Şuhut Dış Ticaret İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Dış Ticaret İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Paketleme Elemanı

Mch Elektronik Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Depomuzda çalışacak arkadaşlar arıyoruz.Depo konusunda ve paketleme konusunda deneyimli olması şarttır.Depo yönetimi, raf ürün yönetimi deneyimli olmasını istiyoruz.Ürünlerin stoklanması ve istiflenmesi konusunda deneyimli olması gerekir.Gerektiğinde ürün alımı ve ürün dağıtımı yapması gerekir.Ehliyetli olması tercihimizdir.

6 ay önce

E-Ticaret Personeli

Kumsal Otomotiv - Şuhut

Firmamızın E-ticaret departmanın da çalışmak üzere E-Ticaret Personeli aranmaktadır.

9 ay önce

Acil Bay site özel güvenlik /2635+agi+ymk/ kartal yenisoğanlık mh

VİZYON VİP - Şuhut

Kartal site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2635 TL maaş+agi+ymk ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Enaz 1 Yıl Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım ​​​​​​​İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Kaynak Ustası

Zemar Makina San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Çalışkan, çalışma saatlerine özen gösterecek deneyimli Kaynakçı/Demir Doğrama Ustası alınacaktır.

10 ay önce

İlaç Tanıtım-Satış Mümessili (Reprezantı)

Farmavita İlaç A.Ş. - Şuhut

KAYSERİ bölgemizde yetiştirilmek üzere İlaç Mümessili aranmaktadır.

11 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Med Akademi Koleji - Şuhut

Kurumumuzda tam zamanlı ve kadrolu olarak istihdam edilmek üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Kurumumuz öğretmenlerini yasal başvurular ve onaylar doğrultusunda resmi olarak istihdam etmektedir.İŞ TANIMI:Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun, Ankara Med koleji görev alacak “ İngilizce Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Elektrik Pano Montaj Ustası

Helen Mühendislik Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

TİP testli elektrik sac pano üretimi ve montajı yapan Ferhatpaşada bulunan fabrikamızda elektrik montaj atölyesinde çalışmak üzere personel arıyoruz.Verilen üç hat şemalarına uygun pano montajlarını yapabilecek yardımcı ekipleri yönlendirip takip edecek ,projelerin test aşamalarını kontrol edip sevkiyatını sağlayacak, gerektiğinde sahada keşif ve çalışma için bulunacak Elektrik Pano Montaj Ustası olarak çalışacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Asistan

Son Söz Yapı İnşaat Turizm Gıda Eğitim Sağlık Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız bünyesinde; Yetiştirilmek üzere Asistan arıyoruz.

8 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Şuhut

Kapı -Kapı gezerek sürücü kursumuzu tanıtmak için ;Full-Time , Part-Time veya Freelance olarak çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.Ssk + prim + yol + yemekNot: ofis işi değildir.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim

Konyaaltı Sınav Kurs - Şuhut

Uncalıda açılacak Sınav Kurs Merkezine Matematik Öğretmeni arıyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Happy Moon's Panorama Avm - Şuhut

Kasımpaşada bulunan firmamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

11 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Boyut İnteraktif Kültür Ürünleri Tic A.Ş. - Şuhut

İstanbul Avrupa Yakasında Tekstilkent-Esenler Koza Plaza da bulunan Çağrı Merkezimizde mevcut müşterilerimizi telefonda arayarak (OB) mevcut yayınlarımızın tanıtımını yapacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Şuhut

Kandıra sapağında bulunan ofisimizde iş başı eğitim kapsamında daimi çalışacak arkadaşlar aramaktayız. Yoğun ve stresli bir işimiz mevcuttur. Kriterleri ve açıklamayı okumadan başvuru yapmamanız rica olunur. İş ihracata öncesi ürünlerin, kontrolü ve raporlamasını kapsayacağından sürekli dikkat ve titizlik istemektedir.Yoğun tempoda çalışabilecek kişilerin başvuru yapması rica olunur.

1 ay önce

İşyeri Hekimi

3M İş Güvenliği Çevre ve Teknoloji A.Ş. - Şuhut

ICCERT GROUP Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip İşyeri Hekimi aramaktayız.

2 ay önce

Asistan

Burhan Global Ticaret A.Ş. - Şuhut

Beykent / Ginza Corner Plazada yer alan ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere bayan Sekreter/Ofis Sorumlusu aranıyor.Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma: 08:30 / 18:30Cumartesi/Pazar: Kapalı.

3 hafta önce

Garson

Umut Közde Piliç - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere Garson arıyoruz.

4 ay önce

İşe Alım Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Şuhut

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için İşe Alım Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Kadro ve personel talebi sürecini ilgili kariyer portalından ilan yayınlayarak pozisyona uygun aday kaynağını oluşturup yönetir,Başvuruları görev tanımı ve kriterlere uygun olacak şekilde değerlendirip uygun adaylar ile ilgili departman yöneticisi ile koordineli çalışarak, prosedürlere uygun değerlendirme süreçlerini uygular/uygulanmasını sağlar,Kariyer yönetimi süreçlerinde; pozisyonlardaki ihtiyaçlarını tespit eder ve İhtiyacı karşılayabilmek için iç terfi yetiştirme programının takvimini oluşturur,Bağlı çalıştığı birim tarafından yürütülen iş süreçlerinin iyileştirilmesi/geliştirilmesi için öneriler sunar ve iş geliştirme projelerinde görev alır.

11 ay önce

Güzellik Uzmanı

Gülümser Öztürk Güzellik Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Rose Güzellik salonumuza Güzellik Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Asistan

Tresmo Vizyon Ofis - Şuhut

Şirketimizde çalışmak üzere Asistan aranmaktadır.İş Tanımı:Toplantı, organizasyon ve takiplerini yapmak, Telefon trafiğini yönlendirmek, Ofis içi ve ofisler arası yazılı ve sözlü haberleşmeyi takip etmek, Kargo, fatura ve evrakların gönderim ve takibini sağlamak, Ofis içi düzeni sağlamak, Sarf malzemeleri ve ofis ihtiyaçlarını belirlemek, mevcut stokun takibini sağlamak, Şirket için gelen konukları karşılamak ve ağırlamak

1 yıl önce

Asistan

Federal Elektrik Yatırım ve Tic A.Ş. - Şuhut

30 yıllık kurumsal firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğünde görev alacak yardımcı arkadaş arıyoruz. Bölgede bulunan 4-6 kişilik satış ekibinin işlerini takip edecek, bu ekibin yeri geldiğinde fiyat tekliflerini oluşturacak ve ofisimizin düzeninden sorumlu olacaktır.

3 hafta önce

Şuhut Geneli Sektörler