Serdivan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Serdivan İş İlanları


Saha Araştırmacısı

Petrades Hayvancılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Serdivan

Çalışma şartlarına uyum sağlayacak seyahat engeli olmayan Saha Araştırmacısı arıyoruz.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Espada Kule Vinç San ve Dış Tic Ltd Şti - Serdivan

Kule Vinç ve İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun Serdivanda ki ofisimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.Muhasebe kayıtlarının kanun ve mevzuata uygun olarak, zamanında, tam ve doğru olarak tutulmasını sağlamak,Şirketin vermekle yükümlü olduğu tüm yasal beyannamelerin hazırlanmasından sorumlu olmak,Banka işlemlerini ( talimat hazırlama / muhasebe girişleri ) güncel olarak yapmak,Çek işlemleri, iş avansı, nakit kasa muhasebe girişlerini yapmak,Kredi kartları ve masraf pusulalarını muhasebeleştirmek,İhracat faturalarını muhasebeleştirmek.

3 ay önce

Doğal Gaz Tesisatçısı

Çağrı Mühendislik - Serdivan

Doğal Gaz Tesisatçısı alınacaktır.

6 ay önce

Tornacı

Akel Makine Sanayi Ticaret - Serdivan

Tornadan anlayan, makina montaj işinde çalışacak eleman aramaktayız.

6 ay önce

Teknisyen

Üntek Enerji Isıtma Soğutma Sistemleri - Serdivan

Kombi montajı, kombi servisi, klima montaj ve servislerine gidecek arkadaşlar aramaktayız.

6 ay önce

Sekreter

Oficity İş Merkezi - Serdivan

İş merkezimiz için kat asistanı ihtiyacımız vardır, her katta 20 ofis bulunuyor ve asistan katındaki ofislere misafir karşılama, ikram hizmetleri, kargo-kurye takip hizmeti gibi destekte bulunacak.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Was Rent A Car - Serdivan

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma Saatleri : Sabah 9:00 - Aksam : 19:00Cumartesi Günü : Sabah 9:00 Akşam : 15:00Asgari Ücret Yol + Yemek mevcuttur.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Naturalis Medikal Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Serdivan

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Temizlik-Çay ve dolum yapabilecek bayan eleman aranmaktadır.

6 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Espada Kule Vinç San ve Dış Tic Ltd Şti - Serdivan

İş TanımıKule Vinç ve İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun Serdivanda ki ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki süreçlerde destek olacak takım arkadaşları arıyoruz.- Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesi- Şirket satış politikası ve stratejileri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünün korunması ve yeni müşterilerin kazandırılması- Yeni ürün ve kampanyalardan müşterilerin bilgilendirilmesi

6 ay önce

Kumaş Planlama Uzmanı

Selanik Tekstil San İç ve Dış Tic A.Ş. - Serdivan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kumaş Planlama Sorumlusu alınacaktır.

7 ay önce

Ofis Destek Personeli

Alfa Gayrimenkul - Serdivan

Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarla ilgili pazarlama stratejileri geliştirebilecek, e-ticaret platformlarında daha önceden deneyimi bulunan, gerektiğinde sahada aktif görev alıp takim liderliği yapabilecek, İngilizce ve bilgisayar konusunda iyi, insan ilişkileri kuvvetli, çevre edinme konusunda yetenekli, giyimine özen gösteren.

7 ay önce

Pazarlamacı (Telefonla)

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Serdivan

Firmamızda, farklı şehirlerde ürünlerimize talep oluşturan kişilere ulaşıp ürün pazarlaması yapacak Pazarlamacı aranıyor.Yüksek miktarda prim sistemi uygulanacaktır.Evden veya istediğiniz her yerden çalışabilirsiniz. .

7 ay önce

PART TIME

Nıce promtion - Serdivan

YAZ TATİLİ PART TIME İŞ FIRSATI!!! GÜNDE SADEDE 6 SAAT ( 11:00 İLE 17:00) SAATLERI ARASINDA 15 KİSILİK TANITIM EKIBIYLE BIRLIKTE SENSITIVE DİŞ URUNLERİNİN TANITIM VE SATIŞINDA ÇALIŞACAK ( 18-32 YAŞ ARASI BAYAN) ( 17-23 YAŞ ARASI BAY) ELEMANLAR ALINACAKTIR... HAFTALIK 400 TL NET MAAŞ+PRIM+SERVİS GSM 05419039847

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Başarı Merkezi Özel Öğretim Kursu - Serdivan

İstanbul - Yeşilköyde 14 yıldır eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden Özel Başarı Merkezi Özel Öğretim Kursuna 2019-2020 eğitim yılında haftada 5 gün çalıştırılmak üzere Matematik Öğretmeni aranmaktadır

9 ay önce

Emlak Danışmanı

Öykü Emlak - Serdivan

Öykü Emlak, İstanbul Bahçelievler de 1990 yılında kurulmuş butik bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.Ağırlıklı olarak halen Bahçelievler bölgesinde faaliyet göstermektedir. Hem konut hemde ticari bina, daire, dükkan satış ve kira operasyonları yürütür.Öykü Emlak müşterilerine en etkin ve yüksek kalite normlarında hizmet vermek, müşteri odaklı satış anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.Yüksek standartlarda hizmet vermek suretiyle müşterimize gayrimenkulden ziyade yaşam biçimine sahip olmasını hedeflemektedir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Emlak Danışmanı alınacaktır

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Adaşah Metal Çelik San ve Tic Ltd Şti - Serdivan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

İşçi

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti - Serdivan

Aydın Astim Osb de bulunan imalat fabrikamıza Aranan nitelikler kısmında belirtmiş olduğumuz iş kollarında bilgi ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

10 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Serdivan

Firmamızda medya yönetimi, grafik tasarım ve geliştirme konusunda hayal gücü yüksek , mümkünse sektörel bilgiye sahip deneyimli-deneyimsiz iş arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Emlak Danışmanı

Alfa Gayrimenkul - Serdivan

Sakarya Serdivan bölgesinde faaliyet gösteren firmamız için iş geliştirmeye yardımcı olacak, emlak danışmanlığı işini öğrenmek isteyen ya da halihazırda bu işi yapan, öz güveni yüksek, çevre edinme konusunda sıkıntı yaşamayan, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren çalışma arkadaşı arıyoruz.Çalışma şartlarımız sigorta, yemek ve prim usulü olacaktır. Belli bir saat kıstasımız yoktur. Mesleği öğrenmek isteyen, azimli kişiler aramaktayız.

11 ay önce

Tasarım Asistanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Serdivan

Esenyurt Akçaburgazda bulunan dokuma ve örme kumaş üzerine faaliyet gösteren kumaş firmamızın İstanbul merkez binasında görevlendirmek üzere Tasarım Asistanı olarak çalışacak kadın çalışma arkadaşı aranmaktadır.Servis güzergahı: Avcılar Üniversite Kapısı, Yeşilkent, Balıkyolu, Esenyurt Meydan, Esenyurt Devlet Hastanesi, Kıraç , Kıraç Meydan.

1 yıl önce

Yönetici Sekreter

A2 Telekom Danışmanlık Tic Ltd Şti - Serdivan

10 yıllık yatırım ve finansal danışmanlık hizmeti veren firmamıza Yönetici Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Kaporta Boya Ustası

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Serdivan

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Boya – Kaporta Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Çınar Basın Yayın - Serdivan

Uzaktan eğitim canlı ders paketinin satışı ve tanıtımını yapacak, tercihen araçlı, kendi ilinde ve bölgesinde çalışabilecek kadın/erkek Satış Danışmanları alınacaktır.

1 yıl önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Serdivan

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Motor – Mekanik Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Grafiker

Little Bunny - Serdivan

E-ticaret bebek ve çocuk giyim alanında faaliyet gösteren firmamızda; site yönetimi, ürün görsel sunumu, kategorilerin düzeni vs. işlerin, firmamızın marka kimliğini yansıtacak şekilde yapılarak ürünün web sitemizde satışa hazır hale getirilmesi.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gls Gelişim Otomotiv İnş San Tic Ltd Şti - Serdivan

Firmamızda çalışmak üzere kadın/erkek Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Üçler Ahşap - Serdivan

Ahşap doğrama,pergole,lambiri,kamelya ve mobiya işlerinde deneyimli ustalar alınacaktır.Tam zamanlı veya dönemsel çalışabilecek.Tercihen Aydın Nazilli ve çevresinden.Dışarıdan gelecek olan ustalara kalacak yer temin edilecektir.

1 yıl önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Serdivan

* Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması* Öğrenci takibi yapılması* Kayıttan sonra öğrencinin sürecini yönetmek* Yurtdışı Eğitim vize süreçlerini yönetmek* Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak

1 yıl önce

Manikürcü-Pedikürcü

By Asli Beauty - Serdivan

Deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi

Anka Call Center - Serdivan

Anadil seviyesinde Almanca bilen Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi takım arkadaşları arıyoruz.Ankara/EryamanLütfen yalnızca Almanca bilen adaylar başvursun.3.500 Tl sabit maaş + Prim + SSK7.500 Tl ye kadar kazanma imkanı.Çalışma Saatleri;11:00-19:30Cumartesi-Pazar tatil.Rahat, huzurlu çalışma ofisi

1 yıl önce

Sakarya Geneli Sektörler