Seydiler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Seydiler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üretim Planlama Mühendisi

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Seydiler

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.İş TanımıÜretim planlarının hazırlanması, termin süresi verilmesi ve takip edilmesi.Satış siparişlerinin zamanında üretilmesi için, üretim ve satış bölümü ile koordineli çalışarak üretim planlarını yapmak,Üretim programında olmayıp da acil üretim gerektiren ürün için, iş emri çıkartılmasının sağlanması,Gerçekleştirilen üretim planlama faaliyetlerinin günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanması.Sorumlu olduğu fabrika bölümü içinde planlanmış ürünlerin üretilmesi için gerekli kısa ve uzun dönem iş gücü, zaman, makina kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin üretim planlanması hazırlamak, organize etmek,Sorumlu olduğu üretim ile ilgili tüm süreçleri yürütmek, personelin etkin yönetimini sağlamak, ve üst yönetimle gerekli koordinasyon, destek ve bilgilendirmeyi sağlamak.

6 ay önce

İcra Takip Elemanı

Ada Hukuk Ofisi - Seydiler

Sakarya/Adapazarında bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere İcra Takip Elemanı aranıyor.ADA HUKUK OFİSİ-SAKARYA

11 ay önce

Depo Elemanı

Kitapseç Yayıncılık Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Malıköy-Sincan Anadolu Osbdeki firmamıza Depo Elemanı aranmaktadır.Gece ve Gündüz vardiyasında çalışabilecek toplam 20 kişi istihdam edilecektir.İşin Tanımı :Kitapları el terminali yardımıyla ilgili raflarına yerleştirmek, müşterilerin siparişlerini raflardan toplamak.Sincan - Etimesgut - Polatlı - Batıkent -Yenimahalle Servis Noktalarımızdır.

6 ay önce

İmalat Elemanı

Alba Alüminyum Cam Balkon Giyotin Sistemleri - Seydiler

Alüminyum imalat ve montajında çalışacak elemanlar alınacaktır.

7 ay önce

Tercüman (İngilizce)

All Printery Grafik Baskı ve Reklam San Tic Ltd Şti - Seydiler

Firmamızda Tercüman olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Mağaza Elemanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Mağazamızda sekreterlik ve satış yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Ftl Motors - Seydiler

Özellikle lastik deneyimi olan satıştan anlayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır

10 ay önce

Kurye

Taşdemir Paketleme - Seydiler

Firmamızda görevlendirilmek için Kurye aramaktayız.

3 gün önce

Sınıf Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

İzmir Narlıderede bulunan Artı Kişisel Gelişim Kursunda çalıştırılmak üzere Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Metroplast Ambalaj Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Metroplast Ambalaj- Hadımköyde bulunan fabrikamız için yeni mezun Sekreter-Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Heponline İnternet ve Bilişim Hiz San Tic Ltd Şti - Seydiler

HEPONLİNE ; Heponline A.Ş. internet altyapı hizmetini kullanarak faaliyete başlamıştır.Heponline kurumsal müşterilerine geniş hizmet yelpazesi ile kablosuz internet hizmetleri, kablolu internet hizmetleri, internet TV yayını, ekonomik ve alternatif internet ses hizmetleri, sanal toplantı odaları, veri barındırma hizmetleri ve sanal faks hizmetleri sunmaktadır.Bireysel müşterilerimize: En yenilikçi ve hesaplı telekomünikasyon hizmetleri sunmak, günümüz teknolojilerinden en uygun fiyat avantajı ile kablosuz internet fırsatlarından HEPONLİNE’ın bulunduğu her yerden yararlanmalarını sağlamaktır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.Projelerin kapsamındaki kurulumları yapmak, sistemlerin güvenli ve kesintisiz olarak çalışmasını sağlamak.Müşterilerden gelen destek taleplerine yerinde ve/veya uzaktan ve zamanında müdahalede bulunmak, bulunulmasını sağlamak.Periyodik olarak sistem servis kontrol ve uygulamalarının raporlarının analiz edilmesi ve gerekli müdahalelerin yapılması, sorun halinde en kısa sürede müdahale etmek.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Figan Yapı İnşaat Mantolama San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Firma ismi: FİGAN YAPI İNŞ. MNT. MÜTH. GID. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.İş tanımı : Muhasebe ElemanıMerkezi Kocaelide olan inşaat malzemesi satışı yapan firmamıza ait senet kayıtlarını bizim çalıştığımız özel bir programda girişlerini yapacak ve aynı zamanda senetlerin takibini sağlayacak personeller aranmaktadır. Normal mesai saatleri 08:00 - 18:00

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Seydiler

Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.İşin AçıklamasıTeklif, Sipariş, Satış TakibiFaturaCari hesap borç ve alacak takibiMüşteri crm takibiTedarikçi hesap takibiPersonel hesapları takibiMasraf gider takibiKasa TL ve döviz için ayrı ayrı takipBanka hesaplarının takibiÇek ve Senetlerin takibiŞirket ortaklarına ve yöneticilere raporlamaGenel muhasebeye ve mali müşevire verileri hazırlamaİngilizce bilen ve raporlama yapabilen

11 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Tansav Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd Şti - Seydiler

Akçaburgaz bölgesinde çalışacak kimlikli Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

6 ay önce

Bar Görevlisi

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Bar Görevlisi aranmaktadır.

3 gün önce

Yönetici Asistanı

Park Wonderland - Seydiler

Anaokulumuzda müdürümüze ve kurucumuza idari işleri hızlandırma konusunda (evrak ve takip) yardımcı olacak. İdari iş yükünü hafifletebilecek, Office programlarına tamamen hakim, diksiyonu düzgün, hitap konusunda dikkatli ve çocukları seven, kadın yardımcı personel alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Piri Reis İnşaat Emlak Harita Müh Tic Ltd Şti - Seydiler

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır

3 ay önce

Spiker/Sunucu

Bonus Ticaret - Seydiler

Sosyal medya stüdyomuzda çalışacak içeriklerde oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Kamera önünde ve sokak röportajlarında çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Süleyman Kaya - Seydiler

Çukurambarda bulunan Mali Müşavirlik ofisimize Zirve muhasebe programını bilen, ofis tecrübesi olan Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Şirketimizde çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

10 ay önce

Kastamonu Geneli Sektörler