Şuhut Fuar / Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Fuar / Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Arma Halı Mobilya - Şuhut

Aktif Yönetici Sekreterliği ve Asistanlığı yapacak kadın Sekreter aramaktayız.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Merpar Motorlu Araçlar Yedek Parça San Ltd Şti - Şuhut

Ağır Vasıta Yedek Parça sektörünün öncü kuruluşlarından olan şirketimizde çalışmak üzere Muhasebe Yetkilisi aranmaktadır.

4 ay önce

Proje Yöneticisi

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi aranmaktadır.Süregelen projelerinin tamamında müşteri ilişkileri ve atölye ayağını koordine edecek, Malzeme bilgisine hakim, firmalara bütçe teklifi hazırlayabilecek ve sunabilecek, firmamızın ihale portallarını takip edebilecek, atölyeden çıkacak işlerin imalat ve montaj ayağını koordine edebilecek.

11 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kernek İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ltd Şti - Şuhut

Firmamızın ön muhasebe kayıtlarını tutacak Ön Muhasebe Elemanı-Sekreter aramaktayız.Satın Alma ve Satış İşlemelerini yapabilecek ,Cari Takibi, Alacak-Borç Takibi, BA-BS Formu, Mutabakat vb. yapacak,Stok Takibi ,SGK Giriş ve Çıkışları Takibinden sorumlu,Personel Kayıtları , Telefon ile Müşteri Karşılama yapacak.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gülova Turizm Seyahat İşletme San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamıza mutfak ve temizlik işleri ile ilgili Çay Servisi ve Temizlik Personeli alımı yapılacaktır. İkameti iş adresine yakın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Azur Giyim Tekstil Dış Tic ve San Ltd Şti - Şuhut

Ön Muhasebe-Sekreter çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Expres Çevre Sağlığı Hiz San Tic Ltd Şti - Şuhut

Haşere ilaçlama yapan ve Muğla- Bodrum ilçesinde bulunan şirketimizde ilaçlama operatörü olarak çalışacak ziraat teknikeri, ziraat mühendisi yada ilaçlama operatör belgesi olan arkadaşlar alınacaktır, *** İl dışından gelecek arkadaşlar için kalacak yer mevcuttur.

6 ay önce

Tele Satış Temsilcisi

Jade Gayrimenkul - Şuhut

Tele Satış Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Saha Satış Elemanı

Silky İpek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

• Saha araştırması yapmak,• Müşteri ziyareti gerçekleştirmek,• Müşteri portföyünü geliştirmek ve Müşteriler ile ticari ilişki kurmak,• Kumaşların tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek,• Yeni pazar alanları oluşturmak ve sektörü takip etmek.

2 ay önce

Satış Elemanı

Kaptan İletişim - Şuhut

Türk Telekom başvuru noktası olan bayiimizde çalışmak üzere bayan Satış Elemanı arıyoruz

3 ay önce

Dağıtım Elemanı

Fırat Halı Yıkama - Şuhut

Halı yıkama servis elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Adem Mehmetalioğlu - Şuhut

Smmmm ofisimize mikro programı bilen deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Modon Enerji A.Ş. - Şuhut

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

1 yıl önce

İnsan Kaynakları Elemanı

A Klas Turizm Yatırımları A.Ş. - Şuhut

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Clup) bünyesinde yaz ayları boyunca insan kaynakları departmanında çalışacak İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerini yürütme,Personel özlük dosyalarını oluşturmak ve özlük dosyalarının takibini yapma,Çalışanların maaş, avans, taksitli avans, bordro, ücret, sigorta, tazminat, maaş bordrosu vb. işlemlerine yardımcı olmakPersonel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinde şirketin bağlı bulunduğu karakol ile ilgili evraksal işlemlerin takibini yapmak,Personel izin süreçlerinin takibini yapmak ve izin formlarını oluşturmak,Parmak izi raporunu almakDisiplin süreçlerini yürütmek, uyarıda bulunmak, tutanak tutmak, savunma alma işlemlerini gerçekleştirmek ve uyarıda bulunmak,Gerektiği durumlarda toplantıları organize etmek ve toplantı tutanaklarını hazırlamak,Çalışanların görev tanımlarını hazırlamak, görev tanımlarını güncel tutmak, görev tanımlarının takibini yapmak ve gerektiğinde çalışanlara görev tebliğinde bulunmak,Gerektiği durumlarda günlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapabilecek

6 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Ftl Motors - Şuhut

Özellikle lastik deneyimi olan satıştan anlayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Momentum Organizasyon San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Momentum Organizasyon San. Tic. A.Ş. Ankarada; kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinliklerinde görevlendirilmek, aynı zamanda yönetici asistanlığı yapmak üzere aranan niteliklere uygun tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile Yönetici Asistanı olarak devam edilecektir.Organizasyon sekretarya süreçlerinin asistanlığı,Organizasyonun teknik ve dekor işlerinin koordinasyonu,Etkinlik alanının planlanması,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak (çay/kahve servisi dahildir)Ofis düzeninden de sorumlu olacaktır.

10 ay önce

Satış Sonrası Hizmet Personeli

Güney Grup Otomotiv Petrol İnş San Tic Ltd Şti - Şuhut

Satış Sonrası Hizmet birimlerinde işten anlayan tecrübeli personel alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Antibiyoks Bitki Suları - Şuhut

Bilgisayardan anlayan, boş zamanlarda web sayfalarına makale yazı girişi ve forum sitelerine cevap yazabilecek, Sabah 8.30 Akşam 17:00 veya 18:00 gibi iş yerini açıp kapatacak ve kısacası kendi yeri gibi iş yerine sahip çıkabilecek üretim yerimize yardımcı aramaktayız.

10 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ataşehir Koleji ve Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Şuhut

Kolejimizin ortaokul kampüsünde görevlendirilmek üzere Fen Bilimleri Öğretmeni çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

4 ay önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Epa Turizm Vip Taşımacılık - Şuhut

Epa Turizm Vip Firmamıza En az 10 yıllık şoförlük Deneyimi Olan , Sigara ve Alkol Kullanmayan , SRC - 2-4 belgelerine sahip , Diksiyonu Düzgün seyahat engeli olmayan Kaptan arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

11 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler