Seydiler Oto Aksesuarları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Seydiler Oto Aksesuarları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Istanbulweb Yazılım - Seydiler

İstanbul Cevizlibağ'da bulunan merkezimize Yönetici sekreteri arıyoruz, 18-40 Yaş Arası, Giyinimine özen gösteren, prezantabl, Bilgisayar kullanmayı bilen (Word,excel,Outlook) Tercihen Seyahat engeli olmayan,

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Erkan Şüküroğlu Diş Hekimliği - Seydiler

Bünyemizde çalışmak üzere Çocuk Gelişim Uzmanı Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.Çalışma yeri Trabzon Merkezdedir.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Kontaş Inşaat Turz. Tic. Ltd. Şti - Seydiler

SEKRETER İNŞAAT FİRMASINA KONUSUNDA DENEYİMLİ SEKRETER ALINACAKTIR. GÖRÜŞMELER ADRES ÜZERİNE YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Kidsworld Eğitim Kurumları - Seydiler

yeni açılan kurumumuza deneyimli, milli eğitim müfredatına hakim olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Pazarlama - Satış Elemanı

Şükür Ticaret-My Baby - Seydiler

Genel Nitelikler - İnsanlarla İletişim becerisi yüksek - Satış-Pazarlama konusunda tercihen 2 yıl deneyimli - Sorumluluk alanındaki işleri düzenli takip edebilen - Planlama, takip ve organizasyon becerileri yüksek - Pazarlama ve satış stratejileri geliştirebilen - B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen İş Tanımı - Yeni ve potansiyel müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ve şirkete kazandırılması - Toptan Ürün satışı sağlamak - Mevcut müşterilerle iyi ilişkiler kurmak - Müşteri siparişlerinin, sevkiyatların ve ödemelerin takip edilmesi - Ciro, kar ve pazar payı hedeflerine ulaşılmasının sağlanması ve bunun için pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi - Alacak/ödeme ve sipariş takibi yapılması

2 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Harvard Kids Kırşehir Koleji - Seydiler

28 Yıllık köklü bir geçmişi ve oturmuş profesyonel bir sistemi olan okulumuzda görevlendirilmek üzere genç, deneyimli, dinamik, uzun vadeli kariyer hedefi olan, kurumsal aidiyet ve takım çalışmasına uygun, insan ilişkilerinde başarılı, alanının gerektirdiği mesleki formasyona sahip sınıf öğretmenleri arıyoruz .

3 hafta önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Kutlu Eğitim Kurumları - Seydiler

NİLÜFER NİLPARK DA GENEL OFİS TEMİZLİĞİ VE ÇAY SERVİS İŞLERİNE BAKABİLECEK BAYAN ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR

1 ay önce

Sekreter

Oen Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Sekreter aranmaktadır.Çalışma saatleri; Sabah 08.30, Akşam 18.00Cumartesi 15.00Pazar tatil.

2 hafta önce

Biyoloji Öğretmeni

Eksen Eğitim Kurumları - Seydiler

KURUMUMUZDA BİZİMLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞABİLECEK,DİKSİYONU DÜZGÜN,ÖZVERİLİ,ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ,BİZİMLE UZUN SOLUKLU DEVAM EDEBİLECEK ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ. NOT: HAFTANIN 1 VEYA 2 GÜNÜ YARIM GÜN OLACAK ŞEKİLDE.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

İlkumutlar Eğitim Kurumları - Seydiler

Anaokulunda çalışacak alanında uzman İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Proje Destek Elemanı (Mimari)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Seydiler

Proje Destek Elemanı (Mimari) aranmaktadır.Proje ofisimize mimari çizim yapabilecek deneyimli elaman ihtiyacımız bulunmaktadır ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Atafen Veteriner Malzemeleri San ve Tic A.Ş. - Seydiler

Dış Ticaret Uzmanı aranmaktadır.Üretim yapan işletmelerde ilgili pozisyonda görev almış, en az 2 yıl tecrübe sahibi,Dış ticarette genel gümrük mevzuatına hâkim ve gümrük işlemleri konularında deneyimli, Sektör ve maliyetleri konusunda bilgili,İthalat ve ihracat işlemlerinin tüm aşamalarında görev alabilecek,Teklif verme, sipariş, yükleme organizasyonu ve hazırlıklarını, sevkiyat ve teslimat süreçlerini yürütebilecek,Gerekli bilgilendirme yazışmalarını yapabilecek,

3 hafta önce

Şoför

Ilkgül Özel Eğitim Merkezi - Seydiler

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezine gaziemir çevresinde oturan şoför aranmaktadır. Src ve E sınıfı ehliyet

2 ay önce

Ergoterapist

Mavi Yıldızlar Eğitim Sağlık Danışmanlık Ltd Şti - Seydiler

Ankara / Yenimahalle Metro Durağına yakın Akın Caddesi üzerinde 5 katlı binamızda Milli Eğitime bağlı Merkezimizde; Dil ve Konuşma Terapisi, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Okul Destek , İşitme, Fizyoterapi, Ergoterapi alanlarında hizmet vermektedir. İstihdam edilecek ekip arkadaşımız; ihtiyaç duyan bireylere Duyu Bütünleme, Ergoterapi hizmeti verecektir.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Grup Müdürü

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Seydiler

İnsan Kaynakları Grup Müdürü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 gün önce

Yönetici

Inegöl Bil Etüt Eğitim Merkezi - Seydiler

Üniversitelerin Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, · Eğitim kurumlarında minimum 3 yıl "yöneticilik" tecrübesine sahip, · MEB mevzuatı ve resmi işlemlere hâkim, · Organizasyon, planlama, koordinasyon ve takip yönü kuvvetli, · Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen, · Ekip yönetimi becerilerine sahip, · İletişim ve temsil yeteneği güçlü, · Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı çalışan, · Sürekli gelişimi hedefleyen, yeniliklere açık ve vizyon sahibi 'YÖNETİCİLER' arıyoruz.

2 ay önce

Çağrı departmanı ve Tanıtım rehberliği

Kuşadası Otel İşletmeciliği A.Ş - Seydiler

5 yıldızlı otelimiz de çalışacak bay bayan personel alınacaktır Maaş Prim (Tercihen) Konaklama Ulaşım Yemek İmkanları sağlanacaktır

1 ay önce

Temizlik Personeli

Özde Hizmet - Seydiler

İZMİR ALİAĞA' DAKİ İNŞAAT PROJESİNDE GÖREV ALACAK, KABA - İNCE İNŞAAT TEMİZLİĞİ KONUSUNDA DENEYİMLİ YEVMİYE USULU ÇALIŞACAK ALİAĞA VEYA YAKINLARINDA İKAMET EDEN 20-50 YAŞ ARALIĞINDA BAY VE BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR. SGK MEVCUTTUR.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Remax Arge - Seydiler

ön muhasebe bilgisi olan en az lise mezunu yönetici asistanı alınacaktır.

2 gün önce

Depo Görevlisi

Yılmaz Plastik Sanayi Ticaret - Seydiler

Plastik üretim fabrikamızda görevlendirmek üzere kırma makinelerinde çalışacak,depo düzenini sağlayacak, plastik konusunda verilecek bilgileri öğrenmeye açık sorumluluk sahibi vardiya sorunu olmayan personeller alınacaktır. (YETİŞTİRİLMEK ÜZERE) -Vardiyalı çalışma düzenine uygun -Askerliğini yapmış olmak, -Benzer işlerde çalışmış olmak, -Plastik kırma ve Enjeksiyon makineleri konusunda bilgi sahibi olmak, Tercih önceliğimizdir.

4 ay önce

Seydiler Geneli Sektörler