Sinop Liman İşletmeleri ve Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Sinop Liman İşletmeleri ve Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Albayrak Group Pano Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Kocaelide bulunan nitelikli hastane projemizde görevlendirilmek üzere; Elektrik taahhüt işleri yapan firmamız bünyesinde, proje okuyabilecek, projeye uygun imalat gerçekleştirebilecek, imalat denetimi yapacak, elektrik konusunda tecrübe sahibi,, Elektrik Elektronik Teknisyenleri - Teknikerler ve yardımcıları alınacaktır.

5 ay önce

Karşılama Hostesi Servis Elemanı

Lalezar Plus - Sinop

Restoran cafe&bar sektöründe kariyer hedefi olan, Ortalama 6-7 saat çalışabilecek, Dış görünümüne ve diksiyonuna özen gösteren, İnsan ilişkilerinde iyi ve müşteri memnuniyetine dikkat eden, Yetiştirilmek üzere Eğitime ve öğrenmeye açık, Bayan servis elamanı (Karşılama Hostesi) alımları yapılacaktır. Ücretler günlük 90 tl + sigorta olup, ulaşım, yemek tarafımızca karşılanacaktır. Devamlılık gösteren başarılı çalışanlar ücretleri 3 aylık bir süreç sonunda 100-120 tl civarına çıkarılacaktır. Sezonluk olmayıp devamlı bir iştir. Öğrenciler için part time çalışma imkanımız vardır. İletişim: 0541-565-2135/ whatsaap

4 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Sinop

Restorana gelen müşterilerin karşılama, masalarına dek eşlik etme ve uğurlama operasyonlarını gerçekleştirmek,Gün içinde gelen rezervasyonları organize etmek,Misafir şikayet ve önerilerine kurumsal standartlara göre cevaplandırmak, standart dışı durumlarda yönetici onayı ile geri dönüş sağlamak,Misafirlerden gelebilecek tüm sorulara yanıt vermek.Özellikle restoran ve otellerde benzer pozisyonda deneyim sahibi Misafir Karşılama Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Matris Ajans Reklam ve Baskı Çözümleri - Sinop

İş TanımıOis içerisinde İletişim ve Satış yapabilen,Tam veya part-time mesai ile çalışacak,Telefonda iletişim, pazarlama, satış odaklı,Maaş, prim usulü çalışa bilecekYüksek prim kazancı ile kazancını arttırabilecek,Gerekli prezantabl satış iletişimini müşterilerle kurabilecek,Kendine ait masa,sandalye,bilgisayar  ile esnek çalışma imkanı ile çalışacak Müşteri Temsilcisiarayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Satış Mühendisi

İstanbul Analitik Laboratuvar Cihazları San ve Tic A.Ş. - Sinop

Analitik laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda satış ve servis hizmetleri verenşirketimizin Satış & Teknik Servis departmanlarında görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Reach Truck Operatörü

4K Altunbaş Lojistik Tic A.Ş. - Sinop

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Hadımköy-Esenyurtta da bulunan deposunda görevlendirilmek üzere Reach Truck Operatörüarayışımız bulunmaktadır.Servis imkanımız vardır.

4 ay önce

Pilates Eğitmeni

B-Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi -Tuzla - Sinop

Gebze ye yakın yerde ikamet eden, iletişimine güvenen, enerjisi yüksek ekip, çalışmasına uyum sağlayabilecek, B-fit sistemine hakim ve reformer Piilates Eğitmeni çalışma arkadaşı arıyoruz

1 ay önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetmeni

Tim Danışmanlık Ltd Şti - Sinop

Eğitim firmamızın eğitim çözümlerini finansal ve reel sektörde faaliyet gösteren kurumsal firmalara tanıtacak, firmaların eğitim taleplerine çözüm önerecek, müşteri takibi yapacak, deneyimli Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetmeni takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Ortimer Gayrimenkul Oto Alım Satım ve Kiralama - Sinop

ORTİMER Ailemize katılmak ister misiniz? Sigortalı ve devamlı iş olanakları ile çalışmak isteyen Satış Danışmanı ekip arkadaşları ailemize katılmaya davet ediyoruz.

2 ay önce

Muhasebeci

Onur Butik Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aranmaktadır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

For-Tis Ayakkabı ve San Tic Şti - Sinop

Eta kullanabilen, takım çalışmasına uygun Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Sinop

İnternetten satış yapan depomuzda ürün Depo Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Yazılım Uzmanı

Most İdea Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Uzmanı alınacaktır.Yazılım geliştirme projelerinde analiz ve planlama çalışmalarında yer almak,Mimari tasarım ve proje planlarına uygun olarak uygulamaları geliştirmek,Veri tabanı tasarımı çalışmalarında bulunmak,Geliştirilen uygulamaların testlerini gerçekleştirmek,Performans ve güvenlik gibi alanlarda yapılabilecek iyileştirmeleri uygulamak,Yeni uygulamaların mevcut yazılımlar ile entegrasyonunu sağlamak,Yayına alınma süreçlerinde yer almak, dökümante etmek, bakım ve desteklerini sağlamak

1 hafta önce

Java Yazılım Geliştirme Uzmanı

Atwork Bilgi Teknolojileri Ltd Şti - Sinop

Türkiye’nin ilk %100 Web Tabanlı Kurumsal İş yazılımı olan ve 1000’i aşkın işletmeye Hizmet veren Workcube’nin Ekosisteminde istihdam edilmek üzere 1-2 Yıl Deneyimli Java Developer arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Tezgahtar

Şah-ı Cihan Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tezgahtar aranmaktadır.

3 hafta önce

Türkçe Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Sinop

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Aşçı

Caffe Bizz - Sinop

Cafemiz de mutfak bölümünde çalışacak Aşçı aramaktayız.

5 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Konak Tarım Ürünleri İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Güvenlik Görevlisi alınacaktır.İş Tanımı:• Ziyaretçi girişlerine ilişkin kontrol, refakat ve ilgilileri bilgilendirme görevlerini yerine getirmek,• Tesise giriş yapan yaya ve araçların güvenlik kontrollerini yaparak gerekli bölgelere yönlendirmek,• Tesis dahilinde fiziki mekanların yaya ve taşıt trafik düzenini sağlamak, güvenlik kontrollerini yapmak,• Acil durum prosedürlerindeki görev ve sorumluluklarını yerine getirmek,• Özel güvenlik yetki ve sorumluluklarına hâkim olarak gereğini kanun ve yönetmeliklere uygun yerine getirmek.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hasmak İmalat Montaj San Tic A.Ş. - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Barista

Jamra Cafe - Sinop

Nilüfer Özlücedeki cafemiz de görevlendirilmek üzere Barista aramaktayız.

2 ay önce

Sinop Geneli Sektörler