Sinop Yem Sanayi İş İlanları - Pro Kariyer

Sinop Yem Sanayi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Havalimanı Operasyon Elemanı

Thomas Cook-Diana Turizm Otelcilik Tic ve San A.Ş. - Sinop

Antalya Hava limanında gelen misafirleri karşılayıp yönlendirecek Havalimanı Operasyon Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Ar-Ge Proje Danışmanı

Hefa Teknoloji Anonim Şirketi - Sinop

Özel sektör firmalarına yönelik devlet destekleri ve AB fonları için Ar-Ge projeleri yazımı ve yazılmış projelerin evrak takip süreçlerinin yönetilmesi beklenilmektedir. Daha önceden benzer süreçlerde çalışmış, teşvik ve hibe konularına ve mevzuatlara hakim kişilere öncelik verilecektir.

2 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Dilge Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Sinop

Ofis içerisinde müşteri ile ilgilenecek poliçe kesebilecek tahsilat yapabilecek Sigorta Teknik Personeli takım arkadaşı bayan arıyoruz.

5 ay önce

Saha Operasyon Temsilcisi

Important Group Travel - Sinop

Villa Kiralama Turizmi yapan acentemize ofis dışı saha işlerinde görevleri yapacak, 3-4 sene araç kullanma tecrübesi olan B sınıfı ehliyetli Saha Operasyon Temsilcisi takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Yorum Eğitim Öğretim Ltd Şti - Sinop

Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Aydın Kids Çocukevi - Sinop

Kurumumuz da tam gün küçük yaş sınıfı için Anaokulu Öğretmen aranıyor.

5 ay önce

Sekreter

Ft Mira İnşaat Mühendislik Mimarlık San Tic Ltd Şti - Sinop

İstanbul Bakırköyde bulunan firmamız bünyesinde görev almak üzere ; Sekreter alınacaktır.- Deneyimli- Bilgisayar Kullanmasını bilen Office Programlarına Hakim,- Tercihen Ön Muhasebe Bilgisi Olan- 20-25 Yaş Aralığında- Ofis Tertip Düzenine Hakim- Diksiyonu Düzgün- En Az Lise Mezunu- İş disiplini yüksek, dikkatli ve titiz çalışabilen,- Pratik ve aktif,- İnsan ilişkilerinde iyi, takım çalışmasına yatkın olan,

1 ay önce

Tatlı Ustası

Dönmezler Yemek San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tatlı Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

IT Proje Yöneticisi

Baypm Yazılım ve Teknoloji Danışmanlık Tic Ltd Şti - Sinop

The ideal candidate will be responsible for planning, coordinating, and implementing projects within the decided timeline, and scope. They will also effectively monitor and present project updates to relevant stakeholders, clients, or project team members.ResponsibilitiesSet project timelineMonitor project deliverablesUpdate relevant stakeholders or team members on the project progressCoach and support project team members with tasks you assign themCreate analysis documentation for every new project/applicationLiaise with project stakeholders including internal IT staff, business leaders and third parties to capture requirements, identify work packages and agree implementation, training and testing plansDefine project success criteria and disseminate them to involved parties throughout project life cycleProvide weekly status, key stakeholders and report up into individual programs as requiredProvide regular communications with clients and team member on the status of project milestones to ensure availability of resource, address any issues and mitigate riskDefine resource requirements and work with internal managers to define priorities and ensure suitable resource allocation

3 ay önce

Fotomodel

Aksoy Grup Proje Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Çalışmakta olduğumuz uluslararası firmaların katalog ve defilelerde görev alacak manken ve Fotomodel arkadaşlar arıyoruz.

5 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Sinop

Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.*Bakım ile ilgili verilerin girişini ve raporlamasını yapmak,*Bakımda kullanılan yardımcı malzemelerinin doğru kullanımını ve stok takibini sağlamak,*Sorumluluğu ile ilgili raporlama ve analizleri hazırlayıp sunmak,*Süreç iyileştirme faaliyet ve projelerinde yer almak,

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bolubeyi Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Sinop

Ümraniye Dudulluda bulunan sigorta şirketimize Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Ersoy Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Merterde bulunan denim kumaş firmamız için çay ve temizlik işleri için ***Part Time Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Han Emlak - Sinop

Satış hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere firmamızda görevlendirilecek Satış Danışmanı aramaktayız.Sadece belirttiğimiz kriterleri sağlayan adayların cvleri değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Dijital Pazarlama Sorumlusu

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmet veren firmamıza Dijital Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

5 ay önce

Stajyer

Dijital Böcek - Sinop

Bilişim sektöründe kariyer hedefi olan Proje Yönetimi ve Pazarlama konusunda yetiştirilmek üzere Stajyer arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Sekreter

Karma Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Firmamızın ön yüzü olarak gelen misafirleri karşılayacak, ofisin ihtiyaçlarına (dosyalama, randevu alma, eğitim gereçlerini hazırlama, ikramları hazırlama-sunma, tertip-düzen ve temizliği sağlama, vs) cevap verecek, randevu ve görüşme programlarını hazırlayacak, toplantı hazırlıklarını yapacak, bayan Sekreter çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ege Teknik Cnc Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Sinop

Raporlama ve iş takibi yapabilecek seviyede MS-Office ve Luca Muhasebe programlarına hakim, dış ticaret mezunu Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ak Eğitim Kurumları - Sinop

Kurs merkezimizde alanında deneyimli ve bilgi birikimi yüksek kendine güvenen öğrencilerini sahiplenebilecek, çalışma isteği olan iş disiplini olan Fen Bilgisi Öğretmeni ihtiyacımız vardır. İzin günleri Pazartesidir.

1 gün önce

Asistan

Akso Uluslararası Nakliyat Hizmetleri Tic Ltd Şti - Sinop

Şirket yöneticisinin asistanı olarak görevlendirilecek, seyahat engeli olmayan Asistan arıyoruz.

3 hafta önce

Sinop Geneli Sektörler