Şuhut Banka / Finans İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Banka / Finans İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Döner Ustası

Chef Döner - Şuhut

Chef Dönere Döner Ustası aranmaktadır.

11 ay önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Firmamızda çalışacak Dış Ticaret Sorumlusu aramaktayız.İş Tanımı:Yurt dışı satış payını ve karlılığının arttırılmasının sağlanması,Yurt dışı müşterilerle fiyat görüşmelerini yaparak tekliflerin hazırlanması,Yurt dışı pazar ve müşterileri ilişkilerin geliştirilmesi, takibi,Müşteri memnuniyetinin sağlanması,Yeni pazarlar oluşturabilecek uluslararası vizyona sahip, yurtdışı bayi ağımızı güçlendirip, yeni müşteri, yeni pazar kazandırılması,Ürün araştırma ve geliştirmede katkı sağlanması,Müşterilerin kazanılması ve mevcut müşterilerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli satış ve pazarlama stratejilerinin uygulanması,İhracat işlemlerinin sonuçlandırılması , evrakların ilgili bölümlerine iletilmesi ve raporlanması,Fuar organizasyonlarının yapılması, yurt dışı fuarlarda şirket ve ürünlerin pazarlanması,Rakipleri takip ederek rekabet avantajı sağlayacak çalışmalar yapılması.

11 ay önce

Kaynak Ustası

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Üretim sahasında çalışacak montaj ve kaynak ustaları alınacaktır.proje bazında alınan iş durumu ile ilgili 2 ay belirli süreli çalışma olacaktır.

5 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Saffet Öztürk Ticaret - Şuhut

İnternet Üzerinden Satış Yapan İşletmemiz2013 Yılından Faaliyete Geçen Firmamız İnternet Üzerinden Satış Yapmaya Başlamış Olup Bu sektörde 7 yılı geride bırakarak başarılarını katlayarak devam etmektedir.

2 ay önce

Tanıtım Elemanı

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Şuhut

Türkiye genelinde online eğitim tanıtımı ve satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz.Aylık Öğrenci kotası karşılığı maaş + prim

11 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Doğa Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Gelen misafirlerin karşılanması,Santral birimindeki Telefon ve Fax trafiğini yönetecek , gerekli notları alarak takibini sağlayacak,Posta, Kargo ve kurye işlemlerini yürütecek ve gerekli kayıtları tutacak,Randevu, toplantı seyahat ve benzer konuların organize edebilecek,Genel ofis düzeninin sağlayacak ve kontrolünü yapabilecek,

10 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Şuhut

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik sektörüne yönelik olarak sunmuş olduğumuz elektronik ticaret-pazaryeri web sitesi ve mobil uygulamamızı telefon ile tanıtarak firmaları üye yapacak Müşteri Hizmetleri/Çağrı Merkezi Elemanları arıyoruz.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda ofis içi servis ve temizlikte çalışacak Temizlik Personeli aramaktayız.

8 ay önce

Ahşap Kamelya Ustası

Urma Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ahşap Kamelya yapımı montajı işlerini yapabilecek bu işlerden anlayan uzun yıllar çalışabileceğimiz iş arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Şefi

Türker Uluslararası Nakliyat Tic A.Ş. - Şuhut

İstanbul, Maltepe Büyükbakkalköy’de bulunan Lojistik firmamıza Muhasebe Şefi aramaktayız.

2 ay önce

Su Taşıyıcı

Eflatun Dağıtım Pazarlama Tur ve Tic. Ltd Şti - Şuhut

Su taşıyacak elemana ihtiyacımız vardır. Gerekli özveriyi gösterdiği halde şartlar da uygun olursa şirketimizde uzun vadeli iyi bir iş imkanı vermeyi düşünüyoruz. Asıl işimiz turizm ve gıda işidir.

11 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ankarafen Koleji - Şuhut

Mamaktaki okulumuza Fen Bilgisi Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Balance Rent A Car - Şuhut

Firmamızda çalışacak Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.Mesai saatlerimiz 8:30 - 19:00 arasındadır.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Dkd Koçluk Merkezi - Şuhut

Kurumumuz da görevlendirilecek Sınıf Öğretmeni aramaktayız. Sınıf öğretmenliği bölümü dışındaki başvurular değerlendirilmeyecektir.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Partner Team - Şuhut

Partner Team ailesi olarak çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Temsilcileri aramaktayız.Kişisel haklar; Maaş,Sgk,Yemek,Prim şeklinde olacaktır

11 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Şuhut

Mersinde ikamet eden başvurular kabul edilecektir.

5 ay önce

çağrı merkezi ve tesis tanıtımı

Aforia Termal Ege Bölge Danışmanlığı - Şuhut

İzmirde bulunan çağrı merkezi ve tanıtım ofisimize haftasonu seyahat engeli olmayan ; Bayan ekip arkadaşları aramaktayız. ARANAN NİTELİKLER; - Güler yüzlü, - Ses tonu, diksiyonu düzgün , iletişim becerisi gelişmiş, - Giyimine özen gösteren, - Öğrenmeye açık, - Takım çalışmasına yatkın, - İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek.

1 yıl önce

Otomotiv Kaporta İşçisi

İstek Hasar Onarım Merkezi A.Ş. - Şuhut

Ağır vasıta tır bakım onarım servisidir.Ağır vasıta tır bakım onarım servisinde kaporta bölümünde çalışabilecek, Otomotiv Kaporta İşçisi arıyoruz.

8 ay önce

Proje Destek Elemanı (Mimari)

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Şuhut

Yetiştirilmek Üzere Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Teknik Ressamlık, Yapı teknikerliği ve muadili bölümlerinden mezun yada benzeri eğitimlerde meslek liselerinden mezun iyi derecede AUTOCAD kullanabilen, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Kartal ve civar ilçelerde ikamet eden, ekip çalışmasına uygun çalışma arkadaşı aranmaktadır.

11 ay önce

Sevkiyat Sorumlusu

Parkestok Yapı Malzemeleri İnş Taah Tic Ltd Şti - Şuhut

Depo ve Sevkiyat Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler