Söke Mobilya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Söke Mobilya İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Söke

Bizimle birlikte çalışacak Kasiyer çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

B16 İletişim - Söke

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Söke

Saç ekimi alanında Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce bilen Satış Temsilcileri aramaktayız.Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşup/yazamayan ya da daha önceden dijital satış deneyimi olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

2 hafta önce

Manikürcü ve kalfa

Saloon Arzu - Söke

Ekibimize güç katmak adına Yeni ekip arkadaşları aramaktayız İnsan ilişkilerinde başarılı Deneyimli manikürcü ve saç Sitil danışmanı Bayan eleman aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Efe İskele Kalıp Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Söke

Firmamıza Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bürocenter Office Furniture - Söke

Firmamız da görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tedarikçilerle ve müşterilerle ödeme ve tahsilat görüşmelerinin yapılması ve takibi,Satın alma ve satış irsaliyesi, satış faturalarının oluşturulması, kontrolü, BA BS Mutabakatlarının yapılması,Muhasebe kayıtlarının zamanında ve doğru yapılması kontrol edilmesi, ihracat faturalarının hazırlanması, gümrük tesliminden itibaren takibi ve tamamlanmasının sağlanması.

4 ay önce

Masaj Terapisti

Peri Masaj Salonu - Söke

Peri Masaj Merkezine çalışacak deneyimli ve çalışma ahlakına uygun Masöz takım arkadaşları aranıyor. Prim + Sigorta + Konaklama.

4 ay önce

Rezidans Bayan Özel Güvenlik Görevlisi

VİZYON VİP - Söke

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bayan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ENAZ 1 YIL SİTE YADA REZİDANS YADA VİLLA PROJELER'DE ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR BOY: 1.65 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 35 ARASI BAYANLAR= ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA SABİT GÜNDÜZ 4 GÜN ÇALIŞ 2 İZİN BAYANLAR= ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YMK + SERVİS WORLD VE EXCELL PROGRAMINI KULLANMASINI BİLİP BİLGİSİYAR KULLANABİLEN OLMASI ZORUNLUDUR ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

2 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Söke

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Mena Gate İnşaat Taah Müh Hiz San Tic Ltd Şti - Söke

Firmamıza Pazarlama Temsilcisi aramaktayız.Firmamız Başakşehirde yer almaktadır.İş Tanımı:Şirket hedef satışlarına göre ilerlemek ,Ürünlerimizin pazardaki pazar payını arttırmak,Yeni müşteriler bulmak ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak.Çalışma günleri ve saatleri: Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)Cumartesi (09:00-17:00)

2 hafta önce

Endüstri Mühendisi

Onur Rahat Mobilya İmalatı Tic ve San Ltd Şti - Söke

Üretim fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Endüstri Mühendisi İş arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Satış Elemanı

Ayşe Şimşek Tekstil - Söke

Perakende satış mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Söke

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen aday Balıkesir merkez ofisinde 15 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

İzmir Sıhhi Tesisat Malz Paz San ve Tic Ltd Şti - Söke

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız. İş yerimiz Yenişehir Gıda Çarşısında olduğundan ulaşım sorunu olmayanlar tercih sebebimizdir

2 ay önce

Temizlik Personeli

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Söke

Karel Temizlik ve İlaçlama firmamıza deneyimli kadın Temizlik Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

Tahsilat Sorumlusu

Han Express Kargo Taşımacılık Tic A.Ş. - Söke

Tahsilat raporlarına göre müşteriler ile bire bir telefon görüşmeleri yaparak, tahsilat takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak. Müşteri tahsilatlarını programa işlemek,· Müşteriler ile hesap mutabakatı yapmak,· Tahsilat planlarını oluşturmak,· Müşteri bakiyeleri ve ödeme vadelerine göre rapor hazırlamak ve ilgililere sunmak,· Tahsilat raporlarının hazırlanması ve sorunlu tahsilatların süreçlerini takip etmek,· Müşteri çeklerinin sisteme girilmesi, ve kredi kartı işlemlerinin yapılması,· Cari hesap kartlarının risk limitlerinin kontrolü ve satış siparişlerinin buna göre satış onaylarını vermek,· Borç yaşlandırma tablosu hazırlamak ve buna göre aylık tahsilat beklentisi raporunu sunmak.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Söke

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Satış Uzmanı

Enter Makina İmalat İthalat ve Tic Ltd Şti - Söke

Mekanik salmastra/merkezi yağlama sistemleri ve ekipmanları Satış Uzmanı aranıyor.

4 ay önce

Matematik Öğretmeni

Gelibolu Amerikan Kültür Koleji - Söke

2020-2021 eğitim öğretim yılında hizmete girecek Gelibolu Amerikan Kültür Kolejine Matematik Öğretmeni alınacaktır.Huzurlu, sadece kendi işinizi yaptığınız ve mesleki olarak zevkle çalıştığınız bir ortamı sizlere garanti etmekteyiz.

2 ay önce

Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik)

Sermed Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Söke

Firmamız bünyesinde çalışacak Metal Kaynakçı aramaktayız.

3 ay önce

Söke Geneli Sektörler