Şuhut Büro Makineleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Büro Makineleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Garson

Dafne Catering Gıda ve Yemek San Tic A.Ş. - Şuhut

Ankara Sincan Temelli Anadolu OSB Sosyal Tesislerinde Dafne Restaurantta çalışacak Garson aramaktayız.

5 ay önce

Satış Destek Personeli

Güven Panjur San Tic Ltd Şti - Şuhut

Güven Panjur olarak ön muhasebeye ve satışa destek verebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Yakadent Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Diş hekiminin işlem sırasındaki ihtiyaçlarının karşılanması, randevularının ayarlanması, hekimler ve hasta ilişkilerinin düzenlenmesi amacıyla Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Diş Hekimi Asistanlığından mezun veya Sağlık Bakanlığı Sertifikalı personel arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Saha Satış Personeli

Atlascar Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Bosch car yetkili servisimize Aktif Satış Temsilcisi arıyoruz.Hizmet tanımı ; Servismizin Periyodik bakım , Hasar onarım , Kasko Sigorta Hizmetlerini Kurumsal firmalardan ( Kiralama şirketi , holdingler , Fabrikalar ) Randevu alıp saha ziyareti yapmak Geri dönüşleri rapor etmek.

1 yıl önce

Endüstri Mühendisi

Mymassa Mobilya - Şuhut

Firmamız masa ve sandalye üzerine faaliyet göstermektedir. İstihdam edilmek üzere Endüstri Mühendisi aramaktayız.

2 hafta önce

Çok Acil Rezidans Halkla İlişkiler-Muhasebe Şefi / Ümraniye-Sancaktepe

VİZYON VİP - Şuhut

Ümraniye arkası, sancaktepe bölgesi rezidans projemizde çalışacak, 25-40 arası, 15 eylül 2020'e kadar hafta içi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 12:00 çalışma pazartesi günü izin 15 eylül 2020'den sonra haftaiçi 09:00-18:00 arası çalışma cumartesi 09:00-12:00 arası çalışma pazar günü izin ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villa Projelerde Muhasebe/Halkla İlişkiler Sorumlusu Olarak çalışmış olması tercihimizdir Enaz 1 yıl Muhasebe/Halkla İlişkiler Sorumlusu Olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerinden referans vermesi zorunludur Enaz 1 Yıl Muhasebe departman bölümünde çalışmış ve site/rezidans muhasebe konusunda tecrübeli olması zorunludur. Apsiyon Bilmesi Tercihimizdir Site yönetim programlarını kullanmış/bilmesi zorunludur, Ticaret Lisesi Mezunu Olması Zorunludur. Üniversite Mezunu Olması Tercihimizdir, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ İLETİŞİM: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

5 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Şuhut

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

1 yıl önce

Mağaza Satış Danışmanı

Ata Teknik Hırdavat San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere teknik hırdavat konusunda en az 2 yıl deneyimli Satış Elemanı aramaktayız.İş TanımıGün içinde firmamızdan ürün tedarik etmek için sık sık gelen müşterilere;Talep ettikleri ürünleri verecek,İrsaliyelerini kesecek,Stoğu eksilen ürünlerin ilgili firmalara siparişlerini iletecek,Firma içerisinde ürünlerle ilgili düzeni sağlayacak.

5 ay önce

Fizyoterapist

Özel Renkli Dünyalar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Şuhut

Tecrübeli, Fizyoterapist arkadaşı arayışımız vardır .

11 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Egem Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Şuhut

B Sınıfı Sertifikası olan İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Gama Aksesuar Metal Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

1895 yılında Avusturyada kurulan; en hassas yeni teknolojide kristal üreticisiyiz.Perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren en büyük uluslararası firmalardan biri olan SWAROVSKİ, Türkiye’de mağazalar açmaya devam ediyor. KARTAL ilçesinde bulunan İSTMARİNA AVM Mağazamıza Satış Danışmanı olarak görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.İş Tanımı:Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olmakBelirlenen hedefler doğrultusunda satış yapmak,Mağaza ve reyon düzenini sağlamak.

3 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Meşale Kına Evi - Şuhut

20 Yıldır Hizmet vermekte olduğumuz Meşale Kına Evi Organizasyon firmamızda ; bayan Organizasyon Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Şuhut

Organizasyon şirketimizde çalışacak Vasıflı Vasıfsız Eleman aramaktayız.

9 ay önce

Motorsikletli Kurye

Cebay Restaurant İşletmeciliği Tic Ltd Şti - Şuhut

Halis Dürümde çalışacak Motorlu Kuryeler arıyoruz.

2 ay önce

Satış Pazarlama Personeli

Eve Paket Servis Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Yazılım/Bilişim ve E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.Asgari ücret +yüksek primler+yemek kartı verilecektir.Uzun vadede çalışma düşüncesi olan,işini severek yapacak, hırslı kişiler başvurabilir.Pazarlanacak ürünler kaliteli, pazarlaması kolay ürünlerdir.

1 yıl önce

Garson (Servis Elemanı)

Borani Cafe Lunch - Şuhut

Borani Cafe Lunch salonunda kaliteli servis hizmeti verebilecek deneyimli Garson aranmaktadır.

10 ay önce

Estetisyen

His Güzellik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Kadın Estetisyen Aranıyor.

11 ay önce

Market elemanı

Akmar market - Şuhut

Marketimiz bünyesinde çalışacak eleman aranmaktadır

10 ay önce

Ameliyathane Hemşiresi

Ersa Sağlık Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Şuhut

Natural Grup bünyesinde bulundurduğu Natural Hair Turkey, NHTLab ve NHT Academy markaları ile 10 yılı aşkın süredir sağlık turizmi, estetik sağlık hizmetleri, kozmetik ve sağlık eğitimleri alanlarında faaliyet yürüten bir grup şirketidir.Merkezi İstanbul, Ataköyde bulunan kurumumuz 300ü aşkın çalışanı, yenilikçi ve başarı odaklı vizyonu ve nitelikli insan kaynağına verdiği değer ile her yıl sektörel ortalamaların üzerinde bir büyüme ivmesi göstermektedir.Sahip olduğu çok uluslu yapısı ve üstün operasyonel kabiliyetleri ile her yıl dünyanın 60dan fazla ülkesinden 50.000i aşkın sağlık turistine ülkemizde hizmet veren Natural Grup olarak uluslararası bir yapılanmada görev almak isteyen, sorumluluk sahibi, başarı odaklı ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.İstanbul Ataköy-Bakırköy’de bulunan merkezimizde görevlendirilmek üzere Ameliyathane Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Pusulo Kurumsal Kimlik Ajası - Şuhut

Merhabalar,İstanbul Bahçelievlerde görevlendirilmek Yardımcı Grafiker - Stajyer arayışımız mevcut.Yoğunlukla sosyal medya yönetimi ve diğer grafik tasarımı işlerinde ajansımıza katkıda bulunabilecek yeni takım arkadaşları arıyoruz. En az 3 gün ofisimizde çalışılacak.Uzun dönemli stajyer alımı yapmaktayız. (Min. 6 Ay)

1 yıl önce

Şuhut Geneli Sektörler