Sinanpaşa Dayanıklı Tüketim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sinanpaşa Dayanıklı Tüketim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Zeytin Gayrimenkul - Sinanpaşa

Doğru yerde başlamak sizi yarışta bir adım ileri taşır.Dünya markası Remaxin EGE BÖLGEde bulunan EN BAŞARILI OFİSİ ZEYTİNnde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaya ne dersiniz?Gayrimenkul Danışmanlığı; kendi işinin patronu olmak isteyen, küçük sermayeler ile büyük bir bilgi birikimini kullanıp çok daha büyük kazanç ve çevre sağlamak isteyen kişiler için büyük fırsatlar sunmaktadır. Gayrimenkul Danışmanlığı bir girişimcilik çalışma modeline sahiptir.Önceki iş yaşamında farklı meslek kollarında, farklı pozisyonlarda çalışmış bulunan ve bu durumu değiştirmek isteyen kişileri ya da henüz iş yaşamına yeni başlamayı düşünen ancak en iyi karar nedir diye düşünen genç girişimci ruha sahip arkadaşlarımızı gelecek günlerde daha iyi bir yaşam ve kendilerini daha mutlu hissedebilecekleri bir mesleğe davet ediyoruz.2011 yılında kurulan, 76 kişiden oluşan ve her geçen gün büyüyen Gayrimenkul Danışmanı ekibimizle EGE BÖLGESİNİN EN BÜYÜK OFİSİyiz.Ofis içi eğitimler, sahada tecrübeli danışmanlardan koçluk ve oryantasyon programları ile kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.Karşıyaka başta olmak üzere, İzmirin tüm ilçelerinde çalışmak üzere kendini yetiştirmek ve uzman olmak isteyen, yeni girişimcileri ya da mevcut kariyerini yeni bir ortama taşımak isteyen profesyonelleri aramıza katılmaya davet ediyoruz.Tek bir cüretkar başarı, neyin mümkün olduğuna dair tüm fikri değiştirebilir.Graham Greene

3 ay önce

Tercüman

Dilmen Tercüme Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Dilmen Tercüme Hizmetleri bünyesinde, başta İstanbul ve tüm Türkiyedeki yazılı ve sözlü çeviri projelerinde görevlendirilmek üzere Serbest Tercümanlar aramaktayız.

1 yıl önce

Montaj Elemanı

Gnc Cam Yapı İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Alüminyum doğrama cambalkon sektörlü firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı alınacaktır

1 ay önce

Kimya Mühendisi

Şahgün Ambalaj Kimya ve Gıda San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamıza yetiştirilmek üzere Kimya Mühendisi aramaktayız.

8 ay önce

Acil Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - Sinanpaşa

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

4 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Altıkalem Kurs Merkezi - Sinanpaşa

KURS merkezimize Lgs,Tyt,Ayt konularına hakim deneyimli Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Yeşilpınar Akademi Eğitim Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere ; Ortaokul Fen / Lise Biyoloji derslerine girecekÇalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Nöralgo Tibbi Cihazlar San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Tıbbi cihaz satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın pazarlama bölümünde istihdam edilmek üzere ‘SATIŞ TEMSİLCİSİ’ arıyoruz.İŞ TANIMI• Sorumlu olduğu bölge dahilinde müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,• Müşteri ihtiyaçlarının analiz edilerek, satışların gerçekleştirilmesi,• Satış hedeflerine ulaşmak için çalışmalar yapılması,• Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket müşteri portföyünün arttırılması,• Sağlık profesyonellerine tanıtımın yapılması,• Gerçekleştirilen satış ve bölüm faaliyetleriyle ilgili rapor tutularak birim yöneticisine düzenli olarak bilgi verilmesi.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Vektor Aluminyum San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Doru Kırtasiye - Sinanpaşa

Kırtasiye sektöründe çalışmış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Aşçı

Rüzgar Gülü Anaokulu Kreş İnşaat ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Rüzgar Gülü Montessori Anaokulumuzda yemek yapacak Aşçı aramaktayız.

1 yıl önce

Satınalma Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Sinanpaşa

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Satınalma Müdürü aranmaktadır.İhtiyac duyulan tüm mal ve hizmetlerin talep edilen şartlara, şirket politikalarına ve bölüm hedeflerine uygun koşullarla alımının yapılması ve bunlarla ilgili raporlamaların, istatistiklerin ve veri analizlerinin yapılmasıTedarikçilerden gelen tekliflerin değerlendirilmesi, en uygun seçeneklerin tespit edilerek, alternatif tedarikçilerle görüşmelerin yapılması ve anlaşma koşullarının (fiyat, miktar, kalite, teslim terminleri, ödemeler, vb.) yürütülmesi,Tedarikçi performans parametrelerini izleyerek, tedarikçi geliştirmek. Alternatif tedarikçi yaratmak.Tedarik sözleşmelerini hazırlama ve uygulama süreçlerinin gerçekleştirilmesi sağlamak.

3 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Zenatürk Eğitim Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Şirket içinde çalışabilecek Ön Muhasebe - Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Model /Manken

Ziwod / Umutcan Kuruüzüm - Sinanpaşa

Firmamız için takım arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Mht Kimya San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Üretimini yapmakta olduğumuz boya ve antifiriz ürünlerinin satışını yapacak Satış Danışmanı alınacaktır.

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

İnc İnşaat - Sinanpaşa

İzmir Göztepede bulunan İnşaat Firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Motor Mekanik Ustası

Sezer Motorlu Araçlar - Sinanpaşa

Ankarada DEUTZ motorların yedek parça satışını ve bakım onarımını yapmaktayız.

5 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Lame Tekstil Dış Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ARANIYOR - LAME TEKSTİLİlan Detayı: - YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, - 18-25 YAŞ ARASI, - DİKSİYONU DÜZGÜN,Kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Detaylar: - Şirket içi iletişim çalışmalarına destek vermek ve telefonlara bakmak, - Şirkete ait uygulamaların kullanıcı deneyimi açısından geliştirilmesine katkıda bulunmak, - Sosyal medya, reklam ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmak, - Raf ve ofis düzeninden sorumlu, - Şirket markalarının güncel kalmasını sağlayacak içeriklerin üretilmesine katkı sağlamak.

8 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Alanyalı Elektrik & Elektronik - Sinanpaşa

Araç ile elektrik arıza giderimi, montaj, elektrik tesisat ve kablolama işlerinin yapılması için Elektrik Teknisyeni arıyoruz.

5 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Başdanışman Sağlık İş Sağlığı San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

İş sağlığı ve güvenliği hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli b sınıfı ehliyeti olan azimli ve sektörde başarı hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktayiz

2 ay önce

Sinanpaşa Geneli Sektörler