Söğüt Tıbbi Laboratuarlar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Söğüt Tıbbi Laboratuarlar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Cafe Elemanı

Zoom Spor Ve Sağlık Merkezi - Söğüt

Bahçeşehir Ispartakule'de bulunan Spor salonumuzun Vitamin cafesinde çalışmak üzere daha önce cafe de çalışmış tecrübeli bayan personel alınacaktır. Aranan nitelikler ; - Orta seviyede bilgisayar kullana bilen - Temiz, düzenli, - Tesiste bulunan diğer personellerle uyumlu - Bar içi hesapları yapacak , malzeme stok durumunu kontrol edecek , - Müşterilerle uyum içinde ve güler yüzlü hizmet verecek - Çalışma saatleri 14:30- 22:30. ilgilenen adayların başvuruya yanıt vermeleri rica olunur. Ispartakule ve çevresinde oturan adaylar tercihtir.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Altay Özel Güvenlik Koruma Hiz Tic Ltd Şti - Söğüt

Güvenlik personeli olarak hizmet veren şirketimizde aşağıdaki niteliklere sahip Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Medikal Sekreter

Aktif Diagnostik - Söğüt

İş Tanımı 1997 yılından beri medikal sektörde hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ön muhasebe konusunda deneyimli bayan sekreter aranmaktadır. Aranan Nitelikler Üniversitelerin, en az ön lisans mezunu Tercihen Logo Tiger Muhasebe programını kullanabilen Diksiyonu düzgün, prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı İş takibi kuvvetli, öğrenmeye açık, dikkatli ve detaylara önem veren, iş disiplini yüksek, raporlamaya hakim MS Office programlarını, ofis araç ve gereçlerini iyi derecede kullanabilen Ofis içi genel işleyişteki tüm düzenden sorumlu olacak. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

4 ay önce

Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Artı Destek Eğitim Danışmanlık Yayıncılı - Söğüt

Ümitköy' de bulunan Eğitim Kurumlarımız için branşına ve sınıfına hakim, işini seven eğitim gönüllüsü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Dönmez Otelcilik San ve Tic A.Ş. - Söğüt

İzmir / Aiağada bulunan prestige dönmez otele resepsiyon konusunda deneyimli , İngilizceyi aktif konuşabilen , İngilizce yazışmalara cevap verebilen, sadece bay Resepsiyon Görevlisi( Ön Büro Elemanı) takım arkadaşları aramaktayız,

4 ay önce

Mutfak Görevlisi

Çelebi Örme San ve Tic Ltd Şti - Söğüt

Şubemizde çalışmak üzere Mutfak Görevlisi arıyoruz.

2 ay önce

Hemşire

Özel Ege Engelli Bakım.Evi - Söğüt

Kurumumuzda çalışacak deneyimli Hemşire aranmaktadır.*Engelli bakım merkezinde ya da huzurevinde çalışmış olması tercihimizdir.

4 ay önce

Sigorta Ekspertiz Büro Eleamnı

Aydınalp Ekspertiz Ofisi - Söğüt

Sigorta ekspertiz bürosuna Bilgisayar ve Tarayıcıyı rahatlıkla kullanabilen eleman alınacaktır.

5 ay önce

Aşçı

Ulaş Reklam - Söğüt

OFİS TEMİZLİĞİ VE 25 KİŞİLİK YEMEK YAPABİLECEK ,TİTİZLİĞE ÖNEM VEREN GÜLER YÜZLÜ KARTAL VE CİVARINDA OTURAN AŞÇI ARANMAKTADIR.

4 ay önce

Kurye

Köftem 58 - Söğüt

Firmamızda görevlendirilecek Kurye arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Muhasebeci

Kod Kurumsal Organizasyon Danışmanlık A.Ş. - Söğüt

Vakfımızın Taksimdeki merkezine, yöneticilik vasıfları olan, titiz ve düzenli, 25-40 yaşları arasında, yüksek okul mezunu, Logo Go ve EXCELi bilen Muhasebeci arıyoruz.

2 ay önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Egasan Ziraat Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Söğüt

Şirketimizde çalışacak, Tercihen Ziraat Teknikeri,Biyosidal Ürün Uygulayıcısı alınacaktır.Bu bölümlerden mezun, Tıbbi Teknolog, Çevre Sağlığı veya Toplum Sağlığı konusunda eğitim almış Sağlık Memuru,Kimya Teknisyeni, Kimya Teknikeri, Veteriner Sağlık Teknikeri, Veteriner Sağlık Teknisyeni, Laboratuvar Teknisyeni, Laboratuvar Teknikeri, Çevre Teknikeri adaylarda başvuruda bulunabilir.Yemek Ücreti Aylık, TICKET REST. Kart ile ödenecektirİlgili : Yaşar ERSAN

2 ay önce

Pres Işcisi

Erhan Kaucuk Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti - Söğüt

Fabrikamızda kauçuk imalatında pres başında çalışacak eleman aramaktayız.

5 ay önce

Aşçı

Babakamp Turizm Yatırım ve Tic Ltd Şti - Söğüt

Fethiye Akçaovacık yaylasında bulunan Babakamp konaklama alanına sezon boyunca çalışacak Aşçı arıyoruz. Adaylara çalışma süresi boyunca konaklama imkanı sunulacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Abidin Ekren - Söğüt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.Serbest Muhasebeci mali müşavirlik ofisinde gelen giden evrakları tekip edebilecek, Faturaları muhasebe standartlarına göre kayıt yapabilecek ,Sgk giriş ve çıkış bildirgeleirni, e bildirgelerini, düzenli olarak yapabilecek ,Ba/bs mutabakatlarını yapabilecek ve aylık kdv,muhtasar, beyannamesini verebilecek,

3 hafta önce

Tahsilat Temsilcisi

Gökpınar Hukuk Bürosu - Söğüt

Borçlular ile görüşebilecek ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, bilgisayar bilgisine sahip bay/bayan elamanlar alınacaktır. Başvuruların internet üzerinden yapılmasını önemle rica ederiz.

5 ay önce

Tesisat Usta -Yardımcı

Mg Elektromekanik - Söğüt

Ümraniye Çakmak da bulunan Firmamız bünyesine ; Sıhhı tesisat, dogalgaz tesisatı, yangın tesisatı ve ısıtma soğutma tesisatı işerinde deneyimli plastik boru ve demir boru işçiliğinden anlayan demir boru kaynagı yapabilen tesisat usta ve yardımcı personeller alınacak.

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Galenos Hotel - Söğüt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

1 hafta önce

Tekstil Elemanı

Betobe Tekstil - Söğüt

Pantolon üretimi yapan firmamıza, makinacılar - numuneciler alınacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Körfez Karya Inş. Ve Tic. Ltd. Şti. - Söğüt

MUHASEBE MEVZUATLARINA HAKİM LUCA PROĞRAMI VE EXCEL PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE BİLEN OFİS İÇİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ

4 ay önce

Söğüt Geneli Sektörler