Sinop İş İlanları, Sinop'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Sinop İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Sinop

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Sinop

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Sinop

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Sinop İşkur İş İlanları

Sinop, tarımsal faaliyetlerin en çok geliştiği kentlerden biridir. Tarımla birlikte ticari faaliyetler de belli bir ölçüye kadar gelişmiştir. Özellikle yerli ve yabancı sermayeler tarafından yapılan yatırımlar, Sinop’taki ticari faaliyetlerin temelini oluşturmaktadır. Dolayısıyla Sinop iş ilanlarına baktığımızda da daha çok bu sermayelere ait şirketlerin aktif bir role sahip olduğunu görmekteyiz.
Sinop Açık İş İlanları
Akaş Orman Ürünleri, . Aksu Yemek ve Temizlik Hizmetleri, Altılar Tarım Gıda, Ateşler Orman Ürünleri, Atılganlar Ağaç Mamulleri, Ayancık Orman Ürünleri, Balıksan Balık İşleme Sanayi, Beta Dış Tic.ve Sanayi İşletmeleri ve Can Kardeşler Su Ürünleri Sanayi gibi şirketler, Sinop ekonomisini canlı tutan en önemli isimler arasında yer almaktadır. Bu şirketlerin tüm iş ilanlarına Sinop iş ilanları kategorimizden ulaşabilir, birçok farklı alandan birinde iş sahibi olma fırsatını bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sinop Geneli Sektörler