Sinanpaşa Elementer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sinanpaşa Elementer İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Danışmanı

Outroad Academy Eğitim Otom İç Dış Tic ve San Ltd Şti. - Sinanpaşa

Firmamızda çalışmak üzere, Outdoor Ekipman ve 4X4 Araç Aksesuar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak,E-ticaret sitesine ürünlerin girişini yapmak,Yapılan satış faturalarının ve alınan ürünlerin alış faturalarının düzenli takibi.

11 ay önce

ACİL BAY APARTMAN GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ / KADIKÖY ERENKÖY

VİZYON VİP - Sinanpaşa

Kadıköy, erenköy mh, bağdat caddesi apartman projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2530tl maaş + agi ile çalışcak bay danışma/güvenlik personeli aranıyor. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazımış olması şartımızdır. Şantiye hariç 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

8 ay önce

Aşçı

Tiamo Eis Caffe - Sinanpaşa

Deneyimli Aşçı alınacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Jet Danışmanlık - Sinanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Aşçı

Sedef Ahşap Boya - Sinanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Aşçı arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

İş Yeri Hekimi

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Sinanpaşa

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermekte olduğumuz, İstanbul Anadolu Yakasındaki firmalarımız için tam zamanlı olarak görev almak üzere İş Yeri Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Beyaz Rüya Gelinlik - Sinanpaşa

Gelinlik modaevi tecrübesi olan, gelinlik üzerinde dantel dizayn yapmış tecrübeli bayan çalışma arkadaşları aranıyor.Sgk Maaş Yemek

2 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Delta Koleji Sancaktepe - Sinanpaşa

“Delta Koleji ; Lider Ruhlu Çağdaş Nesillerin Yıllardır yetiştirilmesinde en önde yer alan kurumuz.” 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’ nda· İstanbul İli Anadolu yakası ( Sancaktepe ) kampüsümüzde,· İlkokul kademesinde görevlendirilmek üzere,· Üstün Zekalılar Öğretmenliği yada Sınıf Öğretmenliği MezunuSınıf Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsit Laminat A.Ş. - Sinanpaşa

Arnavutköy/İstanbul da bulunan Arsit Laminat A.Ş mobilya fabrikamıza Vasıfsız Eleman alınacaktır.

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Efem Ambalaj Temizlik San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Fatura düzenlemek ve muhasebeleştirmekCari hesap takibi b-a b-s mutabakatlarını yapmakGünlük olarak gelen giden evrakların işleme hazırlanması ve dosyalanmasıAlış ve satış raporlarının hazırlanmasıPersonel maaş takibi

9 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Uçak)

Ahmel Havayolları Turizm Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Kurumsal seyahat danışmanlık hizmetlerimizde uygulamanın her etabında görev alarak yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti otel rezervasyon ve satışı yapabilecek en az 1 yıl deneyimli Bilet Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Elektrik Mühendisi

Fimsan Yapı Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Ofis &Şantiyede görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

3 ay önce

Tıbbi Sekreter

Promedikal Tıbbi ve Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

İzmir Çiğli de doktor yanında tam zamanlı çalışacak, Tıbbi Sekretere acil ihtiyacımız vardır

11 ay önce

Pazarlama Elemanı

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Pazarlama Elemanı iş arkadaşları arıyoruz.Not : Servisimiz yoktur. Ulaşımda sıkıntı çekmeyecek arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

1 yıl önce

E-Ticaret Uzmanı

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, • Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması, • Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması, • Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimi • Ürünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlama • Web analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi, • Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması • Pazaryeri süreçlerini takip etmek • Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,• Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,• Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,• Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,• Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,• Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek

1 yıl önce

Housekeeping Elemanı

Acroter Hotel - Sinanpaşa

4 yıldızlı 59 odası bulunan otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Sinanpaşa

Firmamızda çalışmak üzereÖn Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Servis+yemek+SGK vardır.

11 ay önce

Yemek Dağıtım Elemanı (Kepçeci)

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

İnşaat firmasında yemek dağıtımında görev yapacak yatılı, erkek Yemek Dağıtım Elemanı alınacaktır. Şartlar işverenle görüşülecektir.

11 ay önce

Housekeeping Elemanı

Kılıç Motel - Sinanpaşa

Firmamızda görevlendirilecek Houseekeeping Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Anka Sinerji İç ve Dış Ticaret A.Ş. - Sinanpaşa

Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşı alınacaktır.

4 ay önce

Sinanpaşa Geneli Sektörler