Şuhut Coğrafi Bilgi Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Coğrafi Bilgi Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Destek Personeli

Durak Bilişim - Şuhut

Video Oyun geliştirme ekibimizde çalışmak üzere ofis destek elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Palaz Metal San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

*Sipariş sürecini takip etmek*Müşteri tatmini ve memnuniyetinin sağlanması *Tahsilat sürecini takip etmek *Şirketin kar hedeflerini göz etmek*Sipariş oluşturulan ürünlerin tedarik ve sevkıyatının sağlanması *Paslanmaz çelik ürünlerimizin fonksiyonlarını kısa sürede tanımak

4 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Mandarin Turizm A.Ş. - Şuhut

Firmamızda görevlendirilecek Operasyon Elemanı aranmaktadır.Yurtiçi tur seyahat operasyonunu gerçekleştirmek ve takibini yapmak,Yurtiçine münferit ve grup olarak giden misafirlerimizin operasyonlarını yürütmek,Yurt dışındaki acenteler ile yazışarak yurt içi gezi programlarını tasarlamak ve planlamak.Planlanan turun maliyet hesabını yapmak,Turun içeriğine bağlı olarak otel, araç, lokanta, rehber, müze... Rezervasyonlarını gerçekleştirmek,Programın yürütülebilmesi için rehber dosyasını hazırlamak,Tur programının akışını hava alanına gidişten, dönülecek güne kadar turun rehberi ile temasta olarak takip etmek ve doğabilecek aksaklıkları gidermek.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Mara Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Ofis Asistanı

Np Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Şuhut

Bizimle birlikte çalışmak üzere genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olabilecek, stres yönetiminde başarılı Ofis Asistanı ekip arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dayılar İnşaat Turizm Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Asrın Sağlık ve Ambulans Hizmetleri Tic A.Ş. - Şuhut

Merkezi İstanbul Kartalda bulunan Ambulans Servisimizin Ataşehirde bulunan projesinde çalıştırılmak üzere Paramedik ve Acil Tıp Teknisyeni takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Başvurular hızlıca değerlendirilip hemen işbaşı yaptırılacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebeci

Akdeniz Modern İş Sağlığı Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

4 ay önce

Satın Alma Uzmanı

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız sağlık ve medikal firması olup bu alanda bilgisi becerisi olan kadın elemanlara ihtiyaç vardır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Selçuk Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Şuhut

Beyaz eşya -Züccaciye firmamıza, bayan Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Medikal Mümessili

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Alman Andulasyon Terapi Sistemleri’nin satış ekibinde yer alacak Medikal Mümessili arkadaşlar arıyoruz.İş Tanımı:Satış hedeflerine yönelik çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak,Sorumlu olunan bölgede yer alan tüm ilgili merkezleri düzenli olarak ziyaret etmek,Firmanın ürün yelpazesinde yer alan farklı türlerdeki cihazların tanıtımını yaparak talep yaratmak ve bu talepleri hedefleri doğrultusunda satış ile sonuçlandırmak,Ziyaretler sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edebilmek ve süreci doğru yönetebilmek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Mevcut referansların üzerine düzenli olarak yenilerini eklemek, Firmanın katılacağı fuar, kongre ve sempozyum gibi organizasyonlara katılarak firmayı temsil etmek Müşteri ziyaret raporlamalarını yaparak, yöneticisi tarafından talep edilen faaliyet raporlarını hazırlamak. Pazardaki rekabeti gözlemlemek, rakip firma, cihaz ve satışlar ile ilgili Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Yöneticisine raporlama yapmak,Ürün demoları yapmak,Gerektiğinde satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve eğitimi konusunda teknik ekibe destek sağlamak.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Ecofil İplik Boya Tekstil San ve Tic A.Ş. - Şuhut

İplik imalatı ve satışı yapan firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

6 ay önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız için Diğer Sağlık Personeli belgesine sahip personele ihtiyacımız vardır.

9 ay önce

Yazılım Geliştirici

Bilişim Sepeti - Şuhut

Yazılım geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,Web ve Mobil Projelerde, Ürün Yönetimi (Product Management), Ürün Geliştirme (Product Development) ve Ürünün Ölçeklendirilmesi konusunda tecrübeli,SaaS ve yüksek trafikli ürünler konusunda tecrübeli,Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir kodlama yeteneğine sahip,Modern Front End teknolojileri HTML5, CSS3, JavaScript, VueJs, AngularJs, ReactJs, Bootstrap konusunda tecrübeli,Modern Back End teknolojileri PHP Symfony 7, NodeJS, mongoDB, elasticsearch, WebSocket, WebRTC konusunda tecrübeli,Web servisleri SOAP, JSON, XML ve REST API’lar hakkında tecrübeli,Mobil Teknolojilerde Cross-Platform Frameworkler ile proje yürütmüş, özellikle Flutter veya en azından React Native ile çalışmış,Kod Güvenliği ve performansı hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Elmas İlaçlama - Şuhut

İlaçlama şirketimize İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında çalışabilecek İlaçlamacı aranmaktadır.

8 ay önce

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2904+SERVİS/ PENDİK ÇAMLIK MH

VİZYON VİP - Şuhut

Pendik, Pirireis caddesine yakın, Kurtköy Çamlık Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, herşey dahil 2904 TL maaş+servis ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( Servis güzergahı Sultanbeyli İETT son durakdan alıp, kurtköy Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor. ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Siv Yapı Turizm Gıda Tic ve San A.Ş. - Şuhut

Sivas Sıcak Çermikte bulunan termal otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

1 yıl önce

Güzellik Uzmanı

Yaka Estetik - Şuhut

İstanbul Nişantaşında açılacak güzellik merkezimize işlem yapacak elemanlar aramaktayız. Uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı

Vakıftur Turizm San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Turizm Alanında Tecrübeli, Tur planlaması yapabilecek, mevcut planlanan paket turların satış ve tanıtımını yapabilecek, Yurt İçi Yurt dışı alternatif çalışmalar çıkarabilecek, çalışma Arkadaşları arıyoruz

11 ay önce

Fabrika Personeli

Sabah Panel San ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Fabrikamızda yetiştirilmek üzere Makine Operatörleri alınacaktır. *Deneyimsiz arkadaşlara fabrikamız tarafından gerekli eğitim verilecektir.

1 yıl önce

Şuhut Geneli Sektörler