Seri İlan Ajansları İş İlanları - prokariyer.com

Seri İlan Ajansları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Enjeksiyon Pres Döküm Makinesi Operatörü

Elite Aksesuar Elektrik Elektronik Mak San ve Tic Ltd Şti - Ankara,İzmir,

Plastik enjeksiyon makinesinde çalıştırılmak üzere deneyimli Enjeksiyon Makinesi Operatörü alınacaktır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Ender Reklam - Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Ankara,

Firmamıza daha önce dijital baskı merkezinde çalışmış (branda folyo) Grafik Tasarımcısı takım arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Tornacı

Komel Tarım Makina San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Konya,

Firmamızda çalışacak tornacıya ihtiyacımız vardır.Servis+SSK+Yemek+Dolgun maaş

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Nur Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Kozmetik sektöründe imalat yapan firmamızda kutulama, paketleme , ürün dolumu bölümünde çalışacak gerektiğinde depo düzenleme temizlik işleri ile de meşgul olacak Vasıfsız Eleman aramaktayız.

9 ay önce

Forklift Operatörü

Alpella Mobilya Malzemeleri San Tic A.Ş. - Kayseri,

ALPELLA Mobilya Malzemelerin de çalışmak üzere Forklift Operatörü alınacaktır.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Akdeniz Fotokopi Makinalari - İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

Akdeniz Fotokopi Makinaları olarak Türkiyede büro makinaları satış ve teknik servis alanında hizmet veren firmamız sektöründe 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Firmamız kaliteli hizmet ve dürüstlük ilkesi ile Kamu Kurumları ve Özel sektöre büro makinaları alanında kurumsal çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile firmaların yüksek ofis maliyetlerini ekonomik hale getirmektedir. Ürün yelpazesinde Fotokopi makinaları,fax makinaları,yazıcılar,orjinal toner ve kartuş,muadil toner,orjinal ve muadil sarf malzemeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi yazıcı ve fotokopi makinalarımızı tasarlayarak kiralamada müşterilerimize sunmaktayız. Yazıcı ve fotokopi kiralamada sınır tanımadan her çeşit baskı makinasını kiralıyoruz. Sektörün ileri gelen Hp,Canon,Samsung,Lexmark,Epson,Rıcoh,Brother,Xerox,Oki gibi bir çok markanın sarf malzeme ve teknik desteğinide sağlayabilmekteyiz. Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında ürün teslimatı ve uygun fiyatlar sunabilmektir.Hizmette dürüstlük ve kalite ile çalışan Akdeniz Fotokopi Makinaları olarak bugün ve yarın Baskı Teknolojisinde Üreten bir TÜRKİYE olabilmek için hizmet vermeye devam edeceğiz.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Şahvan İnşaat Taahhüt Tic Ltd Şti - Kocaeli,İstanbul Anadolu,

Ataşehirdeki inşaat ofisine Yönetici Asistanı alınacaktır.Çalışma saatleri 8.30-17.30Maaş + Yemek + Yol

11 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Vital Hospital - Adana,İstanbul Avrupa,Adana,Samsun,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.İş TanımıKurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak,Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak,Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek,Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek,Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak.Hasta kayıt kabul tecrübesi olmayanlar başvurmasın lütfen değerlendirilmeyecektir.

9 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İdeal Vip Eğitim Kurumları - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Çanakkale,Antalya,İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,

Kurumumuzda çalışmak üzere Fizik Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Ayyıldız Sac Profil Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,İstanbul Anadolu,Bursa,İstanbul Avrupa,Ankara,Ankara,

Çelik konstrüksiyon ve tünel malzemeleri imalatı yapan firmamızda istihdam edilmek üzere Makine Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Mobilya Ustası

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Muğla,İstanbul Anadolu,Muğla,İstanbul Avrupa,

Ahşap tasarım, mobilya üretim, iç mimari ve dekorasyon alanında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere Esenyurt-Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısında bulunan atölyemize Mobilya Ustası aramaktayız.

9 ay önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Isparta,İstanbul Avrupa,Konya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Yalova,Malatya,Yalova,Adana,Sakarya,İstanbul Anadolu,Eskişehir,Ankara,Balıkesir,Ankara,İstanbul Anadolu,Konya,Ankara,Ankara,Samsun,Ankara,Dü

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Pazarlamacı

Altaş Yemek - İstanbul Anadolu,

Catering firmasında çalışacak, müşteri portföyümüzü arttıracak Pazarlamacı ekip arkadaşı arıyoruz.Maaş + komisyon şeklinde olacaktır.

7 ay önce

Saha Satış Elemanı

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Tercihen saha satış ve çat kapı deneyimi olan,Deneyimli, deneyimsiz,Hedef ve prim odaklı çalışan,Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı :Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Gerçekleştirilen ziyaretlerde tanıtımlar yapmak,Satış için gerekli randevuların oluşturulmasını sağlamak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermekKurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

4 ay önce

Elektrik Mühendisi

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Gaziosmanpaşa Küçükköy MTAL şantiyesinde görevlendirilecek Şantiye Mühendisine ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Kasap

Yaprak Marketçilik Tic Ltd Şti - Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Ankara,Sakarya,İstanbul Avrupa,Bursa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Konya,Muğla,Balıkesir,Ankara,İstanbul Avrupa

Merhaba kasap ve şarküteri tezgahından anlayan işinin ehli ustalar arıyoruz.

4 ay önce

Depo Sorumlusu

Asil Kargo - Kayseri,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, Kocaeli,

Hizmet yolculuğuna farklı bir renk, farklı bir vizyon katarak kurumsal karGO taşımacılığında, teknoloji, disiplin ve güler yüzlü özenli hizmet anlayışı ile 2012 yılında başlayan Asil KarGO her gün dünün üzerine tuğlalar koyarak yarını tesis etmektedir.Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli olarak firmamızın Bayrampaşa ve Gebze Şubelerinde çalışmak üzere Depo Sorumlusu personel alımı yapılacaktır.

11 ay önce

Psikolog

Psikoaktif Terapi Merkezi - İzmir,

Merkezimize klinik psikologlar alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Pilyus Yazılım Reklamcılık & Teknolojik Ürünler - Kocaeli,Eskişehir,

Pilyus Yazılım bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Dijital Reklam Satış çalışmaları kapsamında müşteri adayları ile gerekli toplantıları düzenlemek, Sunum yapmak ve teklif sürecinin yürütülmesi,Potansiyel reklam veren müşterilerin araştırılması,Data edinimi ve müşteri portföyönün genişletilmesi,Belirlenen sıklıklarla müşteri ziyareti yaparak şirket hizmetlerinin satışının sağlanması.

2 hafta önce

Makine Mühendisi

Ozan İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli,Kocaeli,

Akaryakıt depolama terminalinde Şantiye Şefi/Proje Müdürü olarak Kocaelinde görev alacak ve gerektiğinde seyahat edebilecek Makine Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

8 ay önce