Seydiler Halı Yıkama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Seydiler Halı Yıkama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Servis Hostesi

Ülger Turizm - Seydiler

MSB'den acil olmak üzere, genel ilan olarak da, BİRLİK MH-KIRKKONAKLAR-MAMAK-ABİDİNPAŞA-SANCAK MH.-ÇANKAYA bölgelerinden okul dönemi için (part time) servis rehberi aranmaktadır. Tecrübeli daha önce kolej ve okullarda çalışmış diksiyonu düzgün veliler ile iletişime geçebilecek çocuklarla iyi bir iletişim kurabilen Bayan arkadaşlar arıyoruz.

2 ay önce

Estetisyen / Kalıcı Makyaj Uzmanı

Elif Dinçarslan Aesthetic Life - Seydiler

İzmir Alsancak semtinde bulunan güzellik ve cilt bakım merkezine tecrubeli estetik uzmanı ve özellikle kalıcı makyaj konusunda deneyimli bayan personel alınacaktır

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Nasa Bodrum Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. - Seydiler

BODRUM TORBA BÖLGESİNDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİ Sİ ALINACAKTIR ARABASI YADA MOTORU OLANLARA ÖNCELİK VERİLECEKTİR. KALACAK YERDE VERİLMEKTEDİR.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Queen Etiket - Seydiler

Tekstil Firmamıza aktif Girişken Kalıcı Diksiyonu düzgün Sekreter aranıyor.

2 ay önce

Teknik Destek Personeli

Deskgate Teknoloji Ltd Sti - Seydiler

Ön Lisans ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. İngilizcesinin iyi seviyede olması. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. PC Donanım ve network bileşenleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi (Teknik servis tecrübesi tercih sebebidir). Son kullanıcı ürünlerinde; kurulum, konfigürasyon ve destek konularında teknik bilgi sahibi, Microsoft sunucu sistemlerinin (Windows Server rol ve hizmetleri (DHCP, DNS, IIS vs.) Server & Client Ailesi, SQL, vb.) konularında deneyim ve bilgi sahibi. Network donanımları ve uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi. Kurumsal Anti virüs uygulamalarına hakim. İngilizce telefon görüşmesi ve yüz yüze görüşme yapabilecek. Güçlü iletişim yeteneğine sahip. Ekip çalışmasına uyumlu. Prezantabla, dış görünümüne özen gösteren. Kurumsal müşterilerimize merkez ofis ten telefon ve uzaktan bağlantı ile kurulum ve ürünlerimiz hakkında destek verebilecek. Çalışma yerimiz Denizli Teknokenttedir.

2 ay önce

Muhasebe Sorulusu

Ikiler Otomotiv - Seydiler

GENEL NİTELİKLER *Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, *Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, *Mikro muhasebe programını aktif olarak kullanabilen ve MS Office programlarına hakim, *İletişim, problem çözme, planlama becerileri gelişmiş, *Takım çalışmasına yatkın, analiz ve değerlendirme yeteneğine sahip, *Denizli merkez'de ikamet eden, tercihen bayan, İŞ TANIMI *Fatura ve İrsaliye düzenlenmesi, banka ve pos kayıtlarının işlenmesi, *Şirket prosedürleri çerçevesinde evrakların resmi deftere göre sıralanması, *Firma mutabakatlarının yapılması ( BA/ BS ve Cari Mutabakat) *Stokların takibi ve kontrolü, *Ön muhasebe ve genel muhasebe evraklarının dosyalanması, kayıtların tutulması ve raporlanması, *Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici Vergi Beyannameleri, Bilanço, Mizan, SGK vb. başta olmak üzere tüm yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesi, *Ofis içi düzen ve tertibin sağlanması,

2 ay önce

Modelist Yardımcısı

Üçüler Kon. Teks. Iml. San. Ltd. Şti. - Seydiler

ŞİŞLİ'DE BULUNAN FİRMAMIZA İZİM KALIBI YAPABİLECEK ELEMAN ARANIYOR.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Büyümüş De Küçülmüş Kreş Ve Anaokulu - Seydiler

Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezun, İletişim gücü yüksek, En az 1 yıl özel okul deneyimine sahip Eğitim teknolojilerini kullanabilen, Hayat boyu öğrenmeyi kendisine ilke edinmiş, Öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın, Profesyonel mesleki gelişimine önem veren, Tercihen askerlik ile ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için)Uzun süreli Özel Okulda çalışmak isteyen Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır. (Telefonla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.)

2 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Ece Piknik Ürünleri Plastik ve Kömür Üretim İth İhr A. Ş. - Seydiler

Firmamızda çalışacak Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.Detaylı bilgi görüşmeye çağrılanlara verilecektir.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Fatih Turgutlu - Seydiler

- MALİ MÜŞARLİK OFİSİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE DAHA ÖNCE MUHASEBE DENEYİMİ OLAN ZİRVE VE OFİS PROGRAM TECRÜBESİ BULUNAN BAYAN ELEMAN ARIYORUZ.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Osmanlı Grafik - Seydiler

2 Matbacılarda bulunan firmamıza tecrübeli Bayan Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.*Grafik Tasarımı iyi bilmek şartı aranmaktadır.

1 ay önce

Cnc Operatörü

Fırat Motor Ve Pompa Elk. San. Tic. Ltd. Şti - Seydiler

Şanlıurfa'da bulunan firmamızda çalıştırılmak üzere CNC TORNA tezgahı kullanabilen ve proglamlamasını yapabilen ekip arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.

2 ay önce

Egitim Danismani

Akz Egitim Danışmanlık - Seydiler

Diksiyonu duzgun ikili iliskileri iyi olan ozguveni yerinde egitimlerimizi dogru bi sekilde velilerimize aktarip iletisim kurabilicek ekip calismasina ve esnek calisma saatlerine uyum saglayabilicek calisma arkadaslari alinacaktir.

2 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Seydiler

BAHÇELİEVLER - BAYRAMPAŞA - ZEYTİNBURNU ve ESENLER de yapımı tamamlanan Toplu Konut / Site - Plaza - Residence - İş Merkezi gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Agi + Servis İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

1 ay önce

Çevre Mühendisi

Ekoçed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Hiz Ltd Şti - Seydiler

Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi Belgesine sahip Çevre Mühendisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Bursa Nilüferdir.

2 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mottürk Danışmanlık Turizm Gıda San ve Tic A.Ş. - Seydiler

Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.

2 hafta önce

Çaycı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Seydiler

Çaycı aranmaktadır.Reklam ajansı için Çaycı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

E-Ticaret Elemanı

Ada-Mavi Kırtasiye Ltd. Şti. - Seydiler

Şirket kurumsal web sitesinin içerik yönetimi ve güncellenmesi N11-HEPSİ BURADA -GİTTİ GİDİYOR -EPTT AVM PANALLERİNE HAKİM ENTEGRASYON KULLANIMINA HAKİM E-ticaret altyapısı ve internet sitesi yönetimi konusunda tecrübeli İnternet mağazasının yönetilmesi, online satış için diğer departmanlar ile koordinasyonun sağlanması İnternet mağazasından alışveriş yapan müşterilerimizin sorunlarının telefon, webpanel veya mail yoluyla çözüme ulaştırılması E - ticaret satış kanalında trafiği ve siparişleri analiz edip, satış arttırıcı faaliyetleri planlamak Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik ve tanıtım yazılarını düzenlemek ve takibini yapmak Sosyal Medya ve internet reklamlarının takibini, kontrolünü gerçekleştirecek İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen üniversite mezunu E-ticaret, web site tasarım ve yazılım deneyimi bulunan Dijital pazarlama, Google adwords, analytics ve sosyal medya yöneticiliğinde bilgili ve tecrübeli Sorumluluk sahibi, planlı ve takipçi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

2 ay önce

Kardiyolog

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Seydiler

Kardiyolog aranmaktadır.Branşıyla ilgili tüm yetkinliklere sahip, Mesleğini severek yapan Kardiyolog aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Seydiler

Kulak Burun Boğaz Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Hastanenin Kbb servisi için alanında uzman Kulak Burun Boğaz Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Seydiler Geneli Sektörler