Şuhut Ağaç - Kereste İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Ağaç - Kereste İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı

Yasmin Cafe Bistro - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Özge Torna Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere 23-35 yaş aralığında Ofis Sekreteri aranmaktadır,

4 ay önce

Sigorta Elemanı

Sbd Çiçekler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Şuhut

Şirketimiz , Ankara Demetevler semtinde sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Demetevler semtinde faaliyet gösteren sigorta acentemize, ofis içinde çalışacak Sigorta Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Mert Laboratuvar Malzemeleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Muhasebe konusunda deneyimli ve tercihen Netsis program bilgisine sahip tam zamanlı çalışacak personel aranmaktadır.

4 ay önce

İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu

Ayzek Tekstil - Şuhut

Web sitemizin online destek bölümünde yurtdışı müşterilerine yardımcı olabilecek, müşteri portföyü oluşturabilecek, peştamal ve havlu üretiminden anlayan, iyi derecede İngilizce bilen, web sitesinde satılan ve sattığı her ürüne kar ortağı olacak dürüst güvenilir İhracat Satış Pazarlama görevini üstlenecek İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

9 ay önce

Satış Destek Personeli

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Şuhut

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir marka için Şubat sonuna kadar sürecek proje kapsamında Lansman Destek Görevlisi aramaktayız.Çalışma Günleri; Haftaiçi ve Cumartesi (Pazar günleri tatil)Çalışma Yerleri; Tekel Bayi, Tobacco Shop, Market

11 ay önce

Sekreter

Bsn Asansör San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nova Neva Teknoloji - Şuhut

Müşteri Temsilcisi Firmamız bünyesinde ,Sektörün öncü firmaları adına evden telefon yoluyla tanıtım, anket ya da satış yapacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri alımı gerçekleştirilecektir.Evden çalışma gerçekleştirecek Satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Sabırlı çalışabilecek personel adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Türkiye Geneli HOME OFFİCE çalışacak personel alımları gerçekleştirilecektir. Çalışmamız için, evinizde bilgisayar ve internet olması gerekmektedir.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Astay Turizm Sağlık Hiz San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ataşehirde bulunan inşaat ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma Saatleri:Sabah 9 akşam 6 mesai saatleri olan,Cumartesi tam gün çalışılmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sahram İç ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Şirketimizin yeni açılacak şubesine çay ve temizlik işlerine bakacak Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

6 gün önce

Saha Satış Elemanı

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Şuhut

Tercihen saha satış ve çat kapı deneyimi olan,Deneyimli, deneyimsiz,Hedef ve prim odaklı çalışan,Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı :Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Gerçekleştirilen ziyaretlerde tanıtımlar yapmak,Satış için gerekli randevuların oluşturulmasını sağlamak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermekKurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

5 ay önce

Asistan

Rdh Sağlık Yatırımları San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Şanlıurfa merkezde bulunan kliniğimize yetiştirilmek üzere bayan Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

11 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Akgün Oto Yıkama - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Oto Yıkama Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Mobilya Ustası

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ahşap tasarım, mobilya üretim, iç mimari ve dekorasyon alanında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere Esenyurt-Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısında bulunan atölyemize Mobilya Ustası aramaktayız.

10 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Titan Bilişim Hizmetleri - Şuhut

Geliştirdiğimiz hukuk otomasyon yazılımını müşteriye sunup tanıtabilecek, yeterli bilgi birikime sahip takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Matba Grafikeri

Otuzbeş Matbaa Reklamcılık San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Matbaamıza deneyimli Matbaa Grafikeri aramaktayız.

11 ay önce

Emlak Danışmanı

Ticari Gayrimenkul - Şuhut

Genel Nitelikler ve İş TanımıAçıklamaları dikkatli okuyup başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz.Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, gelir paylaşımı esasına dayalı, kendi performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir. bu nedenle sabit maaş beklentisi olan, düzenli maaş geliri olmadan hayatlarını ikame etmekte sorunlar yaşayabilecek adaylar için uygun bir meslek değildir. başvurunuzu yaparken bu hususu özellikle göz önünde bulundurunuz.Kazananlar arasında sizde yerinizi alın…Gayrimenkul Sektöründe; Kariyer yapmak,Deneyim, Beceri ve Performansını Gelirine yansıtmak isteyenYüksek motivasyon sağlayan huzurlu, prestijli ofis ortamı.Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetini geliştirme.Büyük bir potansiyel müşteri veri tabanı.Gayrimenkul danışmanları TİCARİ G.Y.D adını kullanarak satış ve pazarlama faaliyetleri yürütme imkanına sahip olacaktır.KİMLER BAŞVURMALIGayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kurumsal düzeyde kariyer yapmak, sürekli olmak, uzmanlaşmak ve yüksek kazanç elde etmek isteyenler,Kendi işini minimum maliyetle kurarak, kendinin patronu olmak, kendine ve işine yatırım yapmak isteyenler,Mesai değil, sorumluluk bilinciyle çalışıp zamanını iyi planlayabilen, çalışma temposunu ve mesai saatini kendi ayarlayabilecek iç disipline sahip olanlar,Özgür ve sistemli bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer almak isteyenler,GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI İŞ TANIMISeçeceği veya belirlenecek uzmanlık bölgesinde aktif şekilde çalışarak satılık-kiralık portföy oluşturmak,Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak,Gayrimenkul alma-satma ve kiralama süreçlerini takip etmek, yönetmek ve sonuçlandırmak,Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,TİCARİ G.Y.D etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak,Gayrimenkul sektörüyle ilgili gelişmeleri takip etmek, sürekli kendisini geliştirmek,Kendi işinin sahibi olarak hukuki ve mali sorumluluklarını yerine getirmek,(ek seçenekler, birebir görüşmede sağlanacaktır.)*** Gayrimenkul danışmanlığı sabit gelir ile değil “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanan saygın ve yüksek gelirler elde edebilme imkanı sağlayan bir meslektir.*** Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.

10 ay önce

Sekreter

Marmara Filtre - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere genel ofis işleri yapabilen, Gebzede ikamet eden bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Diş Hekimi

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Şuhut

Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin Diş Hekimi çalışma arkadaşımızı arıyoruz.

11 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler