Söğüt Coğrafi Bilgi Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Söğüt Coğrafi Bilgi Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İthalat İhracat Elemanı

Diaclinica Diagnostik Kimya San ve Tic Ltd Şti - Söğüt

İthalat ve kalite bölümünde görevlendirilecek İthalat İhracat Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Nişangah Atış Poligonu - Söğüt

*ÇUKURAMBAR BÖLGESİNDE BULUNAN SİLAHLI ATIŞ POLİGONUMUZA : -Presentable, -Diksiyonu düzgün, -İletişim becerisi yüksek, -Gelen telefonlara cevap verebilecek, -Ziyarete gelen kişileri karşılama, yönlendirme çalışmalarını yürütebilen, -Bilgisayar kullanabilen, -Fax ve fotokopi kullanımına hakim, - 15.00 - 00.00 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

5 ay önce

Beyaz Eşya Teknisyeni

Ar-Ge Teknik - Söğüt

Kadıköy Göztepe Köprüsü bölgesinde bulunun 15 yıllık beyaz eşya yetkili servisimizde çalıştırılmak üzere; * Beyaz eşya ürünlerinin montajı ve arızasında tecrübeli, * Klima montaj ve arızasında tecrübeli, *İş disiplinine sahip, *Güler yüzlü Beyaz eşya teknisyeni alınacaktır.SSK + Yemek + Prim + Maaş

5 ay önce

Satış Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Söğüt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren, şirketinde görevlendirilmek üzere Satış Müdürü aramaktayız. İş TanımıPazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak yeni müşteriler kazandırmak,Mevcut müşterilerin bağlılığını yaratmak, memnuniyetlerini analiz etmek,Fark yaratacak müşteri memnuniyeti için pazarlama stratejisi oluşturmak,Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek,Rekabet, standartlar ve sektörün gelecekteki yeri konularında pazarla ilgili bilgileri toplamak, analiz etmek, karlılık çalışmalarını yapmak ve yönetime raporlamak,Firma verilerini ve görüşmelerini raporlamak, raporları haftalık toplantılarda sunmak

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Çok Tatil Turizm - Söğüt

Kızılay'da bulunan ve Turizm Seyahat alanında faaliyet gösteren Firmamız' da görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere uygun 'Muhasebe Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler; • Üniversitelerin İşletme, İktisat, vb. ilgili bölümlerden mezun, • Bütçeleme, finansal planlama ve raporlama süreçlerine hakim, • Turizm, finans ve muhasebe alanındaki kanuni süreçleri kontrol etmek, • Benzer finans yönetimi pozisyonda 5 -10 yıl deneyimli, • Tercihen, "Zirve" programına hakim, • E-fatura ve E-arşiv süreci konusunda bilgi ve deneyimli • İletişim becerileri yüksek, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan. İş Tanımı; • Banka ve finans işlemlerinin takip edilmesi, • Bütçe - gerçekleşme kontrol ve koordinasyonun sağlanması, • Ödeme planlarının ve banka talimatlarının hazırlanması, • Finansal kaynakların etkin ve verimli yönetiminin sağlanması, • Ödeme planlarının hazırlanması ve sonuçlandırılması, • Yönetime günlük, haftalık ve aylık raporların hazırlanması ve sunumunun yapılması, • Kredilerin takibi, finansman maliyetlerinin hesaplanması.

5 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Harward College - Söğüt

Türkçe Öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Teknik Destek Elemanı

Berkel Dış Tic Ltd Şti - Söğüt

İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde çalışacak Teknik Destek Elemanı alınacaktır.İş TanımıArızalara uzaktan müdahalede edebilecek,Gerekirse yerinde tamirini yapıp çalışır hale getirebilecek,Satışa destek olmak,

3 ay önce

Kasiyer

Oba Sofrası Gıda Turizm San.ve Tic.A.Ş. - Söğüt

Oba Sofrası Kent Meydanı şubesinde çalışmak üzere Bayan Kasiyer aranmaktadır.10.00 - 20.00 - 12.00 - 22.00 şeklinde 2 vardiya olacak şekilde çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Depo Ve Sevkiyat Sorumlusu

Gencer Ambalaj - Söğüt

Manisa Organize Sanayi bölgesinde Ağaç Palet fabrikasında çalışacak Depo ve sevkiyat sorumlusu, en az 3 yıl deneyim sahibi bay personel alınacaktır. Maaş+Yemek+Servis Ömer ERDAL 0 538 0970 118

5 ay önce

Kuaför

Lady Beauty - Söğüt

Belek’te ki Kuaför ve Güzellik Salonumuza Tecrübeli Kuaför alınacaktır.

4 ay önce

Misafir İlişkileri Süpervizörü

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Söğüt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Otelde görevlendirmek üzere Misafir İlişkileri Süpervizörü aramaktayız.

3 ay önce

Fotoğraf Çekimci

Sultan Pipes - Söğüt

Hazırlamakta olduğumuz web sayfası için ürün fotoğrafları çekebilecek, fotoğraf çekim bilgisi olan part time öğrenci aranmaktadır. Ücret konuşulacaktır.Çalışma yeri Sümer Mahallesindedir. Ekipmanımız vardir.

5 ay önce

Model Makineci

Peri Tekstil - Söğüt

Merterde bulunan tekstil firmamıza fantezi giyimde (abiye)deneyimli Model Makineci aranmaktadır.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

N2y Ahşap Plastik San ve Tic Ltd Şti - Söğüt

Teknik serviste cep telefonu ve tablet tamiri yapabilecek Teknik Servis Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Sağlık Personeli

Seti Yapay Zeka ve Robot Teknolojileri - Söğüt

Geliştirilmekte olan bir projemiz için Tıp alında kullanılacak olan Ar-Ge projemiz ile ilgili Sağlık Personeli ekip arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Söğüt

Temizlik Görevlisi aranmaktadır.Bahçelievler, Şirinevler projemizde görevlendirilmek üzere Tecrübeli Temizlik Personeli aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Makinacı

Risa Kids - Söğüt

VİŞNE CADDESİNE YAKIN DOKUMA GRUBUNDA ÇALIŞAN FİRMAMIZADA ÇALIŞMAK ÜZERE DENEYİMLİ MAKİNACI VE OVERLOKÇU ELEMAN ARANMAKTADIR.

5 ay önce

Aşçı

Has Kız Öğrenci Yurdu - Söğüt

Avcılar bölgesinde bulunan yurdumuzda ev yemekleri ve fast food yiyecek hazırlama konusunda tecrübeli Aşcı aramaktayız.

3 gün önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Kyteks Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Söğüt

Firmamızda görevlendirmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı arayışımız mevcuttur.

1 ay önce

Tır Şoförü

Çağan Depolama Lojistik Ticaret A.Ş. - Söğüt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tır Şoförü aramaktayız.

3 gün önce

Söğüt Geneli Sektörler