Söğüt Fuarcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Söğüt Fuarcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Okul Öncesi Öğretmeni

Yeşim Merd Gündüz Bakım Evi Danışmanlık Tic Ltd Şti - Söğüt

Kreş ve Gündüz Bakım Evinde çalışacak Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

5 ay önce

Tatil Satış Danışmanı

Etya Turizm - Söğüt

METROPORT AVM TATİLBUDUR ofisimizde ve Bağcılar ofisimizde çalışacak; * Tatil - tur satışı, * Uçak bilet satışı yapabilecek, * 10:00-19:30 ve 12:30-22:00 saatleri arası, * maaş + yüksek prim sistemiyle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. - Tercihen deneyimli (akdeniz-ege infosuna katılanlar öncelikli değerlendirilecektir.)

5 ay önce

Satış Danışmanı

Akıllı Yayınevi Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Söğüt

Satış & Pazarlama alanında deneyimli takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Halkla Ilişkiler

Bercislina Güzellik - Söğüt

Merkezimize ikna kabiliyeti yüksek diksiyonu düzgün bayan eleman aranıyor

5 ay önce

Torna Freze Operatörü

Marku Makina - Söğüt

Marku Makina'ya İvedik OSB'de makine imalatında çalışacak universal torna ve freze elemanı alınacaktır. En az 2 yıllık tecrübe aranmaktadır. 20-30 yaş aralığı tercihimizdir. Emekli eleman alınmayacaktır. Çalışma günlerimiz pazartesi - cuma arasıdır, cumartesi, pazar tatil.

4 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Petstar & Petshop - Söğüt

Petstar Petshop Antalya merkezli şirketimizin 12.Cadde- Uncalı - Güzeloba olmak üzere 3 şubesi olup , şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere Mağaza Satış Danışmanıaramaktayız.Şirketimizin ,Antalya Merkez ilçelerinde 3 şubesi 1 Franchise işletmesi bulunmaktadır.

1 ay önce

Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı

Yalman Soğutma - Söğüt

Klima soğutma sistemlerinde çalışacak deneyimli Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı alınacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Sanmed Tıbbi Cihazlar - Söğüt

Hastanelerin Merkezi Sterilizasyon Üniteleri, Ameliyathaneleri, Poliklinikleri gibi bölümleri ve muayenehaneler için; konularında dünyanın lider firmalarının ürünlerinin Türkiye’deki satış ve servis temsilcisi olan ve merkezi Ankara’da bulunan firmamızda çalışmak üzere aşağıda belirtilen şartlarda Yönetici Asistanı alınacaktır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Vip Bilişim - Söğüt

Vodafone ve D-Smart distiribitörlüğü yaptığımız firmamızda ofis ortamında çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Makina Mühendisi

Acropol Yapı - Söğüt

solidworks programına hakim , teşvik ve hibe projelerinde aktif rol alabilecek çalışma arkadaşları alınacaktır. Online başvurular kabul edilecektir.

5 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Özel Uzman Labor Diş Protez Lab. San. Tic. - Söğüt

Diş protez laboratuvarımızda çalışmak üzere ; 30-35 yaş arası bayan ön muhasebe personeli diksiyonu düzgün kılık-kıyafete önem veren bekar bayan ön muhasebe personeli alınacaktır .

5 ay önce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Söğüt

Danışmanlığını yaptığımız özel bir okulda görevlendirilmek üzere Rehberlik ve Psikolojik Danışman aranmaktadır. Davranış Psikolojisi dersi için PDR veya Psikoloji mezunu arkadaşlar aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

ön muhesebe personeli

Proda Alm. Pls. Ltd Şti - Söğüt

Pvc Sektöründe toptan faaliyeti gösteren firmamıza Logo ve Ofiice programlarına hakim ön muhasebe departmanımıza çalışma arkadaşları aramaktayız

1 ay önce

Saha Satış Personeli

Team Guerilla Marketing - Söğüt

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına Saha Satış Personeli aranmaktadır.Tarafımızca belirlenen satış noktalarında (Tobacco Shop, Benzin İstasyonları, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Mekanik Teknisyeni/Tekniker

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Söğüt

Mekanik Teknisyeni/Tekniker aranmaktadır.Projemizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

5 ay önce

Sevkiyat Planlama Elemanı

Doğanlar Tekstil İnşaat Gıda Otomotiv Dış Tic Ltd Şti - Söğüt

Planlama bölümünde çalışacak, ürün ve malzeme kabul çıkış işlemlerini gerçekleştirecek, aktif, dinamik, enerjik erkek Sevkiyat Planlama Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Söğüt

Enerji sektöründe yer alan projemizde görevlendirilecek Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

ALTIGEN MATEMATİK - Söğüt

Kurumumuza AYT ve Geometride en az 3 yıl deneyimi olan Matematik Öğretmeni alınacaktır. Maaş 3000 Tl civarında olacak.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Gündoğdu Müşavirlik - Söğüt

Güneşli de bulunan Mali Müşavirlik büromuzda çalışacak en az ticaret meslek lisesi mezunu, muhasebe bilgisi olan 20-25 yaşları arasında eleman alınacaktır.

4 ay önce

Resepsiyonist

Helince Polikliniği Medikal Estetik - Söğüt

Fatihteki güzellik merkezimize Resepsiyonist aranmaktadır.

2 hafta önce

Söğüt Geneli Sektörler