Şuhut Dijital Baskı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Dijital Baskı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Asistanı

Megaturk Bilgisayar San ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Megaturk Bilgisayar San. Ve Dış Ticaret Ltd. ŞtiMegatürk şirketi, Bankacılık, Kimlik, Telekomünikasyon ve nesnelerin interneti gibi çeşitli uygulamalar için akıllı kart çip modülü çözümü sunmaktadır. Çip üretimi, İşletim Sistemi geliştirme, modül ambalajlama ve kart üretimi alanlarında birinci sınıf şirketlerle olan ortaklığımıza dayanarak, akıllı kart endüstrisinde geniş bir yelpazede baskın çözümlere sahibiz. Satış ve Pazarlama Planımızı geliştirmek ve desteklemek için İstanbulun merkezinde çalışacak hevesli, deneyimli Satış ve Pazarlama Asistanı aramaktayız.İş Tanımı ve Görevin Kapsamı:Şirketin mevcut portföyünün yönetilmesi, yeni portföy gelişiminin sağlanması. Satış sonrası sözlü yazılı iletişimin sağlanması. Satış ve Pazarlama operasyonlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması. Firmamızın belirlediği hedef potansiyelini, müşterileri ile ilk temasların kurulması, ilişkilerin büyütülmesi, yönetilmesi, sürdürülmesi ve geliştirilmesini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ve..• Pazarlamaya ve Satışa yönelik organizasyonlar yapmak.• Ürün ve hizmetleri tanıtmak için pazarlama kampanyaları geliştirmek.• Şirketi üçüncü kişiler ve firmalar karşısında temsil etmek.• Müşteri ilişkilerini düzenlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.• Projeler için çözüm araştırmak. Proje veya ürün tekliflerini hazırlamak, sunmak ve takibini yapmak.• Firmanın mevcut müşteri portföyünü muhafaza etmek, yeni müşteriler kazandırmak için ziyaret ve görüşmelerde bulunmak. Alınan müşteri taleplerinin karşılanması konusunda gerekli organizasyonu kurmak ve aksayan konularda tedbir almak.• Piyasadaki rakip ürünleri ve fiyatlarını takip etmek.• Pazarlama faaliyet raporlarının hazırlanmasına rehberlik etmek ve yönetime sunmak.• Reklam, Seminer, Fuar, e-mail, satış ve müşteri ilişkilerini organize etmek.• Pazar araştırması yapmak.• Yeni müşteri oluşturmak ve takibinin yapmak.

3 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Alpharms Savunma San Ltd Şti - Şuhut

İhracat departmanımız için Uluslararası Satış Elemanı aranmaktadır.

11 ay önce

Veri Analisti

Global Kauçuk Sızdırmazlık Eleman San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere Veri Analisti aramaktayız.İş Tanımı:Gerekli verilerin ilgili bölümlerden toplanması,Toplanan verilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığının kontrol edilmesi,Gerekli görülen dönemlerde rapor olarak üst yönetime sunulması.

5 ay önce

Güzellik Uzmanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Şuhut

Ebru Öztekmen Güzellik & Kalıcı Makyaj Güzellik bölümünü okuyan veya yeni mezun çalışma arkadaşı arıyoruz

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Üçbüyükler Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Alanında uzman Matematik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Elektronik Dizgi Operatörü

Tarantula Güvenlik Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Elektronik dizgi montajında çalışacak eleman aramaktayız.

10 ay önce

Sorumlu Müdür

Özel Balıkesir Engelli Bakım Hiz San Tic Ltd Şti - Şuhut

Balıkesir merkezde ikamet eden ya da edebilecek,1 yıl rehabilitasyon veya engelli bakım merkezi deneyimli, Lisans mezunu Psikolog ya da Sosyal Hizmet Uzmanı Sorumlu Müdür arayışımız vardır.

4 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Gg Danışmanlık ve Güzellik Salonu Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Eylül Öztürk Ataköy Şubemize Manikürcü-Pedikürcü aranmaktadır.Maaş+Prim+Yemek parası verilecektir.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

By Niko Gourmet - Şuhut

Alaçatı Ot ve Tohum Müzesi marketinde çalışacak Satış Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Bestdent Sağlık Hiz ve Tıbbi Cihazlar San Tic A.Ş. - Şuhut

Özel Bestdent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiSahip olduğu güçlü fiziki ve dinamik yapısı ile Bestdent Ağız ve Diş Sağlığı olarak yapılanmada görev almak isteyen, sorumluluk sahibi, başarı odaklı ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.İstanbul Ataşehir Bestdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevlendirilmek üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Piri Reis İnşaat Emlak Harita Müh Tic Ltd Şti - Şuhut

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır

3 ay önce

Rezidans Bay Özel Güvenlik

VİZYON VİP - Şuhut

Erenköy, Ethemefendi Cd rezidans projemizde çalışacak, 23-40 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2520 TL maaş+agi+ymk ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

11 ay önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Şuhut

Bakım ve arıza onarım tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

1 yıl önce

Pazarlama Danışmanı

Asya Med Ortopedi ve Sağlık San Tic Ltd Şti - Şuhut

Ortez protez imalatı yapan firmamıza 25-30 yaş arasında, askerliğini yapmış, ehliyeti olan , bu işte eğitim almış yada satış pazarlama deneyimi olan Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

11 ay önce

Ofis Elemanı

Vektor Aluminyum San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Kasiyer

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Şuhut

Yeni açılacak olan alış veriş merkezinde çalıştırılmak üzere Kasiyerler aranmaktadır.

1 yıl önce

Müvekkil Danışmanı

Tbsm Danışmanlık - Şuhut

İş TanımıGüzellik salonu sektörüne danışmanlık ve hukuk anlamında hizmet veren İstanbul Beylikdüzündeki firmamıza;Mevcut müvekkil ilişkilerini yönetecek ve aynı zamanda yeni müvekkil kazanılması için saha çalışması yaparak tüm bu sürecin organizasyon ve yönetimini üstlenecek takım arkadaşı arıyoruz.Hafta sonu çalışma yokturMesai saatleri;09:00-18:00 arasındadır.

9 ay önce

Ofis Elemanı

Tamara Gayrimenkul Teks Tur İth İhr ve Tic Ltd Şti - Şuhut

İstanbul Esenyurt da bulunan şirketimizde yatılı olarak istihdam edilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. İlanımız İstanbul dışı başvurulara açıktır. Ücretlendirme yüz yüze görüşülecektir.

1 yıl önce

Şantiye Şefi

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - Şuhut

En az 3 yıllık deneyime sahip şantiyede çalışacak bir Şantiye Şefi aramaktayız.

5 ay önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Şuhut

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Şuhut Geneli Sektörler