Seydiler Halı Yıkama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Seydiler Halı Yıkama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Seydiler

GÜVENİR EĞİTİM KURUMLARI' nda görev alacak Matematik Öğretmeni Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 ay önce

Bordrolama Ve Özlük Işleri Sorumlusu

2a Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti. - Seydiler

Aylık ücret bordrolarının hazırlanması, Mevcut çalışanlarının E bildirge sigorta işlemleri, işe giriş çıkış, tazminat hesaplamaları, yasal bildirimler ve diğer işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takibi, Çalışma Bakanlığı, İşkur, Sgk ile ilgili yasal süreçlerin takibi, Diğer resmi kurumlara yasal bildirim işlemlerinin yapılması, İnsan Kaynakları süreçleri

1 ay önce

Estetisyen

Medisima Estetik Poliklinik - Seydiler

MEDİSİMA Estetik Polikliniği Nişantaşı ve Etiler şubemize prezantabl,en az 2 sene deneyimli, insan ilişkileri iyi,Lazer epilasyon(Alexandrite),Bölgesel zayıflama,cilt bakımları konusunda tecrübeli estetisyenler alınacaktır.

4 ay önce

Danışma Görevlisi

Oyak Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş. - Seydiler

Şirketimizin İstanbul - Ataşehirde hizmet verdiği projesinde görevlendirilmek üzere Bayan Danışma Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.Telefon ve ziyaretçi trafiğinin yürütülmesi,Gelen tüm çağrıların cevaplandırılması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi,Gelen giden posta, fax, evrak, kargo vb. tüm işlemlerin takibinin yapılması ve evrakların ilgili birimlere yönlendirilmesi,Günlük kargoların teslim alınarak ilgili kişilere iletilmesi.

2 ay önce

Muhabir

Yazgan Produksiyon / Erkan Yazgan - Seydiler

Yazgan Prodüksiyon Film Yapım şirketimizin bünyesinde Başarı Öyküsü adlı Tv programımıza Deneyimli-Deneyimsiz Bayan Muhabir çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Yemek Ve Temizlik Elemanı

Ase Inşaat Emlak - Seydiler

Yemek ve temizlik işleri için eleman aranmaktadır. ofis içerisinde tam zamanlı çalışacak, haftanın bir günü izinli olacak sigorta +maaş ile çalışacak elemanlar aranmaktadır.Maaş asgari ücrettir.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Iz Temizlik Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Seydiler

Kadıköy Bağdat Caddesindeki giyim mağazamızda 07:30-10:30 temizlik ekibi ile çalışacak temizlik görevlileri alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Armasu Arıtma Sistemleri - Seydiler

Firmamızda istihdam edilmek üzere, Teknik Servis Hizmetlerini yürütecek veya bu konuda yetiştirilecek Su Arıtma Elemanı pozisyonunda çalışmak üzere Teknik Servis Elemanı takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Direkt Üretim Özel Ürünler Tanıtım ve Tic Ltd Şti - Seydiler

* 30 yıllık ÜRETİCİ firmayız. Başta İstanbul, Ankara olmak üzere Türkiye genelinde hizmet sunmaktayız. N11.com, hepsiburada.com gibi sitelerde de Direkt-Al isimli mağazamızla satış yapıyoruz.Tesisimizde üretilmiş veya ithal ettiğimiz çok özel, rakipsiz ve çoğu patentli ürünlerimizin, Perakende satış yapan mevcut ve hedefteki iş yerlerine sunumu , satışı yapılmaktadır.ürünlerimizin Türkiyede bizden başka,üreticisi, satıcısı ve rakibi yoktur.bu nedenle müşteri ziyaretlerimiz önemlidir.*Ağırlıklı olarak hediyelik eşya, kırtasiye,vitrin reklam, fotoğrafçılık sektörlerindeki mevcut müşterilerimize ve potansiyel müşterilere ürünlerimizin Birebir sunumu,anlatımı ve satış yapılacaktırHedefiniz varsa, piyasada benzeri ve rakibi olmayan ürünlerimizle yeteneğinize de güveniyorsanız ekibimize katılmanızı bekliyoruz* Dükkan sahiplerinden önce sipariş alınıp onaylanan siparişler daha sonra kargoyla teslim edilmektedir.

2 ay önce

Broşür Dağıtım Elemanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Seydiler

Broşür Dağıtım Elemanı aranmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yabancı dil eğitimi veren merkezin tanıtımını yapacak Broşür Dağıtım Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Mekanik Bakım Teknikeri

Kar-El Demir Tel San ve Tic Ltd Şti - Seydiler

Mekanik Bakım Teknikeri aranmaktadır.

1 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Etimesgut Türk Amerikan Derneği - Seydiler

Etimesgut Türk Amerikan Derneğinde Çalışacak Tam/Yarı zamanlı İngilizce Öğretmeni

2 ay önce

Aşçı

Nefis Ev Yemekleri ve Izgara - Seydiler

Yeni açılan ev yemekleri lokantasında kendisine güvenen el lezzeti iyi olan yemek yapacak Bayan Aşçı aranmaktadır.

4 ay önce

Sigorta Elemanı

Savas Sıgortacılık - Seydiler

Sigorta acenteliğimize sigorta şirketlerinin ekranlarına ve mevzuata hakim, deneyimli, müşteri diyalogları iyi, ikna kabiliyeti yüksek, ofis içi görev yapabilecek teknik personel alınacaktır.

4 ay önce

Satış Ve Pazarlama Uzmanı

Wise Akademi - Seydiler

Wise Akademi, Satış ve Pazarlama Uzmanı arıyor. Gerekli Kişisel Özellikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu olmak Türkçeyi hem yazılı hem sözlü olarak etkin kullanmak Planlama ve organizasyon becerileri, esneklik, dikkat, düzenlilik Eğitim Bilimleri, Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinde eğitim almış olmak veya bu alanlarda iş tecrübesi sahibi olmak tercih sebebidir. Araba kullanabilmek tercih sebebidir. İş tanımı: Okulların rehberlik birimleri başta olmak üzere ilgili kurumları ve muhatap diğer birimleri yerlerinde ziyaret ederek tanıtım ve pazarlama faaliyeti yürütmek Talebe göre teklif çalışmalarını yürütmek Etkinliklerin yürütülebileceği mekân araştırmasını yapmak Ofis ekibiyle koordinasyon içerisinde memnuniyet takibi yapmak Etkin ve düzenli raporlama

3 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Hayat Iş Sağlığı Güvenliği - Seydiler

Aktif araç kullanabilen,iletişim becerisi yüksek,kişisel gelişimine önem veren,mesleki yetkinliklerini kullanabilen,mevzuata hakim ve güncellemeleri iyi takip eden OSGB bünyesinde çalışacak tecrübeli-tecrübesiz C - B sınıfı iş güvenliği uzmanları aranıyor.

4 ay önce

Turizm Danışma Elemanı

İş Kralı Turizm Danışmanlığı Ltd Şti - Seydiler

Turizm Danışma Elemanı aranmaktadır.Sabah 10.00 - Akşam 19.00

3 ay önce

Çay Servis Ve Temizlik Elemanı

Kuralsan Makine Mühendislik Inşaat Ltd. - Seydiler

ŞİRKETİMİZDE TEMİZLİK,ÇAY SERVİSİ YAPACAK DİKSİYONU DÜZGÜN İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

3 ay önce

Tekstil Imalat Atölye Şefi

Selay Oyuncak - Seydiler

Arnavutköy, Taşoluk'da bulunan Peluş Oyuncak Fabrikamızda Tekstil atölye şefleri aranmaktadır.

1 ay önce

Makina Mühendisi

Unımens - Seydiler

İSG kapsamında mekanik ölçüm ve uygulama işlerinde yardımcı olacak makina mühendisi takım arkadaşı arıyoruz. * Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Mekanik İSG ölçümleri (asansör, kompresör, forklift, vb. ) konularında bilgi veya tecrübe sahibi, * Sahada ve ofiste çalışacak, yeni şeyler öğrenmeye hevesli, * AutoCAD ve MS Office programları kullanabilen, * Sürücü belgeli ve seyahat sorunu bulunmayan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, tercihen Kartal, Maltepe, Pendik-İkamet adresi başka şehirlerde olan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.- * Tercihen askerliğini hizmetini tamamlamış, * Sigara kullanmayan DİKKAT : Sorularınızı ve başvurularınızı sadece bu site aracılığı ile yapınız. Telefon ile bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

1 ay önce

Seydiler Geneli Sektörler