Sivrice İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sivrice İş İlanları


International Customer Representative

Procat Danışmanlık Yazılım Telekomünikasyon Pazarlama Tic A.Ş. - Sivrice

About Procat:Established in 2004, Procat is the company of choice for institutions and organizations that require and demand high efficiency, uninterrupted support, quick installation, while at the same time delivering robust return on investment models and competitive cost advantage achieved by working with an experienced business partner.Procat has a great wealth of highly specialized personnel and their founder has nearly a quarter of a century of industry specific experience.Procat has successfully completed the Trust Index © Employee Survey and Culture Audit © Workplace culture analysis, in which the whole of HR practices are analyzed, and earned the title of Great Place to Work® Certified.Procat works as a complete business partner in all processes from selection of the most accurate technology, which entirely matches with the requirements of corporations, to installation and integration.What we’re looking forDo you love being around people and making them happy? If you’re also a good listener and a bit of a problem solver with great communication skills, then you’ll love being on the front line of making the magic happen!Every day brings new challenges and excitement, and every customer interaction gives you the opportunity to do what you do best: find solutions and provide exceptional customer service.What to expectAs a Customer Service Advisor, you will work in a fully supported environment where you can demonstrate your commitment to providing outstanding customer support through your skills and personality.We believe that happy people keep people happy, so we’re looking for people who have great interpersonal skills and strong analytical skills as you will be expected to deal with a range of customer queries via email and live chat.

2 hafta önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Tuba Sigorta Aracılık Hizmetleri - Sivrice

Sigorta Portföy Yöneticisi aranmaktadır.İş Tanımı:Yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak (Tercihen Portföy Sahibi)Potansiyel sağlayabilecek bağımsız kanallar yaratarak, referans akışını hızlandırmakŞirket değerlerini koruyup mevcut portföyünü yönetmek ve müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek,Müşterilerin risk ve ihtiyaçlarını tespit ederek, teminat yapısının oluşturulması,Risk analizi ve müşteri talepleri doğrultusunda sigorta şirketlerinden en uygun alternatif teklif taleplerinin gerçekleştirilmesi,Tekliflerin analizi, yorumlanması, müşteriye sunulması ve poliçeleştirme sürecinin yönetilmesi,Mevcut müşterilerin periyodik ziyaret ve raporlamalarının gerçekleştirilmesi,Mevcut Müşterilere ek ve çapraz satışın gerçekleştirilmesi,Sektör ve sektörel gelişmeleri yakından takip edilmesi,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

2 hafta önce

Makine Teknisyeni

Yedic Mühendislik Danışmanlık Ltd Şti - Sivrice

Savunma, sanayi ve enerji sektörü gibi ileri teknoloji gerekliliği olan alanlarda tasarım-test kontrol-üretim içerikli projeler yürüten ve ileri düzey imalat çözümleri sunan şirketimizin Ankara İvedik OSB de bulunan üretim atölyesinde çalıştırılmak üzere Makine Teknisyeni çalışma arkadaşı aramaktayız. Mekanik montaj ve/veya bakım faaliyetlerinin yürütülmesi,Proje kaynak prosedürlerine uygun kaynak süreçlerini uygulamak,Ürünün şartlara uygun olarak üretimini sağlamak,Ürünlerin ölçme ve değerlendirilmesi için gerekli test ve deneylerin yapılmasını sağlamak,Üretim Sahasının temizliği ve düzenini sağlamak.

2 hafta önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Biz Grubu Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Sivrice

Finansal Güvence Danışmanı & Sigorta Satış TemsilcileriSigorta sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile sektörün en saygın şirketlerinin acenteliğini yapan BİZ GRUBU SİGORTA; öncelikle Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları olmak üzere tüm branşlarda, uzun süreler birlikte, aktif saha çalışması yapabilecek Sigorta Satış Temsilcisi aramaktayız. Performansa bağlı yüksek maaş, prim, sosyal güvence ve haklar.

2 hafta önce

Kimyager

Mikrokim Gıda Analiz ve Kontrol Laboratuvarı - Sivrice

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kimyager aranmaktadır.

2 hafta önce

Asistan

Samsun Hava Taşımacılığı Ltd Şti - Sivrice

Havacılık ve savunma sanayi alanında ithalat, ihracat ve üretim faaliyetlerinde bulunan şirketimizin dış ticaret departmanına Asistan alınacaktır.Eksik ve yetersiz bilgiler verilen ve/veya fotoğrafsız CVler dikkate alınmamaktadır.Sadece online başvurular dikkate alınmaktadırTelefon ile başvuru yapılamaması rica olunur

2 hafta önce

Yazılım Geliştiricisi

K2 Bilişim - Sivrice

Firmamızda çalışmak üzere Yazılım Geliştiricisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Şahika Öncü Minikler Kreş - Sivrice

Sektörün öncü kurumu olan kreş ve anaokulumuza yeni eğitim öğretim yılı için Sınıf Öğretmeni arıyoruz.

2 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı

Domino İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti - Sivrice

OSGBde çalışmak üzere çeşitli sektörlerde görevlendirilmek için İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Almanca Öğretmeni

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Sivrice

X-Personel Management Türkiye Şubemizde görevlendirilmek üzere Almanca Öğretmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Fitness Eğitmeni

Go.Max Spor Salonu/Fitness Merkezi - Sivrice

Çankayada bulunan firmamıza Fitness Eğitmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Başaranlar Eğitim Kurumları - Sivrice

Ortaokulumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

İmbatlı Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı - Sivrice

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.Satılık-Kiralık portföy oluşturacak,Sosyal medyayı aktif kullanıp yönetimini yapacak,Müşteri veri tabanı oluşturacak,Müşteri ziyaretleri yapılacak.

2 hafta önce

Web Developer

Meysa Bilişim Yazılım Eğitim Matbaa Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Sivrice

Firmamızda görevlendirilmek üzere Web Yazılım Uzmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Kasiyer

Beşırmak Gıda İnş Ltd Şti - Sivrice

Restoranımızda görevlendirmek üzere Kasiyer alınacaktır.Çalışma saatleri sabah 10:00 çıkış saati 22:00,Sigorta yapılacak,Haftada bir gün izin.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Gökay Taşan - Sivrice

Akyurt/Güzelhisarda bulunan fabrikamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Sivrice

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyonist

Tur-pol Turizm San ve Tic A.Ş. - Sivrice

Elazığ Sivrice ilçesindeki otelimize Resepsiyonist aramaktayız.

2 hafta önce

Pazarlamacı (Telefonla)

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Sivrice

Firmamızda, farklı şehirlerde ürünlerimize talep oluşturan kişilere ulaşıp ürün pazarlaması yapacak Pazarlamacı aranıyor.Yüksek miktarda prim sistemi uygulanacaktır.Evden veya istediğiniz her yerden çalışabilirsiniz. .

7 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Woxxie Resort Hotel - Sivrice

Yaz döneminde çalışablecek Garson ekip arkadaşı arıyoruz .

7 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Gg Danışmanlık ve Güzellik Salonu Hiz Tic Ltd Şti - Sivrice

Eylül Öztürk Ataköy Şubemize Manikürcü-Pedikürcü aranmaktadır.Maaş+Prim+Yemek parası verilecektir.

7 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Butik Kolik - Sivrice

Tekstil firmamız da görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yavuzlar Ayakkabıcılık Tic Ltd Şti - Sivrice

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla gün geçtikçe büyüyen Yavuzlar Eğitim Kurumları olarak; derslerimize devam etmekteyiz. Kurumumuz da görevlendirilmek üzere İngilzce Öğretmeni alınacaktır.

7 ay önce

Sekreter

İzoğlu Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Sivrice

Şirketimiz de görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

Aşçı

Tur-pol Turizm San ve Tic A.Ş. - Sivrice

Turpol Otel ve Restoran 1982den beri Hazar Gölü kıyısında turizm alanında faaliyet göstermektedir. Bir aile işletmesi olan Turpol, çoğunluğunu ailelerin oluşturduğu bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Turpol Elazığ-Diyarbakir yolunun 25.km sinde bulunmaktadır.

7 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler