Şuhut İlaçlama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut İlaçlama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Paket Servis Elemanı

Chef Börek - Şuhut

Büyükçekmece merkezde Chef börek bünyesi altında çalışacak motosiklet ehliyetl Paket Servis Elemanı takım arkadaşı aramaktayız

10 ay önce

Kurye

Jungle Waffle's Cafe - Şuhut

Kadıköy semtleri bölgelerinde waffle ve pasta diğer ürünlerimizin teslimatını yapacak Kurye arıyoruz..Araç Durumu:Şirket motoru veya kendi motoru ile çalışabilir.Kendi motoru ile çalışmak isteyenler 200 TL + Motor bakım ücreti alacaklardır.Part Time Çalışma:Bu çalışma şeklinde teslimat başına ücretlendirme mevcuttur.Bütün masraflar tarafınıza aittir.Ücret olarak teslimat başına 8 TL. verilmektedir.İstediğiniz zaman diliminde çalışabilirsiniz.Full Time Çalışma:Bu çalışma şeklide ister teslimat başı isterseniz de maaşlı olarak çalışabilirsiniz.Parça başı çalışmada teslimat başına 8 TL. alıyorsunuz ve bütün masraflar size ait oluyor.Maaşlı çalışmada;2500 TL: Maaş+Sigorta+Benzin (Motor size aitse)Bu bölgelerde oturan kuryeler tercihimizdir.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Şuhut

Mağazamızda çalışacak deneyimli bayan Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Makine Teknikeri

Arthemis Arıtma Sistemleri - Şuhut

Makine Teknikeri aranıyor.

8 ay önce

Çaycı - Büro, Otel ve Diğer İşyerlerinde

Havayolu Çalışanları Sendikası - Şuhut

Havayolu çalışanlarının sendikasında çaycı ve temizlik görevlisi olarak görevlendirilecek Kadın eleman aranmaktadır.

10 ay önce

Kaynakçı Ustası

Teknik İş Makine - Şuhut

İşine sadık elemanlar arıyoruz

1 yıl önce

Grafiker

Lord Reklam San A.Ş. - Şuhut

Dijital baskı ve reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Grafiker aranmaktadır

10 ay önce

Grafiker

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - Şuhut

Sektörünün öncüsü olan Deridesen Etiket A.Ş’de görevlendirilmek üzere;Mac ortamında Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel Draw ve destekleyici grafik programlarına ileri derece hakim.Matbaa, renk ayrımı ve baskı teknikleri konusunda deneyimli,“Grafiker” aranmaktadır.

10 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Şuhut

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Asfen Okulları - Şuhut

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Matematik Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Şuhut

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Turizm ve Otelcilik Elemanı alımı yapılacaktır. Konaklama için lojman tarafımızdan karşılanacaktır.Sgk +yemek

6 ay önce

Şoför

Ada Geri Dönüşüm Hafriyat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Toplama noktalarından geri dönüşüm malzemelerini araca yüklemek için Şoför arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Tezcan Gıda San ve Pazarlama Ltd Şti - Şuhut

İskenderun bölgesinde, gıda sektöründe çalıştırılmak üzere satış tecrübesi olan veya satış kabiliyetine yatkın olan takım arkadaşları aranmaktadır.

8 ay önce

Emlak ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı

Emlak Store - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Emlak Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Cam Balkon Sistemleri Montajcısı

Gnc Cam Yapı İç ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Alüminyum Doğrama ve Cam Balkon İmalat ve Montajı Konusunda Deneyimli Usta Arkadaşlar Aranmaktadır.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Royal Ofis Kırtasiye ve Kopyalama Merkezi - Şuhut

Kopyalama ve grafik tasarımı üzerine kurulu iş yerimizde çalışacak, baskı işlerinden anlayan Copy Center’da çalışmış kadın/erkek Grafik Tasarımcı arkadaşlar arıyoruz.

11 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Seloto Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Türkçe akıcı konuşan, konuşma diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek kadın Halkla ilişkiler uzmanı, İkna kabiliyeti ve konuşma kabiliyeti ileri seviyede olan bayan eleman alınacaktır. Ayrıca Rusça, İngilizce bilen tercih edilecektir. Bilgisayar hızlı klavye kullanan,Otomotiv sektörü tüm araçlar için Oto yedek parça satışı işimizde yeni geliştirdiğimiz, kullanımı çok kolay B2B Bilgisayar yazılım programımız üzerinden, Türkiye geneli tüm İllerde Bayii Temsilcileri oluşturulacak, Tüm iller ve potansiyeli yüksek ilçelerde tüm oto sanayilerindeki oto yedek parçacılar, servisler, kaportacılar, elektrikçiler, lastikçiler, tamirciler, üst kapakçılar, tamir atölyeleri, rektefiyeciler, rot balansçılar gibi işyerlerine kurulacak yeni B2B yazılımımız ile satışlarımız başlayacaktır. Şirket ofisimiz Plaza katında olup sanayi içinde değildir, ulaşımı çok kolay metro toplu ulaşım yanındayız. Sosyal medya satış tekniklerini bilen instagram, facebook, twitter vs. sosyal medya sistemlerini kullanabilen tercih edilecektir, Otomotiv yedek parça ürünlerimiz farklı depolarda olup, kargolarla sevkiyat yapılacak ve sevkiyat takip işlerini düzenli kayıt altında tutacak, yoğun iş temposuna alışık çalışkan işini severek yapan bayan eleman alınacaktır, İşimiz sektörümüz ile alakalı eğitimi biz vereceğiz.

7 ay önce

Videolu Ürün Tanıtımı - Tesettür Giyim

Emsale Işık Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Sosyal medya hesaplarımız için tesettür elbiselerimizi giyip videolu bir şekilde tanıtımı yapmasını istiyoruz.

11 ay önce

Metalurji ve Malzeme Mühendisi

Bassi Design Mobilya İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Şuhut

Metal mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; metal-kaynak işlerinde deneyimli mühendis arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Mali Müşavir Stajyeri

Smmm Hüseyin Küçükdemirci - Şuhut

Manavkuyu/ Bayraklı da Bulunan Mali Müşavirlik Büromuza Beyanname , bildirim ve bildirgelerin hazırlanması, ilgili kurumlara gönderilmesi, SGK ve Bordro uygulamaları, banka ve cari hareketlerin muhasebe kayıtlarının gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev alacak personel alınacaktır.

1 yıl önce

Şuhut Geneli Sektörler