Şuhut Araştırma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Araştırma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Şuhut

Online matematik dersi verecek Matematik Öğretmeni arıyoruz.

10 ay önce

Odyolog

Gökyüzü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Şuhut

2003 yılından bu yana işitme ve konuşma engelliler ile çalışan kurumumuza Lisans Mezunu Odyolog arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

A2 Telekom Danışmanlık Tic Ltd Şti - Şuhut

Yatırım ve finansal danışmanlık hizmeti veren 10 yıllık geçmişi olan firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Anka Sinerji İç ve Dış Ticaret A.Ş. - Şuhut

Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşı alınacaktır.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Şuhut

Tercihen saha satış ve çat kapı deneyimi olan,Deneyimli, deneyimsiz,Hedef ve prim odaklı çalışan,Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı :Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Gerçekleştirilen ziyaretlerde tanıtımlar yapmak,Satış için gerekli randevuların oluşturulmasını sağlamak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermekKurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

5 ay önce

Dis Hekimi Asistanı

Özel Medidenta İzmir Sağlık Eğitim Hİz Tic Ltd Şti - Şuhut

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.Telefonla aramayınız.

9 ay önce

Üretim Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere Üretim Mühendisi aramaktayız.Görev Tanımı:Üretim prosesinin bütünsel olarak gelişiminden sorumlu olmak,Planlama Bölümü ile koordineli çalışarak istenilen ürünün zamanında, kaliteli, verimli bir şekilde üretilmesini sağlamak,Ekibinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve gerekli eğitimleri vermek,Proses verimliliğini arttıracak çalışmalarda görev almak,Ürün kalitesini iyileştirme çalışmalarına destek olmak.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Cmk İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Vodafone un Bireysel ve Kurumsal distribütörlüğünü yapan firmamızın, Kızılay ve Demetevler mağazalarında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu

Ayzek Tekstil - Şuhut

Web sitemizin online destek bölümünde yurtdışı müşterilerine yardımcı olabilecek, müşteri portföyü oluşturabilecek, peştamal ve havlu üretiminden anlayan, iyi derecede İngilizce bilen, web sitesinde satılan ve sattığı her ürüne kar ortağı olacak dürüst güvenilir İhracat Satış Pazarlama görevini üstlenecek İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

9 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Şuhut

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere* Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Otizm Vakfı - Şuhut

Ankara’da Otizm Vakfı eğitim tesislerinde çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.*Not: Çalışma şartları: 5 gün, günde 6 seanstır.(10:00-17:00)Öğle yemeği ve servis imkanı vardır.

10 ay önce

Montaj Elemanı

Nuta Taahhut İşleri İç ve Dış Tic A.Ş. - Şuhut

Yedek parça montajında çalışmış genç elemanlar aranıyor .

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Dört Işın Eğitim Kurumları Ltd Şti - Şuhut

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Görevlisi

Bir İnci İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti - Şuhut

Mevcut müşteri portföyünü artırmak için ilgili tüm satış süreçlerini yönetmek (portföy oluşturma, telefon, ziyaret, satış),Satışını yaptığı ürün gruplarına hakim olmak ve bu bilgileri müşterilerine aktarmak,Belirlenen satış hedeflerine ulaşmak ve bu amaçla ilgili pazarlama aktivitelerine destek olmak, Karmaşık satış durumlarını yönetmek ve stratejik üst düzey ilişkiler geliştirmek,Hedeflere bağlı tüm analiz, rapor ve teklif çalışmalarını gerçekleştirmek,Gerektiğinde, fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilk teması kurmak.Sorumluluk bölgesi dahilinde hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak.

3 ay önce

Kargo Takip Görevlisi

Gelişim İnternet Hiz ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Şirketimizde çalışmak üzere, Günlük kargolarımızın teslimatı için müşterileri arayıp kargodaki paketlerinin teslim edilmesini sağlayacak Kargo Takip Görevlisi aramaktayız.Gelişim İnternet Hizmetleri, E-Ticaret sektöründe toptan ve perakende olarak faaliyet göstermek üzere, 2010 yılında İstanbul’un ticaret merkezi olan İstoç Toptancılar Çarşısında kurulmuştur.Kuruluşumuz internet üzerinden alışveriş taleplerine yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız sistemler ile e-ticaret alanında hizmet vermek için geliştirilmiştir. Firmamız,satış politikası olarak kaliteden ödün vermeden %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlarda en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmayı benimsemiştir. Müşteri hizmetlerinde çalışan uzman arkadaşlarımız gerek ürünler, gerekse kargo süreçleri ile alakalı bilgi vermek üzere size bir telefon kadar yakındır. Bu şekilde satış sonrası desteğimiz ile de müşterilerimize yardımcı olmak adına hizmet vermekteyiz.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Park Wonderland - Şuhut

Anaokulumuzda müdürümüze ve kurucumuza idari işleri hızlandırma konusunda (evrak ve takip) yardımcı olacak. İdari iş yükünü hafifletebilecek, Office programlarına tamamen hakim, diksiyonu düzgün, hitap konusunda dikkatli ve çocukları seven, kadın yardımcı personel alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Agenda Giyim - Şuhut

Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

E-Ticaret Sorumlusu

Gökçe Kravat Üretim ve Tekstil Sanayi Tic. Ltd. Şti. - Şuhut

25 yıllık tecrübesi ile sektörde hizmet veren Gökçe Kravat firmasının e-ticaret sitesi olan www.gokcekravat.com sitesini yönetmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-Ticaret sitelerinin yönetiminde bulunmuş Tercihen sektörde 5 yıllık deneyim sahibi Php, Mysql, Veritabanı, E-Ticaret İçerik Yönetimi, S.E.O. Konularında Bilgili Adwords hesabı yönetmeyi bilen, Google Analytics, Yandex Metrica istatistiklerini okuyarak raporlayabilen, Tercihen Tekstil sektöründe, Erkek giyim sektöründe çalışmış Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Avrupa Yakası Bağcılar civarında ikamet eden, E-Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.

1 yıl önce

Şuhut Geneli Sektörler