Seyhan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Seyhan İş İlanları


Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü

Buluş Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Seyhan

CNC Tel Erezyon (Elektronica) makinesinde çalışacak ve cam programını yapabilecek CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü aranmaktadır.

4 gün önce

Anaokulu Öğretmeni

Çilek Ağacı Anaokulları - Seyhan

Kadıköy Merdivenköy civarında hizmet veren Özel Çilek Ağacı Anaokulunda görevlendirilmek üzere Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

4 gün önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Emir Öz Makina Çelik San Tic Ltd Şti - Seyhan

Emir Öz Makinada çalışmak üzere Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

4 gün önce

Satış Elemanı

Uğur Otomotiv Oto Yedek Parça Tic Ltd Şti - Seyhan

Firmamızda çalışmak üzere Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Ürün Tanıtım Görevlisi

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - Seyhan

Türkiyenin önde gelen Küçük ev aletleri ve Elektrikli Ev Aletleri markası için Part-Time çalışacak Ürün Tanıtım - Satış Personeli aramaktayız .•Markayı, satış noktasında en iyi şekilde temsil edecek.•Müşteri memnuniyeti sağlayacak Ürün Tanıtım Personeli arıyoruz.

1 hafta önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Seyhan

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Ege Oto Ekspertiz - Seyhan

Firmamızda görevlendirilecek Sosyal Medya ve Seo Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Selin Özdemir Make Up Studio - Seyhan

Ziyapasadaki make up studio muza Manikürcü- Pedikürcü alınacaktır.

1 ay önce

Elektrikçi (Genel)

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Seyhan

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli elektrikçi alımı yapılacaktır. Tecrübeli adaylar önceliklidir.

1 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Seyhan

Sağlık teknolojileri konusunda yayın yapan sitemiz için , sağlık kurumları , hastaneler, firma halkla ilişkileri ile iletişim kurulması, sitemizin sosyal medya içeriklerinin takip edilmesinde görevlendirilmek Üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.

1 ay önce

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Seyhan

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı alınacaktır.Tecrübeli adaylar önceliklidir.

1 ay önce

Cep Telefonu Tamircisi

Altaylı Gsm Telekomünikasyon - Seyhan

Cep telefonu ve tablet arızalarının onarımında en az 3 yıl deneyimli​ mesai arkadaşları arıyoruz.- Mağazada bulunan diğer ürünlerin ve Türk Telekom ürünlerinin (Mobil hat, sabit hat, adsl, tivibu, temlikli cihaz satışları için eğitim verilecek) satışına destek olabilecek,- Geçici veya kısa süreli bir iş arayışı içinde olanların başvuruda bulunmamasını önemle rica ediyoruz.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Seros Grup - Seyhan

1998 Yılı İtibari İle Ankara merkez olmak üzere , Balıkesir , Samsun , Tekirdağ , İzmir , Hatay illerinde Bulunun Tatil Köyü ve Otel Projelerimizin Adana Bölge Tanıtım Ofisinde;Eğitimler ile Geliştirilmek Üzere , kariyer planlayan , ekip çalışmasına yatkın , diksiyonu düzgün , öğrenme ve geliştirmeye açık , disiplin ve saygınlık çerçevesi içerisinde verim sağlayabilecek bayan personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Seyhan

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizde yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak çalışabilecekÖzel Eğitim Alanı Öğretmeni / Uzman Öğretici (240 saat) aramaktayız.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Tuana Optik - Seyhan

Optik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın Kocaeli Derince ilçesinde bulunan mağazamızda görev alacak, aşağıdaki özelliklere sahip Optik / Satış Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere Satış Danışmanı arıyoruz. Müşterileri güler yüzlü karşılayacak, müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak, iş takibi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Mühendislik Çözümleri San ve Tic Ltd Şti - Seyhan

İzmir merkezli şirketimizin Adana şubesine personel alınacaktır. Markamızı doğru temsil edecek, ofis alanını yönetebilecek, Yönetici Asistanı alınacaktır. Cv leriniz güncel olması, Cvl eriniz güncel fotoğraflı olmasıCv leriniz açıklayıcı olması gerekmektedir. İşe alınma süreci :Ön değerlendirme CV lere göre yapılacaktır. 1 . görüşme telefon ile olacaktır. Bu görüşmeler uygun olursa yüz yüze görüşmeye davet edileceksiniz.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Netsan Teknoloji Güvenlik Sistemleri - Seyhan

Kamera,alarm,bariyer ve geçiş sistemleri ile ilgili elektronik alanda teknik bilgisi olan Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Adana Geneli Sektörler