Sındırgı Laboratuvar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sındırgı Laboratuvar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Sındırgı

* Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması* Öğrenci takibi yapılması* Kayıttan sonra öğrencinin sürecini yönetmek* Yurtdışı Eğitim vize süreçlerini yönetmek* Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

KuzgunHome - Sındırgı

E-Ticaret sektöründe ev tekstili kategorisinde satış yapan firmamızın E-Ticaret ve Tasarım işleriyle ilgilenecek personel aramaktayız.

2 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Moringa Tour & Travel Agency - Sındırgı

Kurumsal departmanımız da, gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda verilen gorevleri yapmak, süreci takip ederek e-mail ve telefon yoluyla işlemleri tamamlamak.

5 gün önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Sındırgı

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Outroad Academy Eğitim Otom İç Dış Tic ve San Ltd Şti. - Sındırgı

Firmamızda çalışmak üzere, Outdoor Ekipman ve 4X4 Araç Aksesuar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak,E-ticaret sitesine ürünlerin girişini yapmak,Yapılan satış faturalarının ve alınan ürünlerin alış faturalarının düzenli takibi.

6 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Ankara Klima Isıtma Soğutma San Tic Ltd Şti - Sındırgı

Firmamızda çalışacak Elektrik Elektronik Teknikeri aranmaktadır.

3 ay önce

İnşaat Saha Mühendisi

Acd Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Sındırgı

Acd Mühendislik firması olarak Eskişehir başta olmak üzere Türkiyenin çeşitli yerlerinde inşaat işi yapmaktayız.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Nuhoğlu Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sındırgı

Fenerbahçe deki mimarlık ofisimizde çalışmak üzere ,telefonları yönlendirecek, bilgisayar kullanabilen,Ofis Sekreteri arıyoruz.

5 ay önce

Tezgahtar

Öz Zirve Saya - Sındırgı

Sayada çalışacak kadın/erkek Tezgahtar aranıyor.

4 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Sındırgı

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Muhasebe ve Finans Sorumlusu aranmaktadır.

7 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - Sındırgı

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Sındırgı

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

6 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Sonuvar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Sındırgı

Sigortacılık ve bankacılık bölümünden mezun sigorta alanında 2 yıl tecrübeli.Şubelere uzaktan yardım sağlayıp teklif çalışması yapabilecek Sigorta Teknik Personeli aranmaktadır

5 ay önce

Vasıfsız Eleman

Nur Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - Sındırgı

Kozmetik sektöründe imalat yapan firmamızda kutulama, paketleme , ürün dolumu bölümünde çalışacak gerektiğinde depo düzenleme temizlik işleri ile de meşgul olacak Vasıfsız Eleman aramaktayız.

5 ay önce

Süpervizör

Kimya Okyanus - Sındırgı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Supervizor alınacaktır.Kimya Okyanus 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli adaylar ile paylaşmanın heyecanını duyar...Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; endüstriyel temizlik ve oto bakım ürünlerinin tamamının üretim ve satışını yapmaktadır.Firmamızda 2020 yılı içerisinde seçilen 35 pilot ilde network, sıcak satış, plasiyer sistem ve konsinye satış sistemini hayata geçirerek pazarlama ağını tüm yurda yayma amacındadır.Personel açığını da deneyim ve tecrübeye bakmaksızın genç ve dinamik adaylar seçerek kendi bünyesinde yetiştirerek sağlayacaktır.Ayrıca 35 farklı ilden seçilen aktif ev hanımlarına network sistemi ile yüksek gelirli iş imkanı sağlanacaktır.

5 ay önce

Anketör

Teori Araştırma - Sındırgı

TEORİ ARAŞTIRMA Olarak yürütmekte olduğumuz pazar araştırma projelerimizde görevlendirilecek araştırma görevlileri aramaktayız.İşini ciddiye alıp gereken sorumlulukları üsleniyor olması beklentilerimizden biridir.İş Tanımı ; Sahada çalışacak arkadaşlar tablet aracılığı ile gerek hanede gerektiğinde sokakta anket verisi toplayıp görevini ve projesini bitirmektir.

5 ay önce

Spor Koordinatoru

Ekol Eğitim Spor ve Organizasyon Hiz Tic Ltd Şti - Sındırgı

Üsküdar Koşuyolunda bulunan spor kulübümüz için Spor Koordinatörü aramaktayız.Besyo Spor yöneticiliği öğrencileri ya da mezunları önceliklidir.

7 ay önce

Tercüman

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Sındırgı

İş Tanımı• Sağlık teknoloji sitesine İngilizceden tercüme içerik hazırlayabilecek• Partime çalışabilecek• Belirlenen konularda araştırma yapabilecek

6 ay önce

Makine Mühendisi

Elitkons İnşaat ve Elektro Mekanik San ve Tic Ltd Şti - Sındırgı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.Şantiyemiz Senegal/Dakardadır.

6 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Sındırgı

Seniorah Ayakkabı olarak dinamik ekibimize Sosyal Medya Uzmanı  arıyoruz!.

3 hafta önce

Sındırgı Geneli Sektörler