Sinanpaşa İthalat / İhracat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sinanpaşa İthalat / İhracat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Emlak Danışmanı

Alya Travel 61 Turizm Ltd Şti - Sinanpaşa

Beşirli Turizm ve emlak ofisine tecrübeli Emlak Danışmanı alınacaktır.

8 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Sinanpaşa

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Sekreter

İzoğlu Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Şirketimiz de görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

3 ay önce

Teknik Ressam

3T Havuzculuk Ltd Şti - Sinanpaşa

Havuz Ekipmanları imalatı yapan firmamıza Teknik Ressam aramaktayız.

2 ay önce

Mobilya Montaj Ustası

Onur Dayanıklı Tüketim Malları San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamıza şoförlüğü olan tecrübeli Mobilya Montaj Ustası alınacaktır.

1 yıl önce

Bellboy

Hotel Antroyal - Sinanpaşa

Bellboy pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.12 Ay açık 3 yıldız şehir oteliyiz. Lojman ve servis yoktur.

5 ay önce

BAY APARTMAN GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ / KADIKÖY ERENKÖY

VİZYON VİP - Sinanpaşa

Kadıköy, erenköy mh, bağdat caddesi apartman projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2530tl maaş + agi ile çalışcak bay danışma/güvenlik personeli aranıyor. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazımış olması şartımızdır. Şantiye hariç 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

8 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Sinanpaşa

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Depo Görevlisi(Tamamlanmış Ürün)

Boğaziçi Örme Kumaş San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

İpli̇k Depo Ve Örme Dai̇resi̇ Arasındaki İşleyi̇şi̇ Organi̇ze Edecek Üst Ami̇ri̇ne Rapor Verecekİpli̇k Depo Gi̇ri̇ş Çıkış İşleri̇ni̇ Taki̇p Ve Kontrolleri̇ni̇ YapacakDepo Sayım Sonuçlarını Ami̇ri̇ne Rapor Edecek.Bi̇lgi̇sayar ???? Kullanabi̇lecek. En Önemli̇si̇ İşi̇ni̇ Sahi̇plenecek. Gerekli̇ Sorumluluğun Bi̇li̇nci̇nde Olacak.---i̇pli̇k Depo dan Örme Dai̇resi̇ne İpli̇k Sevk Etmek---Örme Dai̇resi̇nde İşi̇ Bi̇ten İpli̇kleri̇ İpli̇k Depoya Sevk Etmek -- İpli̇k Depo Düzeni̇ni̇ Sağlamak.-- İpli̇k Depo Kontrol Ve Sayımını Yapmak-- Veri̇len Tali̇matlar Doğrultusunda İpli̇kleri̇ Toplamak.Zor Bir İş Değil. Sadece Partneriyle Koli v.s. iplikleri Depodan Elektrikli Kaldıraçla Alıp, Elektrikli Folk lift le Örme Makinelerine Teslim Edip, İplik Depoya İşi Biten İplikleri Düzenli Bir Şekilde Yerleştirmek.Önceliğimiz İşi Sahiplenmesi; İşi Kısa Zamanda Öğrenip Uyum Sağlanmasında Yardımcı Olacağız.

11 ay önce

Almanca Öğretmeni

Lisan Akademi Eğitim ve Dan Hiz Ltd Şti - Sinanpaşa

Genel Almanca ve Almanca sınavlarına yönelik eğitim verebilecek Almanca Öğretmenleri alınacaktır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Tarçın Cfe - Sinanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır. Saat 18:00 ile 23:00 saatleri arasında çalışma saatleridir.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Logocu Ajans - Sinanpaşa

İdeal aday, güçlü yaratıcı becerilere, vektörel ve matbaa tasarımlarını gösteren bir çalışma portföyüne sahip olacaktır. Bu aday, dijital ve basılı formlar gibi çok sayıda farklı tasarım platformuyla çalışma deneyimine sahip olacak.İdeal aday ofiste kendi bilgisayarıyla çalışması bekleniyor.

3 ay önce

Gıda Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Sinanpaşa

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için Gıda Mühendisi aramaktayız.İş Tanımı:Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına yönelik gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütmek,Üretim ve gıda güvenliği ile ilgili dokümantasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olmak,Üretim prosesinin takibi ve istenilen hedeflerin gerçekleştirilebilecek için kendisine verilen talimatların yerine getirmek.

11 ay önce

Aşçı

Rüzgar Gülü Anaokulu Kreş İnşaat ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Rüzgar Gülü Montessori Anaokulumuzda yemek yapacak Aşçı aramaktayız.

1 yıl önce

Atölye Ustası

Lord Reklam San A.Ş. - Sinanpaşa

Dijital baskı reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Atölye Ustası aranmaktadır.

10 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Nisbetiye Dent - Sinanpaşa

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Dem Fermuar Tekstil San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Fermuar imalatı yapan firmamıza vasıflı veya vasıfsız bayan eleman arayışımız mevcuttur.

3 hafta önce

Sekreter

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamıza Ofis Sekreteri aramaktayız.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Yılmaz Mühendislik Asansör - Sinanpaşa

Asansör ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

5 ay önce

Tercüman (Arapça)

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.Kadın adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir.

11 ay önce

Sinanpaşa Geneli Sektörler