Sinop Sağlık/Hastane İş İlanları - Pro Kariyer

Sinop Sağlık/Hastane İş İlanları


Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Nar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sinop

Bağlıcada bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz için girişte danışmada duracak, gelen hastaları karşılayacak,gelen telefonları yanıtlayıp randevu oluşturulmasını sağlayacak güler yüzlü diksiyonu düzgün Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız. Çalışma koşulları, çalışma saatleri görüşme sırasında paylaşılacaktır.

22 saat önce

her branşta uzman doktorlar aranmaktadır

istanbul fatih hastanesi - Sinop

yeni açılan hastanemize acil tüm branşlarda uzman hekim lazım

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Güneydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sinop

Şişli -Nişantaşındaki kliniğimize Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ufuk Kahya - Sinop

Avcılar da muayenehanede çalışacak Bayan Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.Çalışma saatler: 8.30 - 19.00 hafta sonu yok.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. - Sinop

Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.Üniversite ve çevresinin güvenliğini sağlamak,Sorumluluk alanındaki olaylara müdahale ederek, uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Eleman

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. - Sinop

Acıbadem Sağlık Grubu-Teknik Hizmetler Organizasyonu bünyesinde rol almak üzere Teknik Eleman aranmaktadır. Cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek,Arızaları gidermek ve teknik altyapıda ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek,Teknik altyapının gelişimine yönelik projelerin gerçekleştirilmesini sağlamak.

2 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Vital Hospital - Sinop

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır. Kurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak, Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak, Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek, Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek, Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak, ***Hasta Kayıt Kabul Tecrübesi Olmayanlar Başvurmasın Lütfen Değerlendirilmeyecektir.

2 ay önce

Nöroloji Uzmanı

Avm Sağlık Hizmetleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Sinop

İşletmesini firmamız AVM Sağlık Hizmetlerinin yaptığı, EEG-EMG laboratuvarında görevlendirilmek üzere; Nöroloji Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Sinop Geneli Sektörler