Sevkiyat (Forwarding) İş İlanları - prokariyer.com

Sevkiyat (Forwarding) İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gaz Altı Kaynakçısı

Astor Konveyör Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Muğla,Kayseri,Konya,

Firmamız da görevlendirilmek üzere Gaz Altı Kaynakçısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Otizm Vakfı - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,Anka

Ankara’da Otizm Vakfı eğitim tesislerinde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni aranmaktadır.*Not: Çalışma şartları: 5 gün, günde 6 seanstır.(10:00-17:00)Öğle yemeği ve servis imkanı vardır.

9 ay önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Udk Mühendislik Müşavirlik San Tic A.Ş. - Nevşehir,İstanbul Avrupa,Aksaray,

Firmamız bünyesinde çalışacak İş Makinesi Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Safir Gayrimenkul - İzmir,Adana,

Safir Gayrimenkul olarak deneyimli/deneyimsiz Ön Muhasebeci-Sekreter ekip arkadaşı arıyoruz.Maaş+Prim+Servis vardır.

8 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Woxxie Resort Hotel - Şanlıurfa,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,Elazığ,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Elazığ,Muğla,

Yaz döneminde tesisimizde görev alabilecek Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.Lojman , sgk , yemek verilmektedir .

2 ay önce

İnşaat Mühendisi

Ulaş Tobak Nakliyat - Bursa,İstanbul Avrupa,Konya, Isparta,

Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

İhracat Elemanı

İlx Mühendislik Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu, Antalya, İzmir,Eskişehir,İstanbul Anadolu,

Şirketimizde çalışmak üzere İhracat Elemanı aramaktayız.* İhracat programları geliştirmek ve uygulamak,* Uluslararası müşteri taleplerinin karşılanmasını, zamanında ve doğru tekliflerin verilmesini sağlamak,* Potansiyel müşterileri tespit etmek ve firma adına müşterilerle iletişime geçmek,* Firma ve müşteri arasındaki iletişimi sürdürmek,* Satış öncesi ve sonrası takibi gerçekleştirmek,* Fatura, gümrük ve diğer yasal evraklarla ilgili kontrolleri yapmak,* Sevkiyat belgelerini düzenlemek,* Firmaların ithalat ve ihracat hedeflerine ulaşmaları için destek vermek,* Dış pazarlara yönelik piyasa analizi yapmak ve finansal göstergeleri takip etmek,* Dış ticaret iştirakleri oluşturmak ve geliştirmek,* Uluslararası ticaret ve yatırımlarla ilgili istatistik bilgi sağlamak,* Ticari veya özel üretim fuarlarında sergilenecek ürünleri seçmek,* Mevcut faaliyet, plan ve stratejilerle ilgili yönetim birimlerine rapor sunmak,* Mesleki gelişimi sürdürmek,* Firma ve müşteri bilgileri gizliliğini korumak.

8 ay önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Isparta,İstanbul Avrupa,Konya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Yalova,Malatya,Yalova,Adana,Sakarya,İstanbul Anadolu,Eskişehir,Ankara,Balıkesir,Ankara,İstanbul Anadolu,Konya,Ankara,Ankara,Samsun,Ankara,Dü

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

2 ay önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Symbol Avm Tavuk Dünyası - İstanbul Avrupa,Kocaeli,

Symbol tavuk dünyası şubemizde çalıştırılmak üzere 18- 35 yaşları arasında bay Depocu aranmaktadır.

9 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tempo Kurs Ve Etüt Merkezi - Ankara,

Kursumuzun hafta içi ve hafta sonu grupları için Matematik Öğretmenleri alınacaktır. Başvuranların durumlarına göre hafta içi hafta sonu veya tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

3 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Yaman Şirinler Özel Eğitim Merkezi San ve Tic Ltd Şti - Ankara,Ankara,

Ankarada 3 farklı şubesi bulunan kurumumuza Özel Eğitim Alanı Öğretmeni, çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Coco Pet Shop - İzmir,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Coco Pet Shopta çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00 arasıdır, pazar günleri tatildir.Fazla çalışma süreleri ücretlendirilmektedir.

11 ay önce

Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı

Weeswaps Bilişim Org ve Teknoloji Hiz San Tic Ltd Şti - Bursa,Balıkesir,Ankara,

Php-Laravel bilgisi olanTercihen css-html bilenTercihen vuejs ile proje geliştirmişTercihen Ruby_Rails hakkında başlangıç seviyeside olsa bilgisi olan takım arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Rezidans Özel Güvenlik /2600+Agi+Ymk+Servis/ Pendik Kurtköy

VİZYON VİP - İstanbul

Sultanbeyli arkası Kurtköy Bölgesi, rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, 24-35 arası, 1.75 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2600+agi+ymk +servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Muğla,Kocaeli,Antalya,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.3.000 TL Maaş + Prim + SSK + yemekÇalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 08:30 - 19:00 dur.Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Tatildir.

8 ay önce

Forklift Operatörü

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Firmamızda çalışmak üzere Forklift Operatörü aramaktayız.İş TanımıHam maddelerin forklift ile hasarsız olarak taşınması, depodaki yerlerine düzgün bir şekilde istiflenmesi ve tüm depolama süreçlerinin gerçekleştirilmesi,Ham maddelerin yükleme ve boşaltma işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Gelen irsaliyelere göre ürünlerin hazırlanması,Gelen araçların yanaştırılması,Forklift’ in temiz ve bakımlı tutulması,Depo ile ilgili diğer süreçlerin ekip çalışması ile yürütülmesi,İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışılması.

3 ay önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Antalya,

Türkiyenin en kurumsal ve prestijli yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları arasında yer alan ELT Yurtdışı Eğitim; Dil Programları ve Akademik Departmanlarda görevlendirilmek üzere Antalya ofisimizin kadrosuna dahil edilecek kadın/erkek çalışma arkadaşları aramaktadır. İŞ TANIMI:Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması,Öğrenci takibi yapılması,Kayıt işlemlerinden sonra öğrenci sürecini yönetmek,Yurtdışı eğitim vize süreçlerini yönetmek,Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak.

3 ay önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Muğla, Aydın,Denizli,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Kayseri,Ankara,Ankara,Bursa,Kocaeli,İstanbul Avrupa,Bursa,Gaziantep,İzmir,Kocaeli,Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,İstanbul

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

8 ay önce

Depo Sorumlusu

Gelisineal.com - İstanbul Anadolu,Ankara,

E- ticaret şirketimiz de çalışmak üzere Depo Sorumlusu arıyoruz.

1 ay önce

Mimar

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Mersin,İstanbul Avrupa,Mersin,İstanbul Avrupa,

Yurt dışındaki şirketimize deneyimli Mimar alınacaktır.

3 ay önce