Sinanpaşa Ziraat / Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sinanpaşa Ziraat / Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Bahçe Tarım Gıda Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

İngiltere merkezli gıda şirketimize Yönetici Asistanı aramaktayız.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bakaçsan Taşımacılık - Sinanpaşa

Çanta sektöründe çanta yedek parça ve ekipmanları satışı yapan firmamızda değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Ön Muhasebe Elemanı” aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe işlemlerine destek verilmesi,Ön Muhasebe işlemleri, alış-satış faturalarının sisteme kaydı, fatura kesilmesi, işlenmesi, evrak ve dosya düzenlemelerinin yapılması,Tahsilat ödeme işlemlerinin takip edilmesi,Çalışmaların raporlanması,Cari hesap mutabakatlarının takibi ve muhasebe kayıtlarının tutulması.

11 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Sinanpaşa

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.Tüm grafik tasarım işlemlerinin uygun programlar kullanılarak hazırlanması,Kısa, kurgu videoları hazırlayabilecek,YouTube & Instagram görselleri/videoları hazırlayabilecek,Örnek çalışma ve projelerini (portföy) sunabilecek.Çalışma Şekli: Haftaiçi 09.00 - 18.30

3 ay önce

Acil bay site kursiyer-sertifikalı güvenlik /2625+Agi+Yol/ sultanbeyli kurtköy

vizyonvip - Sinanpaşa

Sultanbeyli arkası, kurtköy bölgesi site projemizde çalışacak, 23-38 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2625 TL maaş + agi + servis ile çalışcak bay danışma yada güvenlik personeli aranıyor. Kursiyer yada Güvenlik Sertifikası var yada Güvenlik kimliğe Başvurmuş yada Güvenlik Kimliği Olması Zorunludur 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. ( servis güzergahı= kurtköy yenişehir mahallesinden kalkıp projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Sinanpaşa

Otomotiv yedek parça üretimi yapan firmamızı uluslararası pazara taşıyabilecek pozitif enerjili takım arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Sinanpaşa

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.

11 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Sosela Deri Ürünleri San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, deneyimli, showroom da çalışacak İnternet Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda için internet satışı ön planda olacak şekilde, internet ve diğer satış kanallarının yönetimini sağlayacak, sosyal medyada ürünlerin satışından sorumlu olacak ve ilgili sitelerde satış takibi yaparak satış departmanını geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunacak,telefonla bilgi almak isteyen müşterilere bilgi verilmesinden sorumlu olacaktır.Aynı zamanda;Teknik Aksaklıklara Çözüm Üretebilen,Teknik İşlerden Teknolojik Arıza Tamirinden Anlayan,Sunucu bakımı ve yönetimi yapabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Balkar Özel Eğitim Öğretim Hiz San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Kurumumuzda tam zamanlı çalışacak, öğrenci iletişimi kuvvetli öğretmenlerimizin başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Otovitrin Otomotiv - Sinanpaşa

2. el otomotiv sektöründe müşteri telefonlarını cevaplayarak bilgi verecek ve müşteri bilgilerini kaydederek kredi birimine iletecek, diksiyonu düzgün daha önce call center iş tecrübesi olan 25-32 yaş arasında kadın personel aranmaktadır.

6 ay önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Sinanpaşa

Salonumuza Güzellik Uzmanı arıyoruz.

4 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Ern Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Çankırı ili içerisinde ki fabrika projemizde görevlendirilmek üzere 45-50 yaş aralığında Özel Güvenlik Kimlik Kartlı emekli erkek personeller alınacaktır.

7 ay önce

Depo Sorumlusu

Esra Bilgin Car Ticaret - Sinanpaşa

Getir- Su deposunda çalışacak Depo Sorumlusu aramaktayız.

4 ay önce

Sistem Mühendisi

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Server, Storage, Yedekleme konularında deneyimli, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda sistem planlamaları yapabilecek, sunabilecek ve kurulumlarını yapabilecek, şartname hazırlama ve inceleme konularında deneyimli, ekip liderliği yapabilecek mühendis arkadaşlar arıyoruz.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Panusan Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Anadolu Yakasında enerji sektöründe iç ve dış ticaret yapan firmamızda görev almak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter çalışma arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Tezgahtar

Serteks Ticaret - Sinanpaşa

Başakşehirdeki baklava dükkanımızda çalışacak tecrübeli Tezgahtar çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Marmara Anadolu Öğretim Kurumları Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Bağcılardaki sürücü kursumuzda Meb bakanlığına ataması yapılabilecek ders ücretli Direksiyon Eğitmeni aranmaktadır.

5 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Delta Koleji Sancaktepe - Sinanpaşa

“Delta Koleji ; Lider Ruhlu Çağdaş Nesillerin Yıllardır yetiştirilmesinde en önde yer alan kurumuz.” 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’ nda· İstanbul İli Anadolu yakası ( Sancaktepe ) kampüsümüzde,· İlkokul kademesinde görevlendirilmek üzere,· Üstün Zekalılar Öğretmenliği yada Sınıf Öğretmenliği MezunuSınıf Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Mmc Teknoloji - Sinanpaşa

Sahada aktif çalışacak bir satış personeli arıyoruz!MMC Teknoloji; Karbür freze, karbür uçlar, ölçü aletleri ve makina klavuzları satışı yapan bir endüstriyel teknoloji firmasıdır.Dolgun Maaş + Yemek ücreti + SGK + Prim + Araç imkanı sağlamaktayız.Metal Kesici Takımlar - Hırdavat veya CNC-Torna Freze İmalat sektörü tecrübesi olanlar değerlendirilecektir.Yetiştirilmek üzere personel alımı yapılmayacaktır.

3 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Tansav Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd Şti - Sinanpaşa

Akçaburgaz bölgesinde çalışacak kimlikli Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

7 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Antalya Organize San. Bölgesinde bulunan Elektrik-Elektronik-Otomasyon Firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Sinanpaşa Geneli Sektörler