Silivri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Silivri İş İlanları


Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Silivri

Satış Temsilcisi adaylarını bekliyoruz.İş tanımı-Proje ile ilgili hizmetlerin yürütülmesi,müşteri yönetimi, firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması-Kitle (hedef) tespitinin doğru yapılması-Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması-Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe (kitleye) doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi-Müşteri portföyünün oluşturması

5 gün önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Silivri

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

5 gün önce

Sekreter

Agenda Giyim - Silivri

Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Sekreter alınacaktır.

5 gün önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Silivri

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

5 gün önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Sipari Restoran İşletmeleri Tic Ltd Şti - Silivri

Tecrübeli Bay /Bayan Garson elemanlarımıza yardımcı olarak çalışabilecek ,İzmir Balçova ve çevre ilçelerde oturan Komi Elemanlar

1 hafta önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Sipari Restoran İşletmeleri Tic Ltd Şti - Silivri

Halkla İlişkiler Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.Fotoğraflı Cvler değerlendirmeye alınacaktır.

1 hafta önce

Tezgahtar

Alfa Roma Butik - Silivri

Kadın giyim mağazamızda çalışacak Tezgahtar alınacaktır.

1 hafta önce

Kasiyer

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Silivri

Eminönü bölgesine yakın ikamet eden gıda sektöründe çalışmış bay / bayan Kasiyer çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 hafta önce

Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Silivri

Ofisimize Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.Konum: Çağlayan,İstanbul

1 hafta önce

Şoför

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Silivri

SRC Belgesine Sahip Sevkiyat Şoförü alınacaktır.

1 hafta önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Silivri

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

1 hafta önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Silivri

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Kaynak Ustası

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Silivri

Firmamıza Gaz Altı Kaynak Ustası alınacaktır.

1 hafta önce

Teknik Ressam

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Silivri

Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Yeni kalıp tasarlayabilen, Tel Erezyon firmasıyla uyumlu şekilde çalışabilen, Eski Kalıpları revize edebilecek, Yeni ürün tasarlayabilen ,Eski ürünleri revize edebilecek, Ürünleri Renderlarını alabilecek Teknik çizim yapacak Teknik Ressam arıyoruz.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Silivri

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Armolin Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Silivri

Firmamız; örme, dokuma ve çorap sektörlerine yönelik iplik üretmektedir. Şirketimiz bünyesinde çalışacak aşağıda yazılı özelliklere sahip Muhasebe Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Yurtiçi alım satım, İthalat-ihracat, işlemlerine ilişkin muhasebe kayıtlarının yapılması,Tahsilat- ödeme işlemlerinin (nakit-çek-senet- havale) takibinin yapılması ve muhasebeleştirilmesi,Cari hesap hareket takiplerinin yapılması ve mutabakatların sağlanması (BA/BS),Muhasebe evraklarının düzgün bir şekilde arşivlenmesi ve raporlama işlemlerinin yapılması.

1 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Warwick Hotel Ankara - Silivri

Kavaklıdere Tahran caddesinde bulunan WARWICK otel için tercihen opera bilen Resepsiyon Görevlisi aramaktayız. İş Tanımı:• Ön büro -resepsiyon görevlisi olarak çalışacak,• Misafir kabul işlemlerini gerçekleştirecek,• Ön kasa işlemlerini yürütecek,• Telefon ve mail ile gelen rezervasyonları takip edecek,• Ön büroya ilişkin raporlamaları yapacak,• Otel yöneticileri tarafından verilen görev ve talimatları eksiksiz yerine getirecek,

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Arma Gayrimenkul - Silivri

Arma Gayrimenkul Ltd. Şti. firmasında çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.%50 oranla kendi maaşınızı kendiniz belirleme fırsatı ve kendi aracınızla çalışmak üzere, ofisiniz bizden. Kısacası deneyimli arkadaşlar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

1 hafta önce

Sekreter

Tekas Tekstil Tic ve San A.Ş. - Silivri

Tekstil ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.Tüm haklar tarafımızca sağlanacaktır.Çalışma Saatleri:Hafta içi : 08:30 - 18:00Cumartesi: 08:30 - 13:00Not: Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören gibi semtlerden olması ulaşım problemi olmaması tercih sebebidir.

1 hafta önce

İstanbul Bölge Satış Mühendisi

Cantez Elektrik Mühendislik San Ve Tic Ltd Şti - Silivri

Firmamızda çalışmak üzere İstanbul Bölge Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ve aktif saha satışı yaparak portföye yeni müşteriler kazandırmak,Sorumlu olduğu bölgedeki hedeflerini gerçekleştirmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için motivasyonunu güçlü tutmak,Bölgesindeki müşterileri düzenli ziyaret ederek sipariş ve ödemelerini takip etmek,Gerektiğinde ekip arkadaşlarına ofis içi destek vermek,İlgili birim yöneticilerine düzenli raporlama yapmak,Hedef müşterileri belirlemek, ziyaret planları ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli aksiyonları almak,Teklifler hazırlamak ve takibini yapmak,Müşterilerin ihtiyaçlarını gözlemleyerek aksiyon almak.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Kuğu Aksesuar ve Turizm San Tic Ltd Şti - Silivri

Moda ve yaşam tarzı hakkında tutkulu musunuz?Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmaktan keyif alıyor musunuz?O halde şu görevler ile Swarosvki takımımıza Satış Danışmanı olarak katılabilirsiniz!Konum: İstanbul Beşiktaş, SarıyerSizi Neler Bekliyor?Swarovskide insanlarımız da ürünlerimiz kadar parlaktır. Satış Danışmanı (tam zamanlı veya yarı zamanlı) olarak bizlere katılırsanız, premium moda ve mücevher ürünlerine sizin duyduğunuz tutkuyu paylaşan harika bir takımla tatminkâr bir pozisyonda çalışacak ve tabii ki, gerçekten ikonik olan küresel bir marka ile çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Müşterilere ürün seçimlerinde tavsiyelerde bulunacak ve üstün bir müşteri deneyimi sunacaksınız. Teslimat ve fiyatlandırma süreçlerine destek olacak ve butik görünümünün her zaman davetkar olduğundan emin olacaksınız. Bunun yanında, stok yenileme ve kasanın işletilmesi süreçlerine de destek olacaksınız.Neler Sunuyoruz?Satış Danışmanı olarak çalışmak, yalnızca bir işten çok daha fazlasıdır. Bu, köklerini miraslarından alan, dünya çapında kalite ve yaratıcılığı ile tanınan bir markanın trendlerini belirlemektir. Cazip maaşı, prim potansiyeli ve cömert personel indiriminin yanı sıra, tam potansiyeline ulaşabilmeniz için sizlere çeşitli imkânlar sunuyoruz. Bu özellikler size tanıdık geliyor mu? Öyleyse, parlak bir kariyer için hemen başvurun. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, bir görüşme ayarlamak için sizinle iletişime geçeceğiz.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Efe İskele Kalıp Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Silivri

Firmamıza Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Grafik Tasarım Stajyeri

Moodist Hastanesi - Silivri

Psikiyatri ve Nöroloji alanında 2016 yılından bu yana Üsküdar Acıbadem’de hizmet veren hastanemizin Kurumsal İletişim ve Sosyal Medya biriminde görev alacak bir Grafik Tasarım Stajyeri arıyoruz.

1 hafta önce

AB Proje Asistanı

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Silivri

Panorama Uluslararası Eğitim ve Proje Danışmanlık Şirketi Ankarada görevlendirilmek üzere AB Proje Asistanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Avrupa Birliği Projeleri yazma kapsamında Erasmus+ Projeleri yazımı,AB Hayat Boyu Öğrenme Programı doğrultusunda proje yazım ve danışmanlık hizmeti sağlamak,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak.Projeler Türkçe hazırlanacaktır ancak İngilizce bilmek tercih sebebidir. Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar önce eğitime alınacak, eğitimde başarılı olanlar ile freelance proje yazarı olarak devam edilecektir. Pozisyon için 10 kişi alınacaktır.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Hekimler Birliği Vakfı - Silivri

Sivil toplum kurumunda Prof. Dr. ve onun özel statüsü ile ilgili çalışacak Yönetici Asistanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Depo Sorumlusu

Asil Kargo - Silivri

Hizmet yolculuğuna farklı bir renk, farklı bir vizyon katarak kurumsal karGO taşımacılığında, teknoloji, disiplin ve güler yüzlü özenli hizmet anlayışı ile 2012 yılında başlayan Asil KarGO her gün dünün üzerine tuğlalar koyarak yarını tesis etmektedir.Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli olarak firmamızın Bayrampaşa ve Gebze Şubelerinde çalışmak üzere Depo Sorumlusu personel alımı yapılacaktır.

1 hafta önce

Enjeksiyon Ustası

Nazkaya Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. - Silivri

Silivri fabrikamıza deneyimli Enjeksiyon Ustası alınacaktır.Aranan özellikler dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Difose Bilişim Bilgisayar Tic Ltd Şti - Silivri

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy (Çayyolu Metro Durağı yakını) bulunan ofisinde tam zamanlı olarak aşağıdaki özelliklere sahip personel alınacaktır;İş tanımı• İdari binanın günlük genel temizlik ihtiyaçlarının sağlanması• İdari binanın tertip ve düzeninin sağlanması,• (10 kişilik) personel öğle yemeğinin yapılması,• Misafir ağırlama ve personele içecek ikramlarının yapılması,• Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibi, ihtiyaçların tespiti ve ilgili birimlere aktarılması,Çalışma SaatleriHafta içi: 08:30-18.00CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

2 hafta önce

Pazarlama Danışmanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Silivri

Kurumsal bir firmamız için 1 firma içerisine 2 sahada aktif araç kullanacak satış tecrübeli bayan Pazarlama Danışmanları arıyoruz. Maaş+ prim+ ssk +yemek kart gibi tüm olanaklara sahip olacak.sahada görevli personellere araç verilecektir.

2 hafta önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Silivri

Barista aramaktadır.

2 hafta önce

Silivri İşkur İş ilanları

Silivri İş ilanları bakımından ön görünen hizmet ve hizmet içi iş alanlarında artık daha da aktif ve etkin bir perspektifte bulunarak bütün İstanbul Silivri blögesinde yasayan ya da ikamet eden bireyler inç ön görülen destek ve kazanımları da iş yönünden elde edersiniz. Buna paralel olarak da bütün zamanların en basit iş bulma sistemi olan bu sistem açısından elde edeceğiniz pek çok iş alanlarında fırsatlar ile de size bu tektik kapsamında tecrübeli olan pek fazla bireylere iş sahibi olma yolu açılacaktır. Buna yönelik olarak da Moda ve tekstil tasarımı iş ilanları manasında bu gibi birçok içeriği düzenli olarak bu sistem üzerinden takip ederek iş elde edersiniz.
Silivri Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akören, Alibey, Alipaşa, Balaban, Bekirli, Beyciler, Büyükçavuşlu Merkez, Büyükkılıçlı, Cumhuriyet, Çayırdere, Çeltik, Danamandıra, Fatih Silivri, Fenerköy, Fevzipaşa, Gazitepe, Gümüşyaka Merkez, Hürriyet, İsmetpaşa, Kadıköy, Kavaklı, Kurfallı, Küçük Kılıçlı, Küçüksinekli, Mimarsinan Silivri, Ortaköy Merkez, Piri Mehmet Paşa, Sancaktepe, Sayalar, Selimpaşa Merkez, Semizkumlar, Seymen, Sinekli, Yeni, Yolcatı
Silivri İşkur İletişim Adresi
Fatih Mah. Kalyon Sok. No:5 , 34500, Büyükçekmece, İSTANBUL
Silivri İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 883 80 47 , Fax:(212) 883 80 43 , E-mail:istanbul@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler