Sinanpaşa Mali Müşavirlik/Muhasebe İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sinanpaşa Mali Müşavirlik/Muhasebe İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil Rezidans Bayan Temizlik / 2800+Agi / Ataşehir

VİZYON VİP - Sinanpaşa

BatıAtaşehir bölgesine bağlı; Barbaros mh rezidans projemiz’de çalışacak, 23-42 arası, 08:00 -:17:00 haftada 1 gün izin, 2800tl maaş+agi ile çalışcak bayan temizlik personeli aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villl a Projelerimizde Enaz 1 Yıl Temizlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

5 ay önce

Aşçı Yamağı (Çırağı)

Bi'tat Köftev & Döner - Sinanpaşa

Beylikdüzü 5M Migros AWMde Sivasın Meşhur Köftesi BİTAT Köfteci de Aşçı Yamağı olarak görev alacak.Çalışma saatleri : 12:00 - 21:00Hafta içi izin kullanacak.

1 ay önce

Üretim ve Sevkiyat Sorumlusu

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - Sinanpaşa

Plastik Ambalaj ve Medikal firmamızda çalışacak ÜRETİM VE SEVKİYAT SORUMLUSU aramaktayız.Üretimde işlerin organizasyonunu yapmak, ihtiyaçları tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Fason iş verilen atölyelerin ihtiyaçlarını tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Üretimde siparişlerin doğru, kaliteli olarak yapılması ve siparişlerin terminlere uygun sekilde tamamlanmasının takibi,Plastik, ambalaj sektöründe tercihen çalışmış,İş akışının düzgün ve uygun bir şekilde yürütülmesini sağlamak,İş emirlerinin yerine getirilmesini sağlamak,Depolama sürecinde stok takibini yapabilecek

1 ay önce

Sekreter

Av.Yunus Emre Keçeli - Sinanpaşa

Avukatlık ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamak,Günlük yemek hazırlamak,Misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmak,Gelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamak,Gerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmek,Telefon trafiğini yönlendirmek,Ajanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmak,Randevuları ayarlamak,Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,Gerektiğinde personelin adliyeler arası koordinasyonunun sağlanması, ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesinde ulaşımı sağlamak,Yöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

5 gün önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Sinanpaşa

Bizimle birlikte çalışacak Kasiyer çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Tornacı

Komel Tarım Makina San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamızda çalışacak tornacıya ihtiyacımız vardır.Servis+SSK+Yemek+Dolgun maaş

5 ay önce

TIR EHLİYETİ TAMPER ŞÖFÖRLERİ

Yes - Sinanpaşa

ŞEHİR İÇİ ADREGA KUM TAŞIMACILIĞI YAPACAK TIR ŞÖFÖRLERİ ALINACAKTIR İRRİBAT ŞAHSEN YAPILMASI RİCA OLUNUR 05078334741 Mustafa güneş

4 ay önce

Servis Teknikeri

Armas Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Üretimi yapılan ürünlerin elektronik devre ve nihai ürün yazılımlarının yüklenmesi , SMD Kart ve cihaz tamiri , kullanıcılara ait garanti içi ve dışı gelen cihazların kayıt, bakım onarım ve sevk işlemlerini yaparak satış sonrası ürünlere teknik servis hizmetinin verilerek problemlerinin giderilmesi, görevi ile ilgili dokümantasyonu düzenleyip , kayıtların tutulması görevlerini yapacak Servis Teknikeri” aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Elif Kağıtçılık San ve Dış Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Kapı firmaları için PVC folyo ithalatı ve satışı yapan firmamız için; ofiste çalışacak kadın Satış Elemanı alınacaktır.İŞ TANIMI:• .Müşterilerden gelen siparişleri alıp sevkiyat sürecini yönetebilmek ve takip etmek.• Satış ve tahsilatla ilgili bütün işlemlerin yapılması ve muhasebeye işlenmesi.***Başvuruda kesinlikle kimliğin anlaşılması için düzgün çekilmiş vesikalık resim eklenerek yapılmalıdır, resimsiz başvurular dikkate alınmaz.

3 ay önce

Börek Ustası

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Sinanpaşa

Fethiye merkezde bulunan işletmemize Börekçi Ustası alınacaktır.

11 ay önce

Makine Teknikeri

Arthemis Arıtma Sistemleri - Sinanpaşa

Makine Teknikeri aranıyor.

8 ay önce

Paketleme Elemanı

Mch Elektronik Hiz Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Depomuzda çalışacak arkadaşlar arıyoruz.Depo konusunda ve paketleme konusunda deneyimli olması şarttır.Depo yönetimi, raf ürün yönetimi deneyimli olmasını istiyoruz.Ürünlerin stoklanması ve istiflenmesi konusunda deneyimli olması gerekir.Gerektiğinde ürün alımı ve ürün dağıtımı yapması gerekir.Ehliyetli olması tercihimizdir.

6 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Sinanpaşa

Sakarya / Arifiye bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.

11 ay önce

Satış Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Catring firmamızda çalışacak acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Destek Personeli

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Web sitelerimize bakacak kadın eleman aranıyor. Çalışma saatlerimiz sabah 8.30 akşam 18.00Öğlen 12.00 13.00 arası yemek molamız vardır. Onun harici çay molalarımız vardır.Şartlarımıza kendini uygun gören genç bireyler ilanımıza başvuru yapabilirler.

9 ay önce

Bar Görevlisi

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Bar Görevlisi aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Pazarlama ve satışı işi mesleği ve kariyeri olarak gören ya da bu alanda ciddiyetle kendini göstermek isteyen ekip arkadaşları alınacaktır. Özellikle dijital pazarlama ve reklam alanında daha önce faaliyet göstermiş arkadaşlar tercih sebebidir.

1 yıl önce

Marangoz

Kaf Otelcilik Turizm ve Dış Tic A.Ş. - Sinanpaşa

Uluslararası otelimizde görevlendirmek üzere Marangoz aramaktayız.

9 ay önce

Bilgisayar Teknik Servisçisi/Bilgisayar Donanım Teknisyeni

Göktürk Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Bilgisayar ve çevre birimleri onarım, bakım ve demontaj montajdan sorumlu olacak personel aramaktayız.

4 ay önce

Güzellik Uzmanı

Gülcan Göksu Nails&Beauty - Sinanpaşa

Uzun vadeli ekibimizde Güzellik Uzmanı almaktadır. Kalıcı arkadaşlara ihtiyacımız var işini seven uzun vadede bizimle devam edebilecek elemanlar arıyoruz

4 ay önce

Sinanpaşa Geneli Sektörler