Şuhut Çinko İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Çinko İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Görevlisi

İnnovationaqua Su Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Belçika merkezli uluslararası firmamızın İstanbul yapılanmasında yer alacak kariyer hedefi olan tecrübeli tecrübesiz kasın takım arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Proje Danışmanı

Güneş Gayrimenkul - Şuhut

Turizm sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamızın yeni kurulacak proje danışmanlığı ekibi için yetiştirilmek üzere 18-25 yaş aralığında bay-bayan personeller alınacaktır.Yapılacak işle ilgili işe başlayan adaylara gerekli sektörel eğitimler firmamız tarafından verilecektir.

1 yıl önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Zigzag Kids Club - Şuhut

Çift dil eğitim veren, Lara bölgesindeki kreşimize Okul Öncesi Öğretmen alınacaktır.

4 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Sigortex Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Şuhut

İŞ PLANIMIZIN 2. MADDESİNE UYGUN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.TanımımızSigortex, ülkemizin dijital olarak gelişen gerekliliklerine ayak uydurmak ve toplumun hızlı bir şekilde entegre olduğu dijital ve mesafeli satış yöntemleri vasıtasıyla bireylerin sigorta ihtiyacını karşılamak adına web online, çağrı merkezinden ve sahada mobil olarak satış uzmanı teknik personelleri vasıtasıyla, bireylerin sigorta karşılaştırması ve satın alması alanında kendine özgü farklılıklarıyla satış yapan, sigortacılık kanunu ve mesafeli satış yönetmeliği doğrultusunda faaliyette bulunan sigorta acentesidir.İş Planımız1. Çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü(el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi kendimizden haberdar edip online sigorta satış kanalımız olan web sitemiz www.sigortex.com adresine ulaşmasını sağlayarak müşterinin kendi ihtiyacı olan ürünü kendi seçenekleri doğrultusunda poliçeleştirerek anında online satın almasına olanak yaratmak ve bu esnada müşterinin talebi halinde anında online ve çağrı merkezinde çalışan teknik personel çalışanlarımız vasıtasıyla müşteriye doğru fiyata doğru ürünü almasında yardımcı olup müşteri memnuniyeti oluşturarak.2. Yine, çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü(el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi sigortex’den ve sigorta ürünlerinden haberdar ederek müşterinin kendisiyle iletişim isteği oluşturmak ve bu istek doğrultusunda çağrı merkezimizdeki satış uzmanı teknik personeller vasıtasıyla müşteriye dönüş yaparak ürün hakkında doyurucu açıklayıcı bilgi sahibi yapıp, müşteriyle iletişim halinde teklif oluşturup devamında bu teklifi anında poliçeleştirip online ödeme alıp müşteriye poliçeyi satarak.3. Sahada satış yapacak mobil teknik personeller oluşturup, bu personelleri çağın pazarlama teknikleri ve iletişimi doğrultunda eğittikten sonra bu teknik personelleri çağın gerekliliklerine uygun teknolojik ekipman ile donatıp ev, işyeri, toplu mekânlar ziyareti yapmasını sağlayarak müşterilerle yüz yüze iletişim kurup ihtiyacı olan sigorta ürününü belirleyip anında poliçeleştirip satarak.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

İnc İnşaat - Şuhut

İzmir Göztepede bulunan İnşaat Firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Odyometrist

Sono İşitme Merkezi - Şuhut

İşitme merkezimize Odyometrist alınacaktır.

10 ay önce

Saha Satış Personeli

Asrın Gıda ve Kozmetik - Şuhut

Firmamıza Saha Satış Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Satış ve Pazarlamacı

Trakya Pazarı - Şuhut

Market ve EDT kanalında satılan distribütörü olduğumuz ve üretimini yaptığımız gıda ürünlerinin (cafe bar grubu, şurup, püre, kahve türevleri, bal, çay, donuk ürünler, soslar vb) ürünlerimiz için Satış ve Pazarlamacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Fishmekan Akvaryum - Şuhut

Akvaryum balığı ithalatı yapan firmamızın İstanbul Bahçelievlerdeki balıkhanesinde görev yapacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.Başvuracak arkadaşlar balıkhanede görev alacaktır. Yemek+SSK.

3 ay önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

1 yıl önce

İngilizce Öğretmeni

Adile Teyze Özel Eğitim Hiz Tic Ltd - Şuhut

İş Tanımı1995 Yılından itibaren hizmet veren ADİLE TEYZE MERKEZ ŞUBE KREŞİNDE görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alımı yapılacaktır.Başvurular gizli tutulacaktır ve başvuruların resimli olması önemlidir.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Haydar Akbaba - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Her türlü mobilya montajı yapilir

Setbest - Şuhut

HERTURLU MOBILYA MONTAJI SOKME TAKMA

1 ay önce

Kebap Ustası

Memleketim Yemek Salonu - Şuhut

Terkirdağ / Süleymanpaşa / Altınovada çalışacak Kebap ve Pide Ustası aranıyor.

3 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Ykp Servis Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Alanında tecrübeli karışık marka model araçların bakım ve mekanik onarımlarını yapan Mekanik Bakım Onarımcısı aramaktayız.

3 ay önce

Resepsiyonist

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere Resepsiyonist alınacaktır.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Bonus Ticaret - Şuhut

Kızılaydaki e-ticaret ofisimizde çalışacak yetişmiş veya yetiştirilmek üzere Ofis Sekreteri arıyoruz.

5 ay önce

Ofis Personeli

Novia Organizasyon Faaliyetleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Ofisimizde kişisel bakımına özen gösteren, esnek çalışma saatlerine uygun, seyahat engeli olmayan, b ehliyetli uzun vadeli, aktif, ekip çalışmasına hakim, iş ahlakina sahip, bayan personel arıyoruz.

2 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Atakar Filo Yönetim ve Güvenlik Sistemleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Elektronik güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Saha Satış Temsilcisi aranmaktadır.* Sorumlu olunan bölge içerisindeki müşterileri ziyaret etmek,* Randevu ve çat kapı sistemiyle portföyüne yeni müşteriler kazandırmak.* Günlük / haftalık raporlama sağlayabilmek

3 ay önce

Ofis içi ve dış sahada çalışacak emlak danışmanı broker aranıyor

BEF GAYRİMENKUL - Şuhut

Ofisimiz Karşıyaka Çarşı'da bulunuyor. Ofisimiz ciddi çalışan bir müessese sabah saat 9.30-10 ofisimiz açılır akşam 19.00-20.00 arası kapanır. Ofisimizde çalışma koşulları bu şekildedir. Önemli içerik olarak : ofisimize sekreter aramıyoruz broker arıyoruz bu sebepten dolayı maaş vermiyoruz yapılan her işten satılan veya kiralanan evden 0 komisyon veriyoruz iş şartlarımız bu şekilde ilgilenen arkadaşların bilgisine.

8 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler