Serik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Serik İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Uzmanı

ITM Yazılım Bilgisayar Sistemleri Tic Ltd Şti - Serik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Ürün Tanıtım Görevlisi

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - Serik

Türkiyenin önde gelen Küçük ev aletleri ve Elektrikli Ev Aletleri markası için Part-Time çalışacak Ürün Tanıtım - Satış Personeli aramaktayız .•Markayı, satış noktasında en iyi şekilde temsil edecek.•Müşteri memnuniyeti sağlayacak Ürün Tanıtım Personeli arıyoruz.

3 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Beyaz Rüya Gelinlik - Serik

Avcılar da bulunan mağazamızın atölyesi için Kadın Terzi arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Serik

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Ekol Özel Eğitim Hizmetleri - Serik

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Serik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Serik

Çay ve yemek servisi yapacak, ortak alan ve ofislerin temizliğinden sorumlu Kadın Çay ve Temizlik Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Saha Satış Elemanı

Zirve Gayrimenkul - Serik

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Şan Öğretmeni

Melisa Karan Sanat Merkezi - Serik

Sanat merkezimize şan eğitimi verebilecek Şan Öğretmeni aramaktayız.Herhangi bir müzik okulu (en az lise diploması) ya da alan sertifikası olan tüm eğitmenler başvurabilir.

2 ay önce

Veteriner Hekim

Arman Emea Gıda Tarım San ve Tic A.Ş. - Serik

Adana da kurulu yem fabrikamız (Mera Yem) bünyesinde görevlendirilmek üzere; dinamik, hedef odaklı Veteriner Hekim takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - Serik

Torbalı Atatürk Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Faturaların kesilmesi ve kayıtlara alınması,E-arşiv fatura konusunda deneyimli.Gider evraklarının kayıtlara alınması,Çek ve senet işlemlerinin kayıtlara alınması,Mali müşavirimiz ile birlikte Aylık ve Üç Aylık beyannamelerin yapılmasına destek olmak ve ön hazırlıkları yapmak,Banka işlemlerinin yapılması,Tahsilat işlemlerinin yapılması,Gerekli resmi evrakları tek düzen hesap planına uygun ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerine göre kayıtlara alınması,İthalat işlemlerinden anlayan,Stok takibinin yapılması,Cari işlemlerinin yapılması ve Mutabakatların yapılması,Ba-Bs işlemlerinin yapılması,Sevkiyat işlemlerinin yapılması ve destek olunması,Genel olarak ön muhasebe ve genel muhasebe konusundaki işlemlere vakıf olunması.

1 gün önce

Acil Tıp Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Serik

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Sağlık sektörünün öncülerinden olan firmamız için İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla, Kocaeli illerinde Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Cv Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

2 ay önce

Paket Servis Elemanı

Altun Et - Serik

işletmemizde çalışacak tam zamanlı Paket Servis Elemanı aramaktayız.Lütfen işini ciddi yapacak işe ve müşteriye saygı gösterecek arkadaşlar ulaşsın

2 hafta önce

İhracat Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Serik

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli İhracat Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Satış Uzmanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Serik

Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic Ltd Şti - Serik

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Gıda Mühendisi

Burak Besicilik Gıda ve İnş San Tic A.Ş. - Serik

Anadolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan et ve et ürünleri fabrikamız için Gıda Mühendisi alımı yapılacaktır.Sincan Etimesgut bölgesine servis mevcuttur.

1 ay önce

Callcenter

Callcenter - Serik

MIN. 1000 EURO LOON!!! Wij zijn op zoek naar Nederlandstalige agents voor onze team! Heb je het gehad met verkopen van energie/telecom? Kom dan even langs voor meer informatie. Wij garanderen dat je met plezier zult werken samen met onze opdrachtgever en in een gezellige sfeer terecht zult komen. Wij vergoeden jou € 1000 + Eetgeld + Bonus. Ben je een babbelaar kom dan even gerust langs voor een kopje koffie!

2 ay önce

Stajyer - Dönemsel

Eyüp Atalay Design Studio - Serik

Ağırlıklı olarak ev / ofis Mobilyası tasarımı, iç mimarlık alanlarında çalışmalar yapan ve Bursada bulunan tasarım ofisimize Stajyer aramaktayız.

2 hafta önce

Beden Eğitimi Öğretmeni-Ortaöğretim

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Serik

“Beden Eğitimi Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Serik İşkur İş ilanları

Serik iş ilanları her türlü işlemlerde de daha iyi bir çalışma ortamını sağlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken mesleğinizle ilgili olan bölüme girmek ve iş sahibi olmak adına başvurunuzu gerçekleştirmek. Kafeterya iş ilanları İnsanlar arasında büyük bir ekonomik bunalım neticesi ile işsizlik oranlarında yaşanan büyük bir artış son zamanlar içerisinde de ciddi bir konuma erişmektedir. Siz de hatıranda bu kapsamda bulunarak size yönelik iş koşullarını inceleyiniz. Garsonluk iş ilanları Nitelikli ve kalifiyeli eleman alımlarında çok da gerekli olmadan bir hayli standart nitelik ve özelliklerde de personel ihtiyaçlarına yönelik olarak başlatılan ve bu süreçlerde de insanlar için ön görülen büyük iş alanlarında çalışıma kaplamında artık siz de bulunarak bu çerçevede büyük destekler elde edersiniz.
Serik Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdurrahmanlar, Akbaş, Akçaalan, Akçapınar, Alacami, Aşağıçatma, Aşağıkocayatak, Aşağıoba, Belek, Belkıs, Belpınar, Berendi, Bilginler, Boğazkent, Bozdoğan, Bucakköy, Burmahancı, Büğüş, Cumalı, Çakallık, Çanakçı, Çandır, Çatallar, Demirciler, Deniztepesi, Dikmen, Dorumlar, Eminceler, Eskiyürük, Etler, Evren Paşa, Gebiz, Gedik, Gökçepınar, Hacıosmanlar, Hasdümen, Haskızılören, Haspınar, Kadriye, Karadayı, Karataş, Karıncalı, Kayaburnu, Kırbaş, Kozağacı, Kozan, Kökez, Kuşlar, Kürüş, Merkez, Nebiler, Orta, Pınarcık, Sarıabalı, Şatırlı, Tekke, Töngüşlü, Üründü, Yanköy, Yeni, Yeşilvadi, Yeşilyurt, Yukarıçatma, Yukarıkocayatak, Yumaklar, Zırlankaya
Serik İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Serik İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler