Sinanpaşa Yapı / Denetim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sinanpaşa Yapı / Denetim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kalite Kontrol Mühendisi

Pbs Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

İş tanımı:• Kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile ilgili araştırmaları yürütmek,• Kurum içi kalite yönetim sisteminin performansını izlemek ve değerlendirmek,• Müşteri talep ve şikayetleri ile ilgili süreçleri yönetmek,• İç denetim faaliyetlerinin organizasyon ve takibinde aktif rol almak,• Kalite dökümantasyonlarının hazırlanmasında rol almak,• Kurum içi aksaklıkları tespit etmek ve önleyici aksiyonların alınmasını sağlamak,• Süreç geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yapmak,• Düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin etkinliğini izlemek ve raporlamak,• Tüm ekip üyelerinin kalite sistemleri ile politikalarına uyumlu şekilde çalışmalarını sağlamak,• Haftalık, aylık veya üç aylık kalite yönetim raporlarını hazırlamak ve yönetime sunmak,

6 ay önce

Biyomedikal Teknikeri

Sezin Tıbbi Görüntüleme Kalp Merkezi San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamızda çalışmak üzere Biyomedikal Teknikeri aramaktayız.İş Tanımı:Tıbbi cihaz ve donanım alımı ile ilgili tüm aşamaları takip etmek, yazışmaları yapmak, konuyla ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak,Birim tarafından yapılacak AR-GE projelerinde gerektiğinde aktif olarak görev almak,Görevini çalıştığı bölümün kalite süreçlerine uygun olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmek,Görevi ile ilgili araştırma, geliştirme yaparak birim içi yaygınlaştırma ve sonuç raporlarını hazırlamak,Görevini yerine getirirken iletişim kurulması gereken firma içi, firma dışı görüşmeleri yapmak,Kendisine verilen görevlerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla her türlü iç ve dış yazışmaları hazırlamak, düzenlemek ve takip etmek.

5 ay önce

Manken

Stiloop - Sinanpaşa

Tanıtım projesinde görevlendirilecek deneyimli-deneyimsiz yeni tanıtım yüzü aranmaktadır.Sadece resimli ve online başvurular kabul edilecektir.

8 ay önce

Aşçı

Psa İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Güzelyalı da bulunan mutfağımızda gündüz çalışacak Aşçı aramaktayız.

2 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Yılmaz Sert Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. - Sinanpaşa

Özel Opel Chevrolet Servisimize Konusunda Deneyimli Mekanik Benzinli Ve Dizel Araç Onarımda Çalışacak Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri) Arkadaşlar Aranmaktadır.

6 ay önce

KURYE ARANIYOR

. - Sinanpaşa

Motorumuz mevcuttur. Tecrübeli/deneyimsiz kurye aranıyor. Hijyen belgesine sahip olmak şarttır.

9 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Sinanpaşa

Ístanbul/Şişli de bulunan Sigorta Acentemizde Sigorta Satış uzmanlarına ihtiyacımız mevcuttur.

7 ay önce

Klinik Müdürü

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Sinanpaşa

Avrupa Diş Kliniklerimize Şube Müdürleri Aranmaktadır.

11 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

İrem Bayan Kuaförü - Sinanpaşa

İşinde profesyonel ve ekip çalışmasına uyumlu. uzun dönem çalışmayı hedefleyen manikür-pedikür, kaş-bıyık, makyaj, ağda gibi işlemleri bilen ekip arkadaşı aranıyor.

1 yıl önce

MODÜLER MOBİLYA

ORSAN MOBİLYA - Sinanpaşa

MOBİLYA İSİNDE CALİSTİRİLMAK UZERE VASİFLİ VE VASİFSİZ ELEMANLAR ALİNACAKTİR

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Asfen Okulları - Sinanpaşa

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Fizik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Final Kişisel Gelişim kursunda çalıştırılmak üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Kaynak Ustası

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Sinanpaşa

Kaynak Ustası aranmaktadır.

1 ay önce

Telemarketing Uzmanı

Hotech Yazılım A.Ş. - Sinanpaşa

İŞ TANIMIAntalya ofisimizde çalışmak üzere, yazılım alanında geliştirdiğimiz ürünlerimiz hakkında telefonda mevcut ve yeni müşterilerimize bilgi verebilecek ve yaptığı çalışmaları raporlayabilecek, Satış Departmanımızda çalışmak üzere, en az B2 seviyesinde İngilizce yazışma ve konuşma yetkinliğine sahip sorumluluk sahibi kadın TeleMarketing Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Dentoria Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sinanpaşa

Diş Hekimi Asistanı2 yıllık ağız ve diş sağlığı mezunu arkadaşları bekliyoruz.

5 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Rehber Kalıp Makina ve Plastik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Beylikdüzü O.S.B. Birlik Sanayi Sitesinde Plastik Enjeksiyon Kalıpları üretiminde faaliyet gösterenRehber Kalıp Makina ve Plastik San.Ltd.Şti. firmamızda istihdam edilmek üzere CNC Torna Operatörü aranmaktadır.Fanuc ve Heidenhain gibi kontrol paneli üzerinden program düzeltip yazabilen,Tercihen Aktif G kodları yazabilen ve okuyabilenTeknik resim okuma bilgisine sahip,Ölçüm aletleri kullanabilen,Kesici takım uçları hakkında bilgi sahibi,CNC tezgahı kullanımı konusunda en az 2-5 yıl tecrübe sahibi olan,Kalıp imalatı yapabilenVardiyalı çalışabilecekEkip çalışmasına yatkın ve ekibini yönetebilecekGenç, dinamik, fabrika kurallarına uyum sağlayabilecek,Tercihen İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü, Büyükçekme, Avcılar, Güzergahında ikamet edenAskerlik görevini tamamlamış ve 50 yaşını aşmamış

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

2 ay önce

Satış Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Sinanpaşa

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor. Anadolu yakasında oturmaları ve rulman -bilya -kayış -kasnak konusunda bilgili olmaları şarttır.

8 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Medu Sağlık ve Öğretim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Ataşehirde bulunan firmamıza İngilizce ve ya Arapça bilenSatış Pazarlama elemanı arayışımız vardır.Yurtdışındaki müşterilerle görüşecek, anlaşmalı olduğumuz hastanelerle doktorlarla ilgili onlara bilgi verecek ve satış yapacaktır.Asgari maaş+prim+sgk

10 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Sinanpaşa

Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı içerisinde yer alan Teknopark idari binasındaki ofisimizde görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı/Reklam ve Tanıtım Uzmanı aramaktayız.Dijital kampanya yönetimi başta olmak üzere; dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 1 yıl deneyimi olan, yenilikçi ve popüler gelişmeleri takip edebilecek, iletişim ve koordinasyon becerisi yüksek takım arkadaşları aramaktayız.İstihdam İEP ( İş Başı Eğitim ) kapsamında gerçekleştirilecektir!

9 ay önce

Sinanpaşa Geneli Sektörler