Şuhut Elektrik Üretim ve Perakende Satış İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Elektrik Üretim ve Perakende Satış İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Diş Hekimi Asistanı

Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - Şuhut

En az 1 yabancı dil bilen ve 13:00-22:00 arası çalışabilecek Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Gökay Taşan - Şuhut

Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Servis imkanımız vardır.

2 ay önce

Psikolog

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Şuhut

Çiğli aydınlık evlerde bulunan kurumumuza Psikolog aranmaktadır.

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Saç Ekimi alanında satış-pazarlama bölümünde, ikna kabiliyeti yüksek, İspanyolca,Portekizce,Almanca ya da İtalyanca dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşabilen, güler yüzlü ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız

9 ay önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Umay Taban - Şuhut

Firmamız ayakkabılar için plastik taban üretimi yapmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesinde çalışacak, tecrübeli veya tecrübesiz eleman işe alınacaktır. Tecrübe şartımız yoktur.

9 ay önce

Satış Müdürü

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

We are looking for Sales engineer/ Sales manager for Industrial Automation products, specially : VFD/AC Drive/ Frequency converter/ Soft starter/ Electric Motors

9 ay önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Çolak Plastik / Ahmet Çolak - Şuhut

Firmamız Plastik ham madde sektöründe faaliyet göstermekte olup, sektörün daralmasından dolayı yeni sektör arayışındadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.

3 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Egelim Çelik Demir San ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

08:30-15:00 arasında firmamızda temizlik mutfak işleri ve yemek yapacak bayan eleman aranıyor.

3 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Tlg Turizm Taşımacılık Hiz Ltd Şti - Şuhut

Firmamıza alanında tecrübeli Sosyal Medya ve Seo Uzmanı arkadaşlar arıyoruz.

9 ay önce

Bayan garson

Kudus restorant - Şuhut

Yeni açılan restoranımızda çalışacak bayan personel ihtiyacımız vardir

9 ay önce

Oto Boya Elemanı

Nükte Otomotiv Sanayi ve Tic A.Ş. - Şuhut

Şirketimiz bünyesinde bulunan ÇEKİCİ ve DORSElerin Oto-Boya işlemlerinin titizlikle gerçekleştirilmesinde görev alacak Oto Boya Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Üretim Planlama Mühendisi

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Şuhut

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.İş TanımıÜretim planlarının hazırlanması, termin süresi verilmesi ve takip edilmesi.Satış siparişlerinin zamanında üretilmesi için, üretim ve satış bölümü ile koordineli çalışarak üretim planlarını yapmak,Üretim programında olmayıp da acil üretim gerektiren ürün için, iş emri çıkartılmasının sağlanması,Gerçekleştirilen üretim planlama faaliyetlerinin günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanması.Sorumlu olduğu fabrika bölümü içinde planlanmış ürünlerin üretilmesi için gerekli kısa ve uzun dönem iş gücü, zaman, makina kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin üretim planlanması hazırlamak, organize etmek,Sorumlu olduğu üretim ile ilgili tüm süreçleri yürütmek, personelin etkin yönetimini sağlamak, ve üst yönetimle gerekli koordinasyon, destek ve bilgilendirmeyi sağlamak.

7 ay önce

Cafe Servis Personeli

Pakdemir Cafe - Şuhut

Bursa Şehirlerarası Otobüs terminalinde bulunan işletmemizin peronlar bölgesinde bulunan Çay Standlarına deneyimli Ocakcılar ve garsonlar alınacaktır.

4 gün önce

İdari İşler Müdürü

Venüs Kız Apartı - Şuhut

Tekirdağ, Çorlu’da bulunan 20 yatak kapasiteli kız öğrenci yurdunda part-time çalıştırılmak üzere; idari personel alınacaktır.Çalışma Saatleri:Haftanın 6 günü; 09:00-11:00 ve 17:00-19:00 olacak şekilde çalışacak,İşin Tanımı:-Öğrenci Yurdunda konaklayan öğrenci kayıtları ödemeleri ve giriş-çıkış kontrollerini sağlamak,-Öğrencileri yurtta uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirmek ve bu kurallara uygun davranmalarını denetlemek,-Yurdun iş akışını ve işleyişini denetlemek,-İç kontrol sisteminin hayata geçirilmesinde, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmek.-Ortak alanların kısmi temizliğini yapmak.

8 ay önce

Tekstil Makineci

Eresya Giyim San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Eyüp Ramide, dokuma kumaş kadın dış giyim ihracat firmamızda çalışmak üzere; ceket ve kabanda çalışmış Tekstil Makineci alınacaktır.TC vatandaşı olmayanlar alınmayacaktır.Tüm sosyal haklar mevcuttur. (Maaş+Mesai+SGK+Agi+Yemek+Servis+yıllık izin)Maaş performansa göre belirlenecektir.

6 ay önce

Asistan

Rdh Sağlık Yatırımları San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Şanlıurfa merkezde bulunan kliniğimize yetiştirilmek üzere bayan Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

10 ay önce

Peyzaj Mimarı

Cansa Peyzaj İnş Taah Tic ve San Ltd Şti - Şuhut

Enbi Peyzaj Fidancılık Sera firmamızda çalıştırılmak üzere Kadı Peyzaj Mimarı arıyoruz.Ankara -Y.Mahalle’de bulunan seramızda sabit çalışacak ve daimi olacak iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Meydancı

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda çalışacak bay veya bayan Meydancı aranmaktadır.Bina içinde ve bina dışında yapılacak işler görüşme esnasında konuşulacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Adım Treyler ve Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Kep Call Center - Şuhut

İstanbul’da Bulunan Almanca Çağrı Merkezi satış projelerimiz İçin İstanbul Anadolu Yakası Ataşehirde Almanca Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.4000 TL Maaş (Günlük , Haftalık , Aylık) Yüksek Prim 300 TL Yol 600 TL Yemek Ticket-SSKHafta İçi 10:00 -19:30Ayda 2 Defa Cumartesi Pazar İzinAyda 2 Defa Cumartesi 10:00 - 16:00 Çalışma

4 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler