Sinanpaşa Ağır Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sinanpaşa Ağır Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Operatör

Yılkanur İnşaat San ve Tic A.Ş. - Sinanpaşa

TOKİde komatsu marka teleskopik yükleyici operatörü arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Global Oyuncak San ve Dış Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

???? İŞ İLANI - Dış Ticaret Satış Uzmanıİş Açıklaması:Adana’da oyuncak üretimi yapan firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip Dış Ticaret Satış Uzmanı / ihracat Uzman adayı arayışımız söz konusudur.• İhracat pazarı, iş geliştirme fırsatlarını değerlendirip satışa dönüştürmek.İhracat uygulamaları, gümrük, banka mevzuatları, lojistik işlemleri hakkında bilgi sahibi veyaöğrenmeye istekli.• Mevcut ve potansiyel müşteri ziyaretlerini planlamak, gerçekleştirmek ve raporlamak.• Müşteri ihtiyaç analizi ve satış tahminleri yaparak, satış stratejilerinin geliştirilmesine destekolmak.• Yurtdışı fuar katılım çalışmalarını planlayıp yönetmek. Teklif, sipariş, sevkiyat, ödeme takibiyapmak. Yurtdışı fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilkteması kurmak.

4 ay önce

Depo Elemanı

Polat Orman Ürünleri Gıda San Tic A.Ş. - Sinanpaşa

Polat Orman Ürünleri 1930dan beri Elazığda ve Doğu Anadoluda ahsap sektöründe hizmet vermektedir.Firmamız mobilya ve inşaat malzemeleri üretimi, perakende ve toplu satışı yapmaktadır.Kültürümüz dürüstlük, hesap verebilirlik ve güvenlik tutkumuzu yansıtır. Bu kültür, iş gücümüzün kalitesi ve sürekli iyileştirme, güvenli bir ortamda çalışma ve müşteri hizmetleri konusunda olumlu bir tutum üzerine kurulmuştur. Polat Orman Ürünleri ekibini güçlendirmek için Depo Elemanı aramaktadır.

3 ay önce

Vize Danışmanı

Olympos Vize Danışmanlık Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Vize Danışmanı arıyoruz.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İkra İletişim Telekomünikasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

2017den bugüne sektöründe önde gelen çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyeti vizyonu ile hedeflerine koşan, Şirketimiz Bünyesinde (D-SMART+MİLLENİCOM+DİGİTURK+TİVİBU+TTNET ) Projelerimizde görevlendirilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.Maaş+Prim+SGK+Yemek (Madenler metrosuna yakın)

1 ay önce

Sekreter

Olay Gazete - Sinanpaşa

Bilgisayar kullanmayı bilen, Ofiste genel temizlik ve sekreterya işleri ile ilgilenecek Bayan eleman aramaktayız.

5 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

Ömer Şafak Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Mobilya aksesuarları mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.Sorumluluk alanındaki ürünleri tanıyıp , müşterilere uygulamaları hakkına bilgi vermek,Firmamızı kurumsal ve bireysel müşteriler karşısında en iyi şekilde temsil etmek,Portföye yeni müşteriler eklemek amaçlı görüşmeler yaptırmak,Satış işlemlerini faturalandırmak ve satış sonrası destek vermek,Çalışma ortamını sürekli düzenli tutmak.

11 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Sinanpaşa

Danışmanlığını yaptığımız Kartal Adliyesine yakın lokasyondaki site yönetiminde görevlendirilmek üzere, Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 hafta önce

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Dentamer Diş Sağlığı Hiz San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Dentamer diş kliniği markası olarak,diş hekimliği ile ilgili hastalarımızın her türlü ihtiyacına , hasta memnuniyetini esas alarak, güncel ve teknolojik imkanların tamamını kullanarak , uzman ve deneyimli hekimlerimiz ile çözüm bulma odaklı çalışan , bu anlamda kendisine diş hekimliği sektöründe sağlam temeller üzerine oturtmuş bir kliniğiz.Bu bağlamda, kurumlara tanıtım , sunum ve teklifler ile tedavi ihtiyacı olan potansiyel hastalarımız ile kliniğimiz arasında köprü vazifesi kurarak bağlantı kurmamızı , ihtiyaçlara cevap vermemizi sağlayacak özgüveni yüksek , iletişim kabiliyeti gelişmiş , enerjisi yüksek Kurumsal Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

10 ay önce

Asistan

Avukat Onur Günaydın Hukuki Danışmanlık - Sinanpaşa

Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisimizde Yönetici Asistan/Sekreter pozisyonunda, çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Misafir Hizmetleri Yetkilisi

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Sinanpaşa

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Misafir Hizmetleri Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Pazarlama Elemanı

Doru Kırtasiye - Sinanpaşa

Kırtasiye sektöründe çalışmış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

4 ay önce

Üretim Planlama Personeli

DY Halı Dış Ticaret A.Ş. - Sinanpaşa

Fabrikamız bünyesinde halı üretiminde çalışacak üretimi takip edecek siparişleri alıpsıralamaya koyacak ve takibatını yapacak aktif çalışmaya uygun üretim planlamada tecrübesi bulunan office programlarına hakim çalışma arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Döner Ustası

Chef Döner - Sinanpaşa

Chef Dönere Döner Ustası aranmaktadır.

11 ay önce

Gıda Mühendisi

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Catering firmamızda çalışacak Gıda Mühendisi arkadaş arıyoruz.

4 ay önce

İhracat Satış Temsilcisi

Eska Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız.• Mevcut ve potansiyel müşterilerle ilişkileri satış odaklı sürdürecek,• Pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit edecek ve satışa dönüştürecek,• Siparişlerin alınmasından hazırlanmasına ve teslimlerine kadar süreçlerin takibini yapacak,• Yurt dışı seyahat ve fuar organizasyonlarına katılacak,• Dış Ticaret operasyon ve gümrükleme işlemlerine hakim• Belirlenen hedefler doğrultusunda satışları arttıracak,• Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayacak,• Şirkete gelen talepler ve pazar araştırmalarından elde edilen veriler doğrultusunda satış faaliyetlerinde bulunacak,• Faaliyetleri ile ilgili düzenli raporlar hazırlayacak.

11 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

FFK İnşaat Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Sinanpaşa

Firmamıza minimum 5 yıl deneyimli sorumluluk alabilecek, tercihen smm bay Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Aşçı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Sinanpaşa

Bahçelievlerde bulunan firmamızda, 8 kişiye öğlen yemeği yapmak üzere part-time Aşçı alınacaktır.Çalışma süresi haftada 5 gün 2 saattir.Bahçelievler-Yenibosna Merkez yakınında ikamet eden adayların başvurular değerlendirilecektir.Maaş asgari ücret üzerinden hesaplanacaktır.

10 ay önce

Mutfak Görevlisi

John Richardo (Edo Ayakkabı Tekstil San ve Tic Ltd Şti) - Sinanpaşa

Mutfak ve temizlik işlerinde çalışacak eleman aranıyor.

5 ay önce

Sinanpaşa Geneli Sektörler