Siirt Yapı / Denetim İş İlanları - Pro Kariyer

Siirt Yapı / Denetim İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Ressam

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Siirt

İşletmemiz de Teknik Ressam departmanında çalışabilecek aradığımız nitelikleri sağlayabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır

21 saat önce

Mobilya Ustası

Cevher Ahşap Doğrama - Siirt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mobilya Ustası alınacaktır.Lojman imkanımız yoktur.

3 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. - Siirt

Kurumsal Satış Temsilcisi alınacaktır.İş Tanımı:* Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda her türlü satış faaliyetinin gerçekleştirilmesi,* Mevcut ve potansiyel müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilerek ihtiyaçların belirlenmesi,* Şirket stratejileri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünü yönetip, yeni müşteriler bulmak,* Satış tekliflerinin hazırlanarak takibinin yapılması ve gerektiğinde hizmetlerimiz ile ilgili bilgi verilmesi,* Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek çapraz satış yapmak,* Müşteriler, pazar ve rakiplerle ilgili analizler ve raporların hazırlanması,* Satış ekibinin hedeflerine ulaşmasında katma değer sağlayarak, takımla birlikte hareket etmek.

2 ay önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - Siirt

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

1 hafta önce

Kuaför

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Siirt

Irakta çalışacak iyi derecede arapça yada ingilizce bilen deneyimli 3 Bayan Kuaför,3 Erkek Kuaför2 Bayan Dövmeci ihtiyacı bulunmaktadır.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic ltd Şti - Siirt

Tarım sektöründe faaliyet gösteren POLTAR Gıda ve Tarım İnş.San.Tic.Ltd.Şti Eyyübiye/ŞANLIURFAda bulunan firmamızda temizlik ile şirket yöneticilerine ve misafirlere çay, kahve servisi yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

MEDİKAL SATIŞ ELEMANI

TOPRAK TİBBİ ÜRÜNLER - Siirt

bursa gürsuda sağlık malzemeleri satışı yapan firmamıza diksiyonu düzgün,insan ilişkilerinde başarılı,en az 2 yıllık yüksek okul mezunu, ofis işlerini bilen ofis prog. kullanabilen bayan eleman alınacaktır müracaat tel: 0224 371 46 35

3 ay önce

Satış Danışmanı

Since 2018 Universal Company - Siirt

Anadil seviyesinde Almanca bilen Satış Danışmanı alınacaktır.

4 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Mollaoğlu Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Siirt

Mollaoğlu Otomotiv Güneşli servisimizde çalışacak rot, balans, sökme-takma, ön takım parça düzeni ve parça tespiti işlerinden herhangi birini yapabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Biyomedikal Mühendisi

Düzey Medikal Cihazlar San Tic Ltd Şti - Siirt

Şirketimizin dış ticaret departmanında çalışabilecek iyi derecede İngilizce konuşabilen Biyomedikal Mühendisi alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Türk Telekom - Siirt

Türk Telekom TTBN Bayisinde çalışmış Bay - Bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Siirt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Araç ve Personel Takip Sorumlusu

Yaztur Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Siirt

-Araç sicil dosyalarının tutulması ve ruhsat bilgilerinin sisteme girilmesi ve takibi (Marka, Model, Motor-şasi no, Teknik özellikleri v.s.)-Sefere çıkan araçlara, belirlenen oranlara göre yakıt verilmesi,-Araç tamir-bakım istatistiklerinin hazırlanması, maliyet hesapları ve takibi,-Araç muayenelerinin düzenli olarak yapılmasını sağlamak,-Araç sigorta (trafik, kasko) işlemlerinin takibi ve maliyetler,-Araç amortisman maliyetlerinin hesaplanması,-Araçlar ile ilgili genel işletme giderleri ve yetki belgesi ücretlerinin analizi,-Güzergâh maliyetlerinin hesaplanması,-Akaryakıt maliyetleri ve kilometre/sefer bazında analizler,-Güzergâhlarda uydu destekli araç takibi ve kontrolü,-İhlallerin takibi (hız, güzergâh, sürüş süreleri v.b.)-Araç alım-satım işlemlerinin takibi ve yürütülmesi,-Araç ve Personel kayıt ve takibi

4 ay önce

Php Developer

Okan Danışmanlık Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Siirt

Php Developer takım arkadaşları arıyoruz. Güvenlik, performans ve optimizasyon konularına önem veren.İşini severek yapan, kendini geliştirmeye istekliProjelere kendisini adayan ve amaç edinen

1 ay önce

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler)

Novatech Kontrol Sistemleri Tic Ltd Şti - Siirt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 ay önce

İşçi

Vibrakim Vibrasyon Kimyasalları San Tic Ltd Şti - Siirt

Şirketimizde fason/stok üzerine fason fabrikamızda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Siirt

2012 yılında İzmir’de kurulan Sonka Su Teknolojileri A.Ş Su Arıtma Sistemleri; kurulduğu günden bugüne evsel ve endüstriyel alanda, kaliteli ve sağlıklı suyla buluşturmayı kendine görev edinmiş, yaptığı çalışmalar ve projelerle birçok yerde de bunu başarmıştır. Sonka Su Teknolojileri A.Ş olarak,endüstriyel manada birçok çözüm üretmekteyiz. Filtrasyon sistemleri, yumuşatma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri ve ters osmoz sistemleri gibi birçok alanda ürettiğimiz projelerle müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere su arıtma cihazımızın satışını aktif sahada yapabilecek deneyimli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.Deneyimsiz arkadaşlara da eğitim verilecektir.

1 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Selim Ofset Etiket & Matbaa - Siirt

Matbaamızda çalışacak Stajyer aramaktayız.

3 hafta önce

Aşçı

Bolu Merkez Lokantası - Siirt

Tablot Aşçısı ve Aşçı Yardımcısı arıyoruz.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Harman İnşaat Tic ve San A.Ş. - Siirt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.Toplantı ve randevuları organize etmek, Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak, Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak, Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak, Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek, İletişim bilgileri kaydını tutmak, Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak, Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak, Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek, Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak.

3 ay önce

Siirt Geneli Sektörler