Sinop Arıcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Sinop Arıcılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kasiyer

Bozkaya Tekstil Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Sinop

Tekstil sektöründe deneyimli, V3 nebim sisteme hakim, bayan Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

For-Tis Ayakkabı ve San Tic Şti - Sinop

Eta kullanabilen, takım çalışmasına uygun Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Güzellik Uzmanı

Zevahir Kuaför - Sinop

Yoğun iş temposuna alışık. Para kazanmak isteyen. %li çalışacak Güzellik Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Rota Çocuk Gereçleri San ve Tic A.Ş. - Sinop

Çay ocağından sorumlu olacak ve sabahları çayı demleyecek, Şirketin günlük temizliği ve çay-kahve servisini yapacak, Çay Servis ve Temizlik Personeli takım arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Hasar Danışmanı

Om Sigorta Eksperlik Hizmetleri Ltd Şti - Sinop

Hasar Danışmanı alınacaktır.- Sigorta şirketlerinden gelen hasar ihbarlarının Hasar Yönetim Sisteminde açılması ve ihbarla gelen evrakların sisteme yüklenmesi- Sigortalılara istenen evrak listesinin e-mail yolu ile iletilmesi,- Şirkete gelen telefonların cevaplanması- Sigortalı ve sigorta şirketlerinden gelen Teknik olmayan soruların e-maillerin cevaplanması- Hazırlanan raporların kargoya aktarılması-priyodik olarak eksik evrak listelerinin sigortalılara gönderilmesi ve gelen evrakların sisteme yüklenmesi-Aylık periyodik sigorta şirketleri için muallak listelerinin hazırlanması ve ön raporların sigorta şirketi sistemlerine girilmesi

2 ay önce

Resepsiyonist

Konsept Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Sinop

Kartal E5 Yanyol üzerinde bulunan iş merkezimize Resepsiyonist alınacaktır.Çalışma saatleri ; 08:00-19:00Haftasonu tatildir.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Alfurat Resturant Gıda Tic Ltd Şti - Sinop

İngilizce veya Arapça bilen, Bayan garson yada Yetiştirilmek üzere Cafe & Restaurant sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, sektörün tüm detaylarını ve gereklerini öğrenip bu sektörde ilerlemek isteyen genç ve istekli arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz .

2 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Eçed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Danışmanlık firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Bahçıvan

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Sinop

Şirketimizin Leventde bulunan projesinde çalışacak Bahçıvan çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dkr Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd Şti - Sinop

Luca Muhasebe Programını bilen,Diksiyonu düzgün ve prezantablKdv, Muhtasar,SGK, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi gibi Tüm Beyanname süreçlerine hakim,Bilanço ve Gelir Tablosu Hazırlayabilen, Mizan okuyabilen Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Kasiyer

Kebo - Sinop

Keçiören Ftz Avm de açılacak şubemize Kasa personeli aramaktayız.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Private Gym - Sinop

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız. Kulübümüze gelen müşterilerin ihtiyaçlarına göre üyelik sistemimizi aktarmak,Yeni müşterilere ulaşabilmek için satışta ki ahtapot kanallarının (Atcall, Calling, Referans v.b.) tamamını etkin bir şekilde kullanmak.Kazanılan üyenin memnuniyetini maksimumda tutmak.

3 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Modaser Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Sinop

Döşemelik kumaş döşemelik suni deri satışı yapan firmamıza Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Siraç Eğitim Kurumları Ltd Şti - Sinop

Ankara - Keçiören Siraç Eğitim Kurumları olarak uzman tecrübeli kadromuzda yer alacak İngilizce Öğretmeni takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

5 gün önce

Sosyal Medya Uzmanı

İmovasyon Bilişim ve Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Sinop

4. Levent Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Facebook ve Instagram reklamları konusuna hakimGoogle AdWords ve Google Analytics konularına hakim ve başarısını ispatlamış,Alanı ile ilgili yeni trend ve teknolojileri takip eden,Proaktif, takım oyuncusu, enerjik ve çözüm odaklı,Google Adwords hesap yönetiminden sorumlu olacak;Kampanya kurgularını yürütecek,Arama ağı reklamları için reklam metinleri oluşturabilecek,Ürün listeleme reklamlarını yönetebilecekMerchant Center Kurulumu, Tag Manager Kurulumu Konularına hakimGörüntülü reklam ağı reklamları, youtube reklamları, yeniden pazarlama reklamlarını yönetecek,Müşterilerin zayıf ve güçlü yönlerini belirleyip onlara önerilerde bulunup gerekli düzenlemeleri yapacak,Hedef ve stratejiler doğrultusunda kampanya optimizasyonu gerçekleştirecek,Analitik araçları kullanarak günlük, haftalık ve aylık raporlamaları yapacak,Web site trafiğinin performans analizlerini ve kontrollerini takip edecek,Sürekli öğrenme yeteneğine sahip ve ekip arkadaşlarıyla işbirliği yapan ve dijital pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Asistan

Esis Hukuk Bürosu - Sinop

Floryada bulunan hukuk büromuzun sekreterya biriminde görevlendirilmek üzere, tercihen hukuk bürosu asistanlık deneyimi bulunan prezantabl çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenen adayların fotoğraflı cv ile başvuruda bulunmaları rica olunur.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

British Life Eğitim Kurumu - Sinop

Matematik Öğretmenliği ve Matematik bölümlerinden mezun, Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

5 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi (Stajyer)

Dijital Böcek - Sinop

Saha Satışı Konusunda Yetiştirilme Üzere Çalışma Arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.İşin Tanımı: Yeni müşteri kazanımı fırsatlarını yönetecek, Sahada aktif olarak düzenli Kurumsal Müşteri ziyareti yapacak, Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri ile çalışacak, Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapacak, Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün yada hizmetleri sunacak, Sözleşme sürecini yönetmek

2 hafta önce

İşyeri Hekimi

Kenez Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Dan A.Ş. - Sinop

Denizli ili içinde tam zamanlı İşyeri Hekimi arayışımız vardır

2 ay önce

Montaj Elemanı

Doğan Dekorasyon Bekir Dağdelen - Sinop

Mobilya mağazasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Sinop Geneli Sektörler