Sinop İş İlanları, Sinop'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Sinop İş İlanları


Plent Operatörü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Sinop

Plent Operatörü aranmaktadır.Kurumsal bir firmada görev almak isteyen; deneyimli Kazancı ve Emülsiyon Operatörü aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Çevre Görevlisi

İlk Çevre Mühendislik Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Sinop ili Boyabat ilçesinde de ikamet edecek tecrübeli veya tecrübesiz çevre görevlisi belgesine sahip Bay - Bayan Çevre Görevlisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Sinop Boyabatdır.

2 ay önce

Sinop İşkur İş İlanları

Sinop, tarımsal faaliyetlerin en çok geliştiği kentlerden biridir. Tarımla birlikte ticari faaliyetler de belli bir ölçüye kadar gelişmiştir. Özellikle yerli ve yabancı sermayeler tarafından yapılan yatırımlar, Sinop’taki ticari faaliyetlerin temelini oluşturmaktadır. Dolayısıyla Sinop iş ilanlarına baktığımızda da daha çok bu sermayelere ait şirketlerin aktif bir role sahip olduğunu görmekteyiz.
Sinop Açık İş İlanları
Akaş Orman Ürünleri, . Aksu Yemek ve Temizlik Hizmetleri, Altılar Tarım Gıda, Ateşler Orman Ürünleri, Atılganlar Ağaç Mamulleri, Ayancık Orman Ürünleri, Balıksan Balık İşleme Sanayi, Beta Dış Tic.ve Sanayi İşletmeleri ve Can Kardeşler Su Ürünleri Sanayi gibi şirketler, Sinop ekonomisini canlı tutan en önemli isimler arasında yer almaktadır. Bu şirketlerin tüm iş ilanlarına Sinop iş ilanları kategorimizden ulaşabilir, birçok farklı alandan birinde iş sahibi olma fırsatını bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sinop Geneli Sektörler