Sivas İş İlanları, Sivas'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Sivas İş İlanları


Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Sivas

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Sevkiyat Sorumlusu

Fer Hasır Metal San Tic A.Ş. - Sivas

Demir çelik sektöründe tecrübeli sevk operasyonunu yapabilecek erkek eleman arıyoruz.

3 hafta önce

Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı)

Özel Karaelmas Engelli Bakım Merkezi - Sivas

Zonguldak Gökçebey’de yeni açılmış bulunan 72 kapasiteli zihinsel engelli bakım merkezimizde sosyal çalışmacı olarak görev yapmak üzere Sosyal Hizmet Uzmanı veya Psikolog alınacaktır.Not. Lojman ve servis imkanı bulunmamaktadır.

3 hafta önce

Giyotin Makas İşçisi

Ah & Met Asansör San ve Tic Ltd Şti - Sivas

Giyotin Makas Operatörü alınacaktır.

3 hafta önce

Montaj Elemanı

Bimsan Baza Başlik Metal / Öner Öztürk - Sivas

Bimsan baza başlık metal bünyesinde çalıştırılmak üzere Baza Montaj Elemanı alınacaktır

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Sivas Mehtap Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd Şti - Sivas

Çağrı merkezi satış temsilcisi olarak uçak bileti satışı gerçekleştirmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ihtiyacımız var.Duruma göre tam yada yarım zamanlı personel alınacaktır.

3 hafta önce

Tabela Ustası

Elif Can Reklam Matbaa Tic San Ltd Şti - Sivas

Atölyemizde çalışmak üzere Tabela ve Folyo Uygulama Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Portföy Yöneticisi

Alptaş Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Sivas

2018 yılından itibaren faaliyette olan, merkezi Kayseri’ de bulunan acentemiz Portföy Yöneticisi arıyor!26 sigorta şirketiyle çalışma fırsatı bulabileceğiniz acentemizin Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ilde bölge müdürlüğü bulunmakta ve Türkiyenin 81 ilinde büyümeyi hedeflemektedir.Sizde sigorta sektörüne ilgi duyuyor ve düşük yatırımlarla işinizi yapmak istiyorsanız sizi de ailemize bekliyoruz.

2 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Sivas

Firmamızda çalışmak üzere Tele-Satış Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Müşterilere telefon ile ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek,Günlük, haftalık ve aylık satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak,Müşteri memnuniyetini arttırmak, öneri ve şikayet konularında aktif rol almak,Mevcut veya potansiyel müşterilerin telefonla aranarak ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek.

2 ay önce

Anketör

FT Kamuoyu ve Piyasa Araştırma Hiz Tic San Ltd Şti - Sivas

Çağrı merkezimizde inbound ve outbound projelerimiz için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Sivas

Alanya Merkezde bulunan kurumsal ofisimizde Muhasebe departmanında çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 09:00 - 18:-30dur. Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Sivas

Ürünlerimizi hem e-ticaret sitelerimizde, hem de sahada doktor, eczane, aktar, kuaför, güzellik merkezi, saç ekim merkez gibi yerlere pazarlarsınız. Sosyal medya hesaplarında tekil kullanıcılara tekil satışlar yapabileceğiniz gibi toplu satışlar da gerçekleştirebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Toplu ve tekil olarak nereden satış yaparsanız %20 kazanç sağlarsınız.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Sivas

Alanya merkezde ;Yenilikçi ve lider kimliğini benzersiz müşteri hizmet kalitesiyle gösteren,Dürüst, haklı ve helal kazançla güçlenmeye devam eden,Vizyona ve her zaman gelişmeye açık kimliği ile tanınan kurumsal şirket bünyemize Yönetici Asistanı arıyoruz.Çalışma Saatleri: Haftaiçi 09:00-18:30, hafta sonu cumartesi ve pazar tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Sivas

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ege Deha Eğitim Kurumları - Sivas

Lise ve ortaokul gruplarımızda çalışmak üzere Matematik Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Özdoğuş Döküm Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Sivas

Ofiste Çay -temizlik ufak parça sayım yapacak Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.Cumartesi Pazar Tatil

8 ay önce

Hemşire

Evim Sağlık Hemşirelik Hizmetleri - Sivas

İzmir’in Büyüyen Evde Bakım Hemşirelik Hizmetleri ekibimizin bir parçası olmak isteyen Hemşire aramaktayız.

8 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Şah Gayrimenkul - Sivas

2010 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ŞAH GAYRİMENKUL BURSA firmamıza;Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Sivas

2002 den bu yana bilgisayar satışında ara toptan olarak faaliyet gösteren şirketmize satış bölümünde görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Temsilcisi arıyoruz. İŞİN TANIMI:*Çamlıcadaki merkezimizde çalışacak ve İstanbul ve tüm Anadoludaki bilgisayar firmalarına satış yapacaktır.*Kendisine verilen ve müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek hergün telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek ara ara da müşteri ziyaretleri yaparak portföyünü geliştirecektir.

8 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göral Sağlık Hız ve Yapı San Tic Ltd Şti - Sivas

Yalova Armutlu’da bulunan Termal Devre Tatil Köyü için:Satış sonrası müşterilerle sürekli iletişim halinde kalacak ve onların taleplerini karşılayacak “Müşteri Temsilcisi” takım arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Ofis Elemanı

Borga Group Turizm San ve Tic Ltd Şti - Sivas

Hollanda merkezli firmamız İzmir, Bodrum ve Alanyada lüks ve ekonomik araç kiralama, otomotiv ve ithalat-ihracat üzerine faaliyet göstermektedir.Ofis içi işleri, yazışmalar, telefonlara bakacak Kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Mimar

Soykan Alüminyum Cephe Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Sivas

Alüminyum giydirme cephe sektöründe en az 5 yıl deneyimli, autocad ve çizim yapabilensatış ve pazarlama departmanında çalıştırılmak üzere aktif araç kullanabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır.

8 ay önce

Elektrik Ustası

Çetinkaya Bilgisayar - Sivas

Aktif çalışabilecek Elektrik Ustası aranmaktadır.

8 ay önce

Barista Bar Görevlisi

Rubik's Cafe Restoran - Sivas

Deneyimli Barista Bar Görevlisi aranmaktadır

8 ay önce

Ön Muhasebeci

Ahsen Seyahat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Sivas

Tekstilkentde bulunan turizm firmamıza Kadın, Ön Muhasebeci alınacaktır.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Sivas

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Berkan Arslan İç Mimarlık Tic ve San Ltd Şti - Sivas

Sivas/Merkezde Açılmak üzere olan Kütahya Seramik, Vitrifiye ve Armatür Satış Mağazamızda görevlendirmek üzere; Şirket Sekreteri çalışma arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Berkan Arslan İç Mimarlık Tic ve San Ltd Şti - Sivas

Sivas/Merkezde Açılacak Kütahya Seramik, Vitrifiye ve Armatür Satış Mağazamızda görevlendirmek üzere, çalışma arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı:Mağaza genel ve kişisel satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi. İç Mimarlık firmamızı en iyi şekilde temsil etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak. Seramik, vitrifiye, armatür ve parke ürün grubu hakkında uzmanlaşarak ürünler hakkında müşterilere bilgi vermek. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak en uygun ürünü sunmak ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak. İyi bir takım çalışması için takım arkadaşlarıyla güven ve saygı çerçevesinde verimli bir şekilde çalışmak.

9 ay önce

Şoför

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Sivas

Yozgat Çandırda bulunan atık yağ fabrikamıza src 5 belgesi olan Şoför alınacaktır.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Siv Yapı Turizm Gıda Tic ve San A.Ş. - Sivas

Sivasta bulunan termal otel için deneyimli Satış Danışmanı aranmaktadır.

9 ay önce

Sivas İşkur İş İlanları

Sivas, yüzölçümü bakımından ülkemizin en büyük 2 kentinden biridir. Bu durum, iş alanlarının geniş bir yelpazeye sahip olmasına olanak tanımıştır. Sivas’ta bulunan çeşitli fabrika ve şirketler, belirli dönemlerde işçi alımı yaparak gelişmişlik düzeylerini arttırmaya yönelik adımlar atmaktadır. Sivas iş ilanları, bu hedeflerin orta noktasında yer almakta, birçok kişiye iş olanağı sağlamak adına önemli bir yer edinmektedir.
Sivas Açık İş İlanları
Eğitimli ve eğitimsiz tüm işçi adayları, Sivas iş ilanları ile aradıkları işe sahip olabilmektedirler. Özellikle finans sektörünün son yıllarda Sivas iş ilanları arasında ağırlıkta olduğunu görebiliyoruz. Çeşitli banka ve finans kuruluşları Sivas iş ilanları platformlarında ilan yayınlamakta ve personel açıklarını bu şekilde kapatmaktadırlar.

Sivas iş ilanları arasında yalnızca finans ilanları değil; tekstil, inşaat, gıda, üretim ve tarım gibi sektörler için de ilanlar yayınlanmaktadır. Bu ilanlar arasında gezinerek sizin için en ideal işi bulabilir, kariyerinizdeki ilk adımı en sağlam şekilde atmaya başlayabilirsiniz.

Sivas Geneli Sektörler