Siirt Demiryolu Araçları Sanayi İş İlanları - Pro Kariyer

Siirt Demiryolu Araçları Sanayi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gece Müdürü (Otel)

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Siirt

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışacak Gece Müdürü (Otel) aranmaktadır.

4 gün önce

Satış Elemanı (Perakende)

Eran Elektrik Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Siirt

Mağaza içi toptan ve perakende elektrik malzemeleri satışında çalışmak üzere Satış Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Özsağlam Petrol & Angels Park Otel - Siirt

Angels Park Otelde görevlendirilmek üzere Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Anka Yabancı Dil Kursu - Siirt

İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı

Viva İş Güvenliği ve Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Siirt

Çalışma yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği açısından uygunluğunu denetleyecek, Tehlikeli durum ve hareketleri tespit ettiğinde müdahale edecek ve durumu raporlayacak, Uygunsuzluklar ile ilgili önlem aldıracak, Yetiştirilmek üzere, En az 5 ay Tersane Tecrübeli Bay İş Güvenliği Saha Personelleri alınacaktır.

3 gün önce

Mutfak Görevlisi

Azizoğlu Otomotiv - Siirt

Galeride sadece çay servisi ve 5-6 kişilik öğün yemeği yapacak personel aranıyor.Pazar günleri tatil hafta içi ve hafta sonu cumartesi sabah işe geliş ve akşam gidiş saatleri başvuru sonrasında uygun adaylara gerekli bilgiler verilecektir.

3 ay önce

Elektrik Ustası

Elk Grup Elektrik İnşaat Tur ve San Tic Ltd Şti - Siirt

Emlak Konut, Konya Toplu Konut Temaşehir Projesinde Çalışacak Elektrik Ustası Alımı yapılacaktır.***Konaklama,Yemek,Sgk İşveren Tarafından Karşılanacaktır.

2 ay önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Siirt

Sezonluk katalog çekimlerinde çalışacak Model /Manken aranmaktadır.

4 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Öztürk Sungur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Siirt

Sigorta sektöründe deneyimli bay-bayan Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır

3 ay önce

Bayan satış elemanı arıyorum

Model life - Siirt

Giyim üzerine çalıştığım şirketimiz bünyesinde evinde çalışabilecek bayan arkadaşlar arıyoruz günlük 35.40.aylik1.000tl kazanmak isteyen bayanlar arkaslar lütfen iletişime geçiniz

2 ay önce

Bulaşıkçı

Kamp Otel Yeşilkent - Siirt

Didim Akbükde bulunan tesisimize Bulaşıkçı alınacaktır.

3 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Lasalle College - Siirt

Kanada ya bağlı eğitim kurumumuza bayan Halkla İlişkiler Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Siirt

Online satış Ofisimizde çalışacak Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Proje Danışmanı

Güneş Gayrimenkul - Siirt

Turizm sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamızın yeni kurulacak proje danışmanlığı ekibi için yetiştirilmek üzere 18-25 yaş aralığında bay-bayan personeller alınacaktır.Yapılacak işle ilgili işe başlayan adaylara gerekli sektörel eğitimler firmamız tarafından verilecektir.

3 gün önce

Mutfak Komisi

Humay Gıda ve Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Siirt

Pizze, Pide, ekmek ve Pasta üretimimiz olan butik pizzeria cafemizde ünlü hocamız Adnan Arat tarafından yetiştirilmek üzere Komi aramaktayız. Hem mesleğini geliştirmek hem para kazanmak isteyenler için iyi bir fırsat sunuyoruz.

1 hafta önce

Gıda Mühendisi

Obakur Gıda İnşaat San ve Tic A.Ş. - Siirt

Reşitpaşa da bulunan üretim merkezimizde çalışmak üzere kadın Gıda Mühendisi veya Gıda Teknikeri alınacaktır.İş Tanımı:Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına yönelik gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütecek, Üretim ve gıda güvenliği ile ilgili dokümantasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olacak.Üretim prosesinin takibi ve istenilen hedeflerin gerçekleştirilebilecek için kendisine verilen talimatların yerine getirebilecek.Sorumlu olduğu alandaki düzenin sağlanması ve hijyen kurallarına uyulması konusunda hassasiyet gösterecek

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ahkam Dükkanı - Siirt

Pazarlama Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Polikim Polimer ve Kimya San A.Ş. - Siirt

Üretimde çalışacak, deneyimli Üretim Elemanı aranmaktadır.İhtiyaca göre 3 ile 5 kişi arasında alım yapılacaktır.

2 hafta önce

Başhemşire

Moodist Hastanesi - Siirt

Anadolu yakasında bulunan hastanemiz için Başhemşire aramaktayız.Hemşirelik hizmetlerinin belirlenmiş politika, hedef ve düzenlemelere uygunluğunu sağlamak ve bunları sorumluluğu altındaki hemşirelere, hasta ve hasta yakınlarına açıklamak,Servisinde bulunan bütün hemşire ve hasta bakımında çalışan yardımcı hizmetler sınıfı personelinin iş bölümünü yaparak, iş verimliliği ve kıyafet uyumu gibi konuları denetlemek,Hastanın muayene ve tedavi girişimleri sırasında ilgili hemşirelik işlevlerinin yerine getirilmesini sağlamak,Hasta bakımı ile ilgili tüm hemşirelik faaliyetlerini izlemek, sorunlarını saptamak ve çözüm için gerekli çalışmaları yapmak,Sağlıkta kalite çalışmalarının etkin ve istikrarlı bir şekilde sürdürülmesini sağlamak,Personel eğitim takiplerini yaparak, gerektiği durumlarda eğitim süreçlerini gerçekleştirmek.

1 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

5C Trade İç ve Dış Ticaret San Ltd Şti - Siirt

Su İzolasyonu malzemelerinin satış ve uygulamalarını yapan firmamızda aşağıdaki iş tanımına uyacak Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız. • Marmara Bölgesi başta olmak üzere yurt genelinde otel, hastane, okul, avm, plaza vb. büyük yapıların var olan su izolasyon sorunlarını araştırmak, yeni başlayacak projeleri bulmak ve bu projeler ile iletişime geçmek.• Firmamızın ürünlerini bu projelerin ilgili kişilerine tanıtmak, proje veya şantiye teknik personeline, uygulayıcılara, ürünlerimiz ve uygulama kuralları ile ilgili teknik bilgi ve destek sunmak.• Şartnameler, standartlar konusunda bilgi sahibi olmak ve gelişmeleri takip etmek.• Projeleri düzenli olarak ziyaret etmek, teklif hazırlamak, sipariş almak gibi satış sürecinin her aşamasını takip etmek• Firmamız ürünleri için sürekli yeni müşteri ve yeni pazar araştırması yapmak,• Sektördeki gelişmeleri, yeni gelişen ürün ve uygulama tekniklerini takip etmek. Piyasayı ve piyasadaki ürünleri analiz etmek,• Üst yöneticisine çalışma faaliyetleri konusunda raporlama yapmak.

2 ay önce

Siirt Geneli Sektörler