Serik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Serik İş İlanları


Matematik Öğretmeni

Onur Polat - Serik

Ayt ye hakım haftalık sadece 8 ders saati part time görev alabilecek Matematik Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

Izgara Ustası

Ekmenoğlu Gıda - Serik

Izgara Ustası mutfak personeli ekip arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Komi (Garson Yardımcısı)

Türbülans Gıda Turizm Dış Tic ve San Ltd Şti - Serik

Kozyatağında bulunan Cafe Restaurantımızda, Sabah 08.00 da açılış yapacak, Cafenin Temizlik ve tertip düzenini sağlayacak, çayı demleyecek, Diğer elemanlar gelene kadar Müşterilerle ilgilenecek, Öğlen saat. 11.45-15.00 arası çevredeki iş yerlerinden yemek sipariş gelmesi durumunda paket servis yapacak, 18:30 a kadar çalışacak, Bisiklet, Elektrikli bisiklet kullanabilen BAY Komi alınacaktır

1 ay önce

Sağlık Personeli

Seti Yapay Zeka ve Robot Teknolojileri - Serik

Geliştirilmekte olan bir projemiz için Tıp alında kullanılacak olan Ar-Ge projemiz ile ilgili Sağlık Personeli ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Şoför

Togo Mağazacılık Ltd Şti - Serik

Bağlı olduğu birimin günlük çalışma programına uygun biçimde, sevkiyat programlarımızı gerçekleştirmek. üzere Şoför arıyoruz.

1 ay önce

Tanıtım Elemanı

Nom Mühendislik Proje İnş ve Tur San Tic Ltd Şti - Serik

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere 18-26 yaş arası bay/bayan Tanıtım Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

Yazılım Mühendisi

Seti Yapay Zeka ve Robot Teknolojileri - Serik

İstanbuldaki arge projemizde görevlendirilmek üzere Yazılım Mühendisi olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Çalışma yeri Aydın Üniversitesi TTO İstanbul Florya - BeşyolGENEL ŞARTLAR1. Beylikdüzü Topkapı civarında ikamet eden.2. Ekip çalışmasına uyumlu3. Deneyimli ve proje geliştirmiş.4. Yardım almadan kendisine verilecek işleri başarabilecek.

1 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Öz Fatih Gıda San ve Tic Ltd Şti - Serik

Toptan gıda firmamızda görev alacak Satınalma Sorumlusu aranmaktadır.

1 ay önce

Modelist

Hly İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Serik

Laleli deneyimli örme grubunda tasarım bilgisi olan Modelist çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Woon Ahşap & Gayrimenkul - Serik

İş prim usuludür, yani kişi kendi çalışıp kendi kazanacak.sabahtan akşama kadar cep telefonuyla sosyal medyada gezerseniz para kazanamazsınız yada öğlen çıkıp gelirseniz yine para kazanamazsınız.İşini sevecek, iş yapmak isteyecek kişiler başvuruda bulunsun. Sabit maaşlı iş değildir.

1 ay önce

Aşçı

Belek River Canoe & Piknik - Serik

Belek / Serikde bulunan 75 kuverlik alacarte, 100-150 pax açık büfe için, tesisimizin açık usul mutfağına, Aşçı alınacaktır.İlgilenenlerin fotoğraflı CV ile cvbenim.com üzerinden müracaatını rica ederiz.İş Türü: Tam zamanlı, Yarı zamanlı, Staj, Kontratlı, Yeni mezun

1 ay önce

İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu

Ark Konservecilik Yapı İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti - Serik

Rusça, Almanca, Türkçe veya Rusça, Almanca, İngilizce bilen Bay/Bayan. İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Psikolog

Prof. Dr. Baybars Veznedaroğlu - Serik

Psikoterapi deneyimi olan Psikolog alınacaktır.

1 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Belek River Canoe & Piknik - Serik

Günübirlik turizm işletmemize gelen misafirlerimizi karşılayacak, tesis infosunu verecek, sorun çözme kabiliyeti yüksek. İnsan ilişkilerinde empati kurabilen. Misafirlerimiz ile tesis arasındaki ilişkileri ve iletişimi sağlayacak deneyimli. Rusça / İngilizce dillerine hakim, Farsça , Almanca tercihen anlaşabilecek kadar bilen karşılama Misafir İlişkileri Görevlisi ihtiyacımız vardır.Minimum Gereksinimler;Rusça / İngilizce Bilgisi ( İşe alımda mülakat bu dillerde yapılacaktır)

1 ay önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Egasan Ziraat Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Serik

Şirketimizde çalışacak, Tercihen Ziraat Teknikeri,Biyosidal Ürün Uygulayıcısı alınacaktır.Bu bölümlerden mezun, Tıbbi Teknolog, Çevre Sağlığı veya Toplum Sağlığı konusunda eğitim almış Sağlık Memuru,Kimya Teknisyeni, Kimya Teknikeri, Veteriner Sağlık Teknikeri, Veteriner Sağlık Teknisyeni, Laboratuvar Teknisyeni, Laboratuvar Teknikeri, Çevre Teknikeri adaylarda başvuruda bulunabilir.Yemek Ücreti Aylık, TICKET REST. Kart ile ödenecektirİlgili : Yaşar ERSAN

1 ay önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Hierapolis Turizm San Tic Ltd Şti - Serik

Pamukkalede iş yerimiz olan Mislina Travel isimli Turizm ve Taşıma firmasına SRC2 belgeli Araç Şöförü alımı olacaktır.

1 ay önce

Yatılı Ev Yardımcısı

Nokta Danışmanlık - Serik

Bahçeşehir ve Hadımköy bölgesinde ev işi ütü yemek yapacak 20 40 yaş arası tecrübeli iş referanslı oturma izinli Yatılı Ev Yardımcısı aranmaktadır.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Serik

Öveçler 2. cadde de bulunan ofisimizde çalıştırılmak üzere Ofis Elemanı alınacaktır.alınacak personel ofisin genel işleri olan çay, temizlik, telefon, karşılama, ikram işlerinde tecrübeli olması gerekmektedir.

1 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

28 Anse Turizm - Serik

Yeni açılacak Metropol İstanbul AVM ofisimizde çalışmak üzere, seyahat acentacılığı sektöründe deneyimli, esnek çalışma saatlerine uygun Seyahat Acentası Satış Temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Çocuk Bakıcısı

Nokta Danışmanlık - Serik

Yatılı bayan Çocuk Bakıcısı aranmaktadır.

1 ay önce

Garson

Belek River Canoe & Piknik - Serik

Belek Serikte bulunan günübirlik turistik işletmemize Garson alınacaktır. Öğlen açık büfe başlayan servis, alacarte servisi ile akşam 19:00 ye kadar devam edecektir. Adayların ingilizce bilgisi şarttır.İş Türü: Tam zamanlı, Yarı zamanlı, Staj, Kontratlı, Yeni mezun

1 ay önce

Kuaför

Lady Beauty - Serik

Belek’te ki Kuaför ve Güzellik Salonumuza Tecrübeli Kuaför alınacaktır.

3 ay önce

Serik İşkur İş ilanları

Serik iş ilanları her türlü işlemlerde de daha iyi bir çalışma ortamını sağlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken mesleğinizle ilgili olan bölüme girmek ve iş sahibi olmak adına başvurunuzu gerçekleştirmek. Kafeterya iş ilanları İnsanlar arasında büyük bir ekonomik bunalım neticesi ile işsizlik oranlarında yaşanan büyük bir artış son zamanlar içerisinde de ciddi bir konuma erişmektedir. Siz de hatıranda bu kapsamda bulunarak size yönelik iş koşullarını inceleyiniz. Garsonluk iş ilanları Nitelikli ve kalifiyeli eleman alımlarında çok da gerekli olmadan bir hayli standart nitelik ve özelliklerde de personel ihtiyaçlarına yönelik olarak başlatılan ve bu süreçlerde de insanlar için ön görülen büyük iş alanlarında çalışıma kaplamında artık siz de bulunarak bu çerçevede büyük destekler elde edersiniz.
Serik Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdurrahmanlar, Akbaş, Akçaalan, Akçapınar, Alacami, Aşağıçatma, Aşağıkocayatak, Aşağıoba, Belek, Belkıs, Belpınar, Berendi, Bilginler, Boğazkent, Bozdoğan, Bucakköy, Burmahancı, Büğüş, Cumalı, Çakallık, Çanakçı, Çandır, Çatallar, Demirciler, Deniztepesi, Dikmen, Dorumlar, Eminceler, Eskiyürük, Etler, Evren Paşa, Gebiz, Gedik, Gökçepınar, Hacıosmanlar, Hasdümen, Haskızılören, Haspınar, Kadriye, Karadayı, Karataş, Karıncalı, Kayaburnu, Kırbaş, Kozağacı, Kozan, Kökez, Kuşlar, Kürüş, Merkez, Nebiler, Orta, Pınarcık, Sarıabalı, Şatırlı, Tekke, Töngüşlü, Üründü, Yanköy, Yeni, Yeşilvadi, Yeşilyurt, Yukarıçatma, Yukarıkocayatak, Yumaklar, Zırlankaya
Serik İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Serik İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler