Söke Taşıma Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Söke Taşıma Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnşaat Mühendisi

Yıldırım Grup Mimari Oto Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Söke

Yıldırım Mimaride çalışacak İnşaat Mühendisi alınacaktır.

3 hafta önce

Plastik Enjeksiyon Makine Ustası

Aksan Otomotiv San ve Tic Ltd Sti - Söke

Plastik enjeksiyonda 5 ile 10 yıl arası tecrübesi olan işe sahip çıkacak uzun soluklu çalışmayı umduğumuz bir usta arıyoruz.Tercihen PA6,6 ile tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

4 ay önce

Çocuk Gelişimcisi(Çocuk ve Gençlik Merkezleri)

Kids Anka Aktivite Merkezi - Söke

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.Facebook / Instagram: kidsankaKIRŞEHİR Şubemizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimi Uzmanları Aranmaktadır.Değerlendirmeler Ankara Merkez şube tarafından yapılacak olup, ön görüşme ve mülakat için Kırşehir şube adresine davet edileceksiniz.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Söke

• Ön muhasebe ,Genel Muhasebe işlemleri( satış faturalarının kesilmesi, işlenmesi)• Alım ve gider faturalarının işlenmesi• BA-BS mutabakatları• Cari mutabakatlar • Tercihen Uyumsoft Muhasebe programını bilen• Tek düzen hesap planına hakim• Evrak dosyalama, düzenleme, arşivleme

3 ay önce

Otomotiv Kaporta İşçisi

İstek Hasar Onarım Merkezi A.Ş. - Söke

Ağır vasıta tır bakım onarım servisidir.Ağır vasıta tır bakım onarım servisinde kaporta bölümünde çalışabilecek, Otomotiv Kaporta İşçisi arıyoruz.

3 ay önce

Grafiker

Welldermo Sağlık Güzellik ve Spor San Tic Ltd Şti - Söke

Dünyaca ünlü Dermokozmetik ve Genel Yaşam Destek Ürünleri Markalarının satışının yapıldığı welldermo.com’da çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.

5 ay önce

Fizyoterapi Teknikeri

Fasya Masaj Salonu - Söke

Çengelköyde bulunan Muayenehanemizde Fizyoterapist Bülent Aydının kontrolünde verilen yönergelere uygun, hastalarımıza uygulama yapabilecek Fizyoterapi Teknikeri aramaktayız.Bülent hoca yapılacak uygulamalar hakkında yaklaşık 1 ay boyunca hastalar üzerinde uygulamalı olarak eğitim verecektir.Yol + Yemek + Asgari Ücret (Maaş belirli periyotlarda artış gösterecektir)

3 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Eksperto Turizm İnş İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Söke

Acentemiz bünyesinde çalışacak Rezervasyon Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Söke

Bağdat Caddesinde bulunan kliniğimiz için Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

7 ay önce

Satış Temsilcisi

Yıldırım Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Söke

Mobilya sektöründe faaliyeti bulunan kurumsal firmamızda çalışacak Satış Temsilcisi alınacaktır.

4 ay önce

İşe Alım Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Söke

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için İşe Alım Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Kadro ve personel talebi sürecini ilgili kariyer portalından ilan yayınlayarak pozisyona uygun aday kaynağını oluşturup yönetir,Başvuruları görev tanımı ve kriterlere uygun olacak şekilde değerlendirip uygun adaylar ile ilgili departman yöneticisi ile koordineli çalışarak, prosedürlere uygun değerlendirme süreçlerini uygular/uygulanmasını sağlar,Kariyer yönetimi süreçlerinde; pozisyonlardaki ihtiyaçlarını tespit eder ve İhtiyacı karşılayabilmek için iç terfi yetiştirme programının takvimini oluşturur,Bağlı çalıştığı birim tarafından yürütülen iş süreçlerinin iyileştirilmesi/geliştirilmesi için öneriler sunar ve iş geliştirme projelerinde görev alır.

6 ay önce

Odyometrist

Sono İşitme Merkezi - Söke

İşitme merkezimize Odyometrist alınacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Çapın Medya - Söke

Medya şirketimizde;Yetiştirilmek üzere,Yüksek gelir ve pozisyon hedefleyen,Yeniliklere açık,Diksiyonu düzgün,Enerjik, takım çalışmasına uygun arkadaşlar arıyoruz.

2 hafta önce

Tezgahtar

Chef Döner - Söke

Self Servis Restorana öğlen saatinde müşteri siparişleri takibini yapacak ve mesai saatleri içerisinde temizliğe destek olacak Tezgahtar alınacaktır.

5 ay önce

Masaj Terapisti

Violet Masaj Salonu - Söke

İş yerimize masöz aramaktayız. Tecrübeli -tecrübesiz sigorta lojman imkanı vardır.

2 hafta önce

Psikolog

Akşehir Çelik Psikoteknik Merkezi - Söke

Akşehir psikoteknik merkezimizde tam zamanlı çalıştırılmak üzere Psikolog aramaktayız.Şehir dışından gelenler için lojman tahsis edilecektir

4 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Bestdent Sağlık Hiz ve Tıbbi Cihazlar San Tic A.Ş. - Söke

Özel Bestdent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiSahip olduğu güçlü fiziki ve dinamik yapısı ile Bestdent Ağız ve Diş Sağlığı olarak yapılanmada görev almak isteyen, sorumluluk sahibi, başarı odaklı ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.İstanbul Ataşehir Bestdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevlendirilmek üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Tıbbi Sekreter-Poliklinik

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Söke

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Klinik Sekreteri aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Söke

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Epa Turizm Vip Taşımacılık - Söke

En az lise mezunu vip minibüs kullanacak Şoför takım arkadaşları aramaktayız

6 ay önce

Söke Geneli Sektörler