Şuhut Holding İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Holding İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tiyatro Oyuncusu

Tiyatro A4 Sanat - Şuhut

Bir kamu kurumu sponsorluğunda çeşitli şehirlerde çocuk tiyatrosunda görevlendirilmek üzere Tiyatro Oyuncusu aramaktayız.

10 ay önce

Acil Bay rezidans özel güvenlik / sultanbeyli-tuzla

vizyonvip - Şuhut

Sultanbeyli iett son durak bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2680+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

1 ay önce

Sekreter

Açıkgöz Nakliyat - Şuhut

Ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.Detaylar yüz yüze görüşülecek.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Hırdavat Mutfak - Şuhut

Şirketimize Muhasebe bilen Bayan Eleman arıyoruz.Muhasebeci olmayanlar lütfen başvurmasın.

4 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Şuhut

Kavacık/İSTANBUL merkezli şirketimizde görevlendirmek üzere;Satış/Pazarlama Uzmanı” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ymm Kadir Koyuncu - Şuhut

Beylikdüzünde bulunun yeminli mali müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

6 gün önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Zigzag Kids Club - Şuhut

Çift dil eğitim veren, Lara bölgesindeki kreşimize Okul Öncesi Öğretmen alınacaktır.

4 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Şuhut

Ístanbul/Şişli de bulunan Sigorta Acentemizde Sigorta Satış uzmanlarına ihtiyacımız mevcuttur.

6 ay önce

Yatay Ambalaj Makinası Operatörü

Sgs Çikolata San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Maltepe Büyükbakkalköydeki çikolata fabrikasında yatay ambalaj makinesinde operatörlük yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Başvuracak kişinin İŞKUR kaydı olması gerekmektedir. Son 3 ay sigorta girişinin olmaması tercih sebebidir.

5 ay önce

Satış Elemanı

Güneydoğu Vet Veteriner Ecza Deposu Tic Ltd Şti - Şuhut

Merkezi Diyarbakırda bulunan veteriner ecza depomuzda çalıştırılmak üzere Adanada ikamet eden Satış Elemanı arıyoruz.Güneydoğu -Vet Veterinerlik Ecza Deposuİnsan Kaynakları Birimi

4 ay önce

Medikal Muhasebe Elemanı

Özel Vital Hospital - Şuhut

Medikal Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Medikal Muhasebe alanında tecrübesi olmayanlar başvurmasın değerlendirilmeyecektir.

10 ay önce

Makine Mühendisi

Erhas Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda sahada yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Şuhut

PENDİŞ diş kliniğimizin pendik şubesinde görevlendirilmek üzere tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler, Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve İletişim bölümlerinden mezun, en az 2 yıl yönetici asistanı olarak çalışmış, dış görünüşüne ve kendini geliştirmeye özen gösteren, ofis programlarını kullanabilen, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerileri yüksek, prezantabl ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Yönetici Asistanı aramaktayız.Yönetici Asistanı İş TanımıTelefonlara klinik imajına yakışır bir şekilde yanıt vermek, gelen mesajları/notları en kısa sürede ilgili personele ulaştırmakDoktorun kişisel günlük işlerini takip etmekDoktorun çevresiyle olan iletişimini sağlamakDoktorun yapması gerekenleri hatırlatma ya da yapmakBanka işlemlerini yürütmekFaturaları ve borçları takip etmekGelirleri ve kliniklerden alacakları takip etmekKlinik hatlarına gelen aramaları ve mesajları takip etmekSosyal medya hesaplarını kontrol etmekHasta fotoğraflarını çekme ve bilgisayara yüklemekFotoğrafları ve videoları düzenleme, paylaşmakİnternet sitelerinin takip ve düzenini sağlamakBağlanılması istenilen telefonları bularak ve bu numaralara ulaşarak ilgili kişiye bağlamakHaberleşmeyi zamanında, doğru ve etkin bir şekilde yapmak, e-mail, fax mesajlarını yazmak ve göndermek, gelen telex/fax mesajlarını ilgili bölümlere ulaştırmakKlinik içi, acil, ilişkide olunan kişi/firmaların telefonlarını içeren bir telefon fihristi tutmak ve bu fihristi güncelleştirerek ilgili personele dağıtmak,

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Aksöz Mimarlık Inşaat Taah Tic Ltd Şti - Şuhut

Şirketimiz bünyesine Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Süleyman Kaya - Şuhut

Çukurambarda bulunan Mali Müşavirlik ofisimize Zirve muhasebe programını bilen, ofis tecrübesi olan Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Med Yapı - Şuhut

Esenyurt, Beylikdüzü bölgesinde Med Yapı & Gayrimenkul olarak ofisimize kadın ve erkek Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

2 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

By Asli Beauty - Şuhut

Deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Yem teknolojileri alanında öncü firmalardan olan Starmax Tarım Makinaları A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Cnc Dik İşlem ve Torna Operatörü alınacaktır.

1 yıl önce

Acil Site bay güvenlik proje sorumlusu / pendik velibaba mh

vizyonvip - Şuhut

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, VELİBABA MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK SORUMLUSU YADA AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-Vİ LLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.80 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 35-45 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 1 VARDİYA 11:00-20:00 ARASI ÇALIŞMA 2 VARDİYA 13:00-22:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTA İÇİ 1 GÜN İZİN ŞARTLAR: HERŞEY DAHİL 3400TL MAAŞ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

2 ay önce

Paramedik

Özel Yunus Ambulans Servisi - Şuhut

Özel Yunus Ambulans Bünyesinde çalışacak ;Deneyimli Paramedik bay - bayan çalışma arkadaşları alınacaktır .

3 hafta önce

Şuhut Geneli Sektörler