamanında yapılması için müşteriler ile irtibata geçmek,Tahsilat ile ilgili raporları düzenli olarak tutmak,Gecikmiş alacakların işlemlerinin takibi yapmak,Saha ekiplerine randevu amaçlı arama yapılması,Saha ekiplerinin periyodik iş planlarının sisteme aktarılması ve güncellenmesi,Sözleşmeler ile ilgili süreçlerin yürütülmesi.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Şuhut

Okulumuza İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır. Uzman öğreticiler için ayrıca kurum ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

10 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Mağaza Satış Danışmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Kimya Öğretmeni

Yeşilpınar Akademi Eğitim Tic Ltd Şti - Şuhut

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere ; Ortaokul Fen / Lise Kimya derslerine girecekÇalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Evim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Şuhut

Lisans mezunu özel eğitim alan mezunu ya da sertifikalı Uzman Öğretici Öğretmeni alınacaktır.Öz verili disiplin Sahibi neşeli öğretmen arkadaş arayışımız vardır.

8 ay önce

CNC Router Operatörü

Dimart Mobilya Tic Ltd Şti - Şuhut

Mobilya firmamızın bünyesinde görevlendirilecek Cnc Router Operatörü alınacaktır.İşi öğretebilen eğitmene ihtiyaç vardır.

2 ay önce

Sekreter (Almanca)

Teknoworld Gmbh - Şuhut

Kurumumuza Almanca bilen Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Turmed Tıbbi Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Direksiyon Usta Öğreticisi

Özel İnce Sürücü Kursu - Şuhut

İzmir, Çiğli'de bulunan kursumuza; Tam Zamanlı, Direksiyon Usta Öğreticilik Sertifikası bulunan, En Az 2 yıllık deneyime sahip, B,A2,C,D,E Sınıfı sertifikalarda ders verebilecek (Özellikle B), Esnek Çalışma Saatlerine uyum sağlayabilecek, En Az Lise Mezunu, Bay-Bayan Takım arkadaşı aramaktayız

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere özellikle Micro programını çok iyi bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. ve internet e ticaret konularına uzak olmayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Veron İç Mimarlık Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Bursa/Mudanya ilçesinde bulunan iç mimarlık ofisimizde proje bazlı işlerde görevlendirilmek üzere Mobilya Kalfası aramaktayız.

6 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Şuhut

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Aşçı

Mirza Sakatat Gıda San Ltd Şti - Şuhut

15 kişiye kahvaltı hazırlayıp, öğlen yemeği yapabilecek temizliğe çok dikkat eden çalışacağı katın temizliğinden sorumlu olacak disiplinli bir çalışan arıyoruz. *** Firmayı aramanız sizin için zaman kaybı olacaktır.

3 hafta önce

Üretim ve Sevkiyat Sorumlusu

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - Şuhut

Plastik Ambalaj ve Medikal firmamızda çalışacak ÜRETİM VE SEVKİYAT SORUMLUSU aramaktayız.Üretimde işlerin organizasyonunu yapmak, ihtiyaçları tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Fason iş verilen atölyelerin ihtiyaçlarını tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Üretimde siparişlerin doğru, kaliteli olarak yapılması ve siparişlerin terminlere uygun sekilde tamamlanmasının takibi,Plastik, ambalaj sektöründe tercihen çalışmış,İş akışının düzgün ve uygun bir şekilde yürütülmesini sağlamak,İş emirlerinin yerine getirilmesini sağlamak,Depolama sürecinde stok takibini yapabilecek

1 ay önce

Kargo Takip Görevlisi

Gelişim İnternet Hiz ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Şirketimizde çalışmak üzere, Günlük kargolarımızın teslimatı için müşterileri arayıp kargodaki paketlerinin teslim edilmesini sağlayacak Kargo Takip Görevlisi aramaktayız.Gelişim İnternet Hizmetleri, E-Ticaret sektöründe toptan ve perakende olarak faaliyet göstermek üzere, 2010 yılında İstanbul’un ticaret merkezi olan İstoç Toptancılar Çarşısında kurulmuştur.Kuruluşumuz internet üzerinden alışveriş taleplerine yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız sistemler ile e-ticaret alanında hizmet vermek için geliştirilmiştir. Firmamız,satış politikası olarak kaliteden ödün vermeden %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlarda en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmayı benimsemiştir. Müşteri hizmetlerinde çalışan uzman arkadaşlarımız gerek ürünler, gerekse kargo süreçleri ile alakalı bilgi vermek üzere size bir telefon kadar yakındır. Bu şekilde satış sonrası desteğimiz ile de müşterilerimize yardımcı olmak adına hizmet vermekteyiz.

1 yıl önce

Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

İğnecioğlu Oto Bakım Servis San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Servisimizde ticari araç bakım ve onarımı yapılmaktadır. İş deneyimi olan Ticari Araç Mekanik/ Elektrik Ustası aranmaktadır.Servisimizde HİSSELİ olarak çalıştırılması planlanmaktadır.İveco araç grubunda veya Fiat ticari veya Ford ticari araçlarda veya New Holland markalı ticari araçlarda çalışan tecrübeli arkadaşlarla çalışmak isteriz.Farklı bir grupta çalışmakta olup yenliğe açık olan arkadaşlar için servis içi gerekli tüm eğitim ve tecrübeler tarafımızdan aktarılacaktır.

4 ay önce

Satış Elemanı

İlknur Bindalli - Şuhut

Esnaf Sarayında Gelinlik Mağazamızda satış yapabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Gökhan Erbaş Akademi - Şuhut

Bahçeşehirdeki eğitim kurumumuza Yönetici Asistanı alınacaktır.

8 ay önce

Satış Elemanı

Natural Kitchen - Şuhut

Masko Mobilyacılar Sitesinde bulunan Mutfak mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

6 gün önce

Şuhut Geneli Sektörler