Sivrihisar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sivrihisar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mali Müşavir

Baş-Ka İnşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Sivrihisar

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Mali Müşavir arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Gama İnsan Kaynakları A.Ş. - Sivrihisar

ACİLLLLL ELAMAN ARANIYOR Kozmetik Üretim Firmamızda 2 vardiyalı Çalışabilecek Bay-Bayan Personeller Alınacaktır Sabah: 08.00-18.00Akşam: 18.00-04.00Cumartesi-Pazar Tatil Cumartesi Yoğun Olduklarında Çalışma Olabiliyor ve Mesai Mecburidir ,Mesai Olduğunda Çalışma Saatleri ; Cumartesi Saatleri Sadece;Sabah : 08.00-16.00Akşam:16.00-24.00

2 ay önce

Sekreter

Turan Mimarlık Tasarım ve Uygulama - Sivrihisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

5 ay önce

Housekeeping Elemanı

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Sivrihisar

4 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Danışmanı

Piri Reis İnşaat Emlak Harita Müh Tic Ltd Şti - Sivrihisar

Şirketimizde çalışmak üzere Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

8 ay önce

Anestezi Teknikeri

Estegyn Beauty - Sivrihisar

Acil olarak Şişli Nişantaşında yer alan kadın doğum ve jinekoloji kliniğimizde görev almak üzere deneyimli mesleğini icra edebilecek Anestezi Teknikeri/Teknisyeni aranmaktadır.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Bahçe Tarım Gıda Tic Ltd Şti - Sivrihisar

İngiltere merkezli gıda şirketimize Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Cnc Frz operatörü

Prosim medikal - Sivrihisar

cnc frz konusunda deneyimli arkadaslar iletişime geçebilir

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Serhat Sürücü Kursu - Sivrihisar

Ofis temizliği ve Çay, Kahve, Yemek servis hizmetini yürütecek, Hizmet sektöründe görev almış, Temizlik ve hijyen konusunda özenli,Çerkezköy civarında ikamet eden, Bayan personel aranmaktadır.(Emekli olan Bayan Çalışma Arkadaşlarımızda değerlendirilecektir.)

6 ay önce

Planlama Elemanı

Beyteks Örme San ve Tic Ltd Şti - Sivrihisar

Tekstil sektöründe yer alan firmamızda çalışacak Planlama Asistanı alınacaktır.Gelen maillerin ve çağrıların cevaplanmasıGelen evrakların sisteme işlenmesi

1 yıl önce

Elektrik Öğretmeni

Özel Sonuç Yayıncılık Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Sivrihisar

Ankara - Etimesgutta bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi OkulumuzaÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun;1. Elektronik Öğretmenliği/Eğitimi2. Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği3. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği/Eğitimi4. Telekomünikasyon Öğretmenliği

8 ay önce

Vasıfsız Eleman

IQ Medikal Ltd Şti - Sivrihisar

Gaziosmapaşa da bulunan firmamıza tekstil işinde çalışacak adayların başvurusunu bekliyoruz.

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Plus İletişim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Sivrihisar

Satış TemsilcisiŞirketimizin Toptan Cep Telefonu Satış Departmanında görev yapacak kadın Toptan Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut bayi ağına satış yapmak,Yeni bayiler bularak firmamıza yeni portföy kazandırmak,Şirketimizin kurumsal yapılanmasına katkıda bulunmak,Müşterilerimize uygun hizmet ve çözümler üretebilmek,Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasında aktif rol oynamak,Satış ve müşteri taleplerini üst düzeyde karşılayabilmek.

8 ay önce

Satış Destek Personeli

Saga Güvenlik Sistemleri ve Teknoloji Hiz Ltd Şti - Sivrihisar

Firmamızda çalışmak üzere Satış Destek Personeli aramaktayız.İŞ TANIMITahsilatların düzenli ve zamanında yapılması için müşteriler ile irtibata geçmek,Tahsilat ile ilgili raporları düzenli olarak tutmak,Gecikmiş alacakların işlemlerinin takibi yapmak,Saha ekiplerine randevu amaçlı arama yapılması,Saha ekiplerinin periyodik iş planlarının sisteme aktarılması ve güncellenmesi,Sözleşmeler ile ilgili süreçlerin yürütülmesi.

8 ay önce

Muhasebe Müdürü

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Sivrihisar

Medikal ve sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Kavacıktaki ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe ve finansman süreçlerinde fiilen çalışmak ve işlemleri uygulamak,Sorumlu olduğu şirketin faaliyetleriyle ilgili gelir gider evraklarını kontrol etmek,Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, Fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Şirketin vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerini takip etmek ve ilgili durumda vergi dairesi ile iletişime geçmek,Yasal mevzuatları takip etmek ve uygulamaya geçirmek,Yerel muhasebe sistemine giren kayıtların ve fişlerin kontrol edilmesi,Tüm beyannamelerin hazırlanması (Geçici ve Kurumlar Beyannameleri Dahil),Yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü,Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu),Finansal konularla ilgili banka ve finans kuruluşlarıyla tüm resmi işlemlerin yürütülmesi.

11 ay önce

Anketör

Gkv Araştırma ve Danışmanlık - Sivrihisar

Pazar araştırma çalışmaları için,hane, iş yeri ve saha çalışmalarıyla hedef kitle ile tablet üzerinden çaışabilecek Anketör aranmaktadır.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi ( Almanca )

Pratik İstihdam Hizmetleri Ltd Şti - Sivrihisar

Danışmanlığını yaptığımız kendi sektörlerinde lider havayolu, finans, otomotiv, turizm, enerji, teknoloji ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimiz için ana dil düzeyinde Almanca bilen Müşteri Temsilcileri arıyoruz.Müşteri taleplerini karşılamak,Güncel hizmetlerle ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak,Müşteri problemlerini çözmek, yönlendirmek ve memnuniyeti sağlamak.Pratik İstihdam Hizmetleri Türkiye İş Kurumunun 1080 numaralı izin belgesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

6 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Woxxie Resort Hotel - Sivrihisar

Yaz döneminde tesisimizde görev alabilecek Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.Lojman , sgk , yemek verilmektedir .

7 ay önce

Ön Muhasebeci

Heywin Metal Dış Tic ve San A.Ş. - Sivrihisar

Kapı ve pencere aksesuarları üretimi yapan firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Sivrihisar

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis ve Apsiyon programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İŞ GELİŞİRME MÜDÜRÜ İRTİBAT: 05522633182

1 yıl önce

Eskişehir Geneli Sektörler