Şırnak İş İlanları, Şırnak'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Şırnak İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Garson

Şiş House - Şırnak

Ataşehir Palladium Avm de görev yapacak Garson takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Emel Yönetim Danışmanlık - Şırnak

Firmamızda çalışmak üzere, ön muhasebe becerilerine sahip, diksiyonu düzgün, b sınıfı ehliyete sahip erkek Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Ziraat Mühendisi

Medagro Tarım Ürünleri - Şırnak

İşletmemizde üretim/satış organizasyonunda çalışmak üzere, Ziraat Mühendisi aranmaktadır.

3 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ak-Say Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Şırnak

Otomotiv firmasında Bilgi İşlem Uzmanı olarak görev yapılacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Smmm Özlem Kuş Koşar - Şırnak

Muhasebe ofisimizde çalıştırılmak üzere excel ve ofis programlarını kullanabilen Sekreter aranmaktadır

2 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

Sönmez Dekorasyon Çevre Düzenleme San Tic Ltd Şti - Şırnak

Kişiye, mekana özel mobilya tasarımı ve imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere belirtilen niteliklere sahip, tasarım ekibimize yardımcı Tasarımcı ekip arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

SPESİFİK DERMO KOZMETİK ÜRÜNLER

CANSIN FARMA - Şırnak

SPESİFİK DERMO KOZMETİK ÜRÜNLERİMİZİN TANITIM,SATIŞ VE PAZARLAMASINI YAPACAK KENDİNE GÜVENEN KENDİ MAAŞIMI KENDİM BELİRLERİM DİYEN ÖZ GÜVENİ YÜKSEK POZİTİF DÜŞÜNCEYE SAHİP PRİM USULU ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ

2 ay önce

Bulaşıkcı

Bursa kebap evi - Şırnak

18 40 yaş arası bulaşıkçı

1 ay önce

Teknik Servis Elemanı

N2y Ahşap Plastik San ve Tic Ltd Şti - Şırnak

Teknik serviste cep telefonu ve tablet tamiri yapabilecek Teknik Servis Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Mineraller Yem San ve Tic A.Ş. - Şırnak

1989 Yılından Bu Yana Yalama Taşları Ve Yem Katkı Maddeleri Alanında Faaliyet Göstermekte Olan Firmamızda Çalışmak Üzere Satış Pazarlama Temsilcisi Alınacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Arpaş Ar Emaye Mamülleri A.Ş. - Şırnak

Arpaş Muhasebe Elemanı Arıyor.Küçük elektrikli ev aletleri sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamızda çalışacak eleman aranıyorLokasyon- İstoç/Bağcılar/İstanbulÇalışma saatleri Haftaiçi 08:00-18:00 Haftasonu 08:00-14:00

1 hafta önce

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Ela Turizm San ve Tic A.Ş. - Şırnak

Sektörde 19 yıldır faaliyet gösteren A Grubu Seyahat Acentemizde görevlendirilmek üzere; Geliştirmeyi arzuladığımız Kurumsal, Yurt dışı ve Yurt içi departmanlarımızda, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek Kurumsal Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Movizi Bilişim Teknolojileri Tic San Ltd Şti - Şırnak

Sektöründe öncü telekomünikasyon şirketimizin araç takip sistemleri, kamera ve çözüm ürünlerinin satışında deneyimli Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

4 ay önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

ISEWorld - Şırnak

Yurtdışı Eğitim Danışmanı alınacaktır.Yurtdışında eğitim kariyeri hedefleyen adayların tespit edilmesi,Eğitim programları hakkında detaylı bilgilendirmenin yapılması,Eğitim programına kabul için ön değerlemenin yapılması,CRM sisteminde kayıtların raporlamasının yapılması,Mülakatların yapılması,Mülakat sürecinde aday ve fakültelerle iletişimin sağlanması,Mezuniyetler, oryantasyonlar, hizmet içi eğitim, danışma komiteleri gibi okul işlevlerine aktif olarak katılmak,

2 ay önce

Keman Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Şırnak

Bahçelievlerde bulunan kişisel gelişim kursumuzda çalışmak üzere,genç,dinamik,her yaş grubuna eğitim verebilecek Keman Öğretmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Akşam 6:30 dan sonra ek iş yapılır

Farketmez - Şırnak

Akşam 6:30 dan sonra her türlü ek iş yapılır

3 ay önce

Ofis Elemanı

Ege Cortex Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Şırnak

İzmir- Karşıyaka- Mavişehirdeki Ege Cortex Psikolojik Danışmanlık Merkez şubesi için haftanın 3 günü çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.Haftanın 3 günü (Pazartesi- Çarşamba- Cuma günleri )09.00-19.00 arası çalışacak,

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Rengim Gökkuşağı Anaokulu - Şırnak

Bağcılar Güneşli de bulunan Okulumuzda görevlendirilmek üzere; Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.Fotoğrafsız cvler dikkate alınmayacaktır.

3 ay önce

Grafiker

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Şırnak

Kozmetik medikal şirketimize Grafiker personeli alınacaktır.

3 ay önce

Üretim Sorumlusu

Alperen Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Şırnak

Oto yan sanayi yedek parça üretimi yapan firmamız için; talaşlı imalat ve montaj bölümünde görevlendirilmek üzere 40 yaşını aşmamış bay Üretim Sorumlusu çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

6 gün önce

Şırnak İşkur İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli illerinden olan Şırnak, Irak ve Suriye’ye komşuluğu nedeniyle stratejik açıdan da büyük önem arz etmektedir. Bu özelliği ile dış ticarette önemli bir paya sahip olduğu söylenebilir. Şırnak iş ilanları arasında yabancı firmaların son dönemde artış göstermeye başladığını fark ediyoruz. Bu durum üzerindeki en önemli etkenin Şırnak’ın stratejik konumu olduğu söylenebilir.
Şırnak Açık İş İlanları
Şırnak iş ilanlarına göz attığınızda Lili Taş Madencilik, Sepaş Enerji, Oxygen Consultancy, Meda Pharma İlaç, Ziylan Grup, Adecco ve Huawei gibi tüm Türkiye ve tüm dünyada yaygın olan firmaların yayınladığı ilanların çoğunlukta olduğunu göreceksiniz. Böylesine önemli firmaların ilanlarına Şırnak iş ilanları üzerinden başvurabilir; ileriki dönemlerde bu firmalarda önemli pozisyonlara kadar yükselebilirsiniz. Bu da kariyeriniz açısından büyük önem teşkil edecektir.

Şırnak Geneli Sektörler